Treść opublikowana przez Ryczypisk
-
Prośba o zdekodowanie błędów
dzięki :-), sprawdzę :-) chodziło mi jescze o link do strony gdzie można błedy zdekodować :-)
-
Prośba o zdekodowanie błędów
dzięki Robero :-) to jeszcze tylko ten link - gdzie to mozna na necie znaleźć?
-
Prośba o zdekodowanie błędów
dzięki za odpowiedź z tym VCDS lite :-) skorzystam. Możesz podać konkretny adres gdzie można sprawdzić te błędy?
-
Prośba o zdekodowanie błędów
Ahoj :-), prośbo o zdekodowanie 2 i 3 błędu silnik AMB 1.8Tq: Control Module Part Number: 8E0 909 518 AK Component and/or Version: 1.8L R4/5VT G 0004 Software Coding: 0016751 Work Shop Code: WSC 63351 4 Faults Found: 17887 - Brake Boost Vacuum System: Mechanical Failure P1479 - 008 - Implausible Signal 19497 - Shareware Version. To Decode all DTCs P3041 - 004 - Please Register/Activate - Intermittent 16795 - Shareware Version. To Decode all DTCs P0411 - 002 - Please Register/Activate 16804 - Catalyst System: Bank 1: Efficiency Below Threshold P0420 - 002 - Lower Limit Exceeded dzięki i pozdrowienia Michał
-
Wersja USA a tabliczka znamionowa i przegląd
Cześć, mam problem :-/. Mam A4 B6 sprowadzone z USA. Mam dwie sprzeczne informacje 1. Tabliczka znamionowa z USA jest to ta na słupku kierowcy i zawiera tylko VIN oraz informacje o zgodności prawnej i innej nie będzie i jest ok ponieważ EU i USA akceptują wzajemnie więc powinno być ok. Tylko potrzebuje podstawy prawnej - kto wie na co można się powołać? 2. Gościu na przeglądzie daje mi negatywa bo nie ma tabliczki i mówi, że musi być . [w serwisie 450pln ] Co tu robić Panowie? Pozdrawiam Michał
-
1.8T+Q [AMB 170KM] BRC Sq 24 czy LOVATO Smart?
założone BRC Sequent 24.11, przejechałem już ~3kkm, żadnych problemów, montaż we Wrocławiu w Abart. Gratis zmienili olej na Rehinol 5w-30. Jedynie jak chciałem się pobawiś to w okolicach 6,5k obrotów trochę zaczał szarpać ... ale przy takiej zabawie już przełączam na PB :]
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
Ahoj, A4 B6 USA miałem jeden kluczyk i wymyśliłem, żę przydałby się drugi. Kupiłem nówkę, dodałem pilota używając programu vag com 4.9. Działa mi jeszcze polski vag 2.5. Natomiast nie potrafię wydobyć PINu, który potrzebny jest do zakodowania IMMO. Program VAG TACHO nie widzi interfejsu. Pytanie do doświadczonych kolegów czy interfejsem do VAG COM wyciągne PIN i jakim programem? Ewentualnie może znacie kogoś z Wrocławia kto jest w stanie tanio wydobyś pin lub/i immo? Pozdrowienia Michał
-
Polecane opony zimowe
No liczę na to, że nie zmieni się zbyt wiele
-
Polecane opony zimowe
Co myślicie o tym artykule? Sponsorowany czy można mu zaufać? http://www.auto-motor-i-sport.pl/porady/opony-zimowe-test-test-opon-205-55-R16-Toyo-Dunlop-Nokian-Fulda-Hankook-Goodyear-Vredestein-Michelin-Pirelli-Semperit-Nankang,13892,2 Przy okazji - moje letnie to 205/55/16, czy na zimę wziąć taki sam rozmiar? Nie planuje zakupu dodatkowych felg.
-
1.8T+Q [AMB 170KM] BRC Sq 24 czy LOVATO Smart?
Dzięki za odpowiedź. Znajomy również doradza mi BRC. To mam dwa głosy za :-).
-
1.8T+Q [AMB 170KM] BRC Sq 24 czy LOVATO Smart?
Witam kolegów! Takie dwie opcje przedstawili mi chłopaki z Abart we Wrocławiu. Słyszałem, że są ogarnięci więc umówiłem się na środę na montaż. Ciekawy jestem waszej opinii o tym, który zestaw wybrać oraz o Abart jako firmie. Moje kryterium wyboru: 1. Chcę pamiętać o gazie w zasadzie tylko przy tankowaniu i jak mi kalendarz przypomni o przeglądzie. 2. Zoptymalizować koszt i jakość instalacji gazowej w budżecie do 3.500pln. Z góry dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami i opiniami. Pozdrawiam Michał
-
A4 B6 1.8t q -> ETQ BGF - jaka to skrzynia?
dzięki Jacku.
-
A4 B6 1.8t q -> ETQ BGF - jaka to skrzynia?
super - właśnie chodzi mi o GBF - to tiptronic czy multitronic?
-
A4 B6 1.8t q -> ETQ BGF - jaka to skrzynia?
Hej, podpowiedzcie proszę jaka to skrzynia o kodzie ETQ BGF?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
o, fajnie. Dzięki za miłe przywitanie, na spoty pewnie czasem wdepnę poznać kolegów. Do zobaczenia Michał
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć wszystkim, dołączam z A4 B6 18 turbo quattro AMB [wersja USA]. Mam nadzieję z czasem nauczyć się trochę o tym autku oraz wymienić doświadczenia związane z używaniem tej fajnej maszyny. Pozdro 4 all. Michał