Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Amortyzatory na tył - jakie firmy najlepsze, jakie polecacie


peAce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukałem w szukajce ale nie znalazłem żadnej konkretnej odpowiedzi :( dlatego moje pytanie jak w temacie. Proszę o radę jakie amortyzatory zakupić do mojej A4 avant B6 2004. Jakie firmy polecacie? Chce zakupić standardowe amorki, nie interesuja mnie żadne sportowe wynalazki.

Z niecierpliwością czekam na Wasze rady i z góry dziękuję :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mawiają na forum że najlepiej SACHS, niedaleko po nim jest KAYABA, pozniej dlugo dlugo nic... Monroe a za nim cała reszta g*wna ktorego nawet niepowinno się probować zakładać do samochodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braciak ok 5 m-c temu do skody założył kayaba wszystkie 4 jak narazie wszystko jest ok dodam że codziennie dojeżdża do roboty 50km w jedną stronę także trochę już nalatał na nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie powinny byc amorki z przodu, gazowe czy olejowo-gazowe?? jakie są oryginalne? z tyłu mam założone kayaba olej-gaz. z przody też bum chciał takie same ale na allegro są wiekszości gazowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w grudniu zeszłego roku zakładałem Bilstein i jestem bardzo zadowolony. W tym roku chciałbym obniżyć zawieszenie sprężynami eibach i nie wiem jak wtedy będą się zachowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A ja muszę zmienić amory ,bo są już żadne.  Gumy i odbije rowniez.  Siedzi jeszcze orginalne zawieszenie z fabryki audi.  Sprężyny są na pewno orginalne,ale amory były wcześniej zmieniane bo kolor ich jest czerwony. Auto jezdzi na felgach 17 cali. 2004 rok. Trzyma się drogi jakby z fabryki. 131 Avf.  Martwią mnie odboje z tyłu ,bo ich prawie nie ma. Są ale bardzo zadne.  Mam auto bez wypadkowe w stu procentach . Pełna książka serwisowa.  Wszystko działa jak pierwszego dnia.  Zmieniłem hamulce z tyłu i zobaczyłem te zużyte gumy i kolor Amorow. Wymienię myślę i chce na konkret amorow,które pasują do org. Sprezyn. Bilstein jest najlepszy ale jaki do orginalych sprezyn. Proszę o podpiwiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8/4/2017 o 21:44, Andrzej 1976 napisał:

Witam. A ja muszę zmienić amory ,bo są już żadne.  Gumy i odbije rowniez.  Siedzi jeszcze orginalne zawieszenie z fabryki audi.  Sprężyny są na pewno orginalne,ale amory były wcześniej zmieniane bo kolor ich jest czerwony. Auto jezdzi na felgach 17 cali. 2004 rok. Trzyma się drogi jakby z fabryki. 131 Avf.  Martwią mnie odboje z tyłu ,bo ich prawie nie ma. Są ale bardzo zadne.  Mam auto bez wypadkowe w stu procentach . Pełna książka serwisowa.  Wszystko działa jak pierwszego dnia.  Zmieniłem hamulce z tyłu i zobaczyłem te zużyte gumy i kolor Amorow. Wymienię myślę i chce na konkret amorow,które pasują do org. Sprezyn. Bilstein jest najlepszy ale jaki do orginalych sprezyn. Proszę o podpiwiedz.

Musisz dać vin i wtedy będzie można stwierdzić jakie masz zawieszenie. Do każdego z nich są inne amortyzatory.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.08.2017 o 21:15, Wandej napisał:

Musisz dać vin i wtedy będzie można stwierdzić jakie masz zawieszenie. Do każdego z nich są inne amortyzatory.

 

WAUZZZ8EX5AOO3519

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...