Treść opublikowana przez Boruc1331
-
Regulacja lusterka wstecznego A4 B6
Poluzowało mi się lusterko wewnątrz, nigdzie nie widzę sposobu żeby je dokręcić, jakies pomysły?
-
[B6 AVF/AWX] Gdzie przekaźnik świec żarowych
Gdzie znajduje się przekaźnik włączenia świec żarowych?
-
Nagłośnienie BOSE czy zwykły Subwoofer? Bagaznik A4 B6
Już sprawdziłem czy jest napis, niestety nie jest to BOSE.... czy wszystkie B6 mają Subwoofery w bagażniku?
-
Nagłośnienie BOSE czy zwykły Subwoofer? Bagaznik A4 B6
Siemka, słuchajcie, nie wiem czy to głupie pytanie i czy było już poruszane ale mam w bagazniku w B6 kombi Subwoofer w boczku, jak kupiłem samochód to usłyszałem od właściciela że to niby jest nagłosnienie BOSE, ale na osłonach głosników nie ma napisu BOSE no i mam wrażenie że radio nie gra jakoś rewelacyjnie, dodam że jest oryginalne concert więc jest to BOSE czy nie?
-
Przetarta podłoga A4 B6
Witajcie, kupiłem niedawno A4 B6, niestety jakimś cudem jest wyrobiona niezła dziurka w podłodze pod pedałem sprzęgła, jeździła nim kobieta więc pewnie od szpilek itd, wymiary jakieś 5x5cm , aż do białego, macie jakiś pomysł jak to zakryć, zaszyć?
-
Dolne nawiewy a4 b6 kombi 2004r
Sorka że takie pytanie ale jestem tu nowy i ogólnie zaczynam przygodę z audi, chodzi o ustawienia na komputerze? jak to zrobić?
-
Dolne nawiewy a4 b6 kombi 2004r
witam, mam problem tego typu iż gdy włączam nawiewy dolne strzałką w dół to ani z przodu na nogi te dolne nawiewy koło prawej nogi kierowcy i lewej pasażera oraz te z pod foteli przednich nie dmuchają, co to może być za przyczyna?
-
A4 B6 Kombi 1.9 TDI od Boruc1331
Witajcie, patrząc po wszystkich postach moje audi jest ubogie w wyposażenie ale niedawno je kupiłem i dopiero zaczynam przygodę z tym samochodem, z czasem będę starał się również je zmodyfikować i ulepszyć Jest to A4 B6 w wersji Kombi Rocznik 2004r końcówka produkcji Silnik to klasyczne 1.9 TDI 131km Skrzynia 6 biegowa manualna Przebieg 280000tyś Salon Polska Wyposażenie : -ksenon ze spryskiwaczami -trójramienna kierownica -podgrzewane dysze spryskiwaczy -skrzynia 6 biegowa -schowek na kluczyk (podobno to nie standard) -4 x elektryczne szyby -pakiet chrom -nagłosnienie bose z subwooferem w bagażniku -komputer kolorowy od B7 Plany a może marzenia : -montaż bi xenonu -przyciemnienie szyb -felgi 17cali -możliwy chip na 160koni Proszę o komenty i propozycje zmian, pozdrawiam http://postimg.org/gallery/1g0yohi1q/
-
Podgrzewanie bocznych szyb kombi
Witajcie, z tego co wiem na tylnych bocznych szybach są te linie grzewcze (nie wiem jak to się poprawnie nazywa) czyli przy zaparowanych bądź oblodzonych szybach powinien znikać osad a nie ma żadnej reakcji, co proponujecie zrobić? jest od tego jakiś bezpiecznik? bo w książce nie mogę znaleźć...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i pozdrawiam wszystkich klubowiczów. Piotrek