Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T+Q [AMB 170KM] BRC Sq 24 czy LOVATO Smart?


Ryczypisk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów!

Takie dwie opcje przedstawili mi chłopaki z Abart we Wrocławiu. Słyszałem, że są ogarnięci więc umówiłem się na środę na montaż. Ciekawy jestem waszej opinii o tym, który zestaw wybrać oraz o Abart jako firmie.

Moje kryterium wyboru:

1. Chcę pamiętać o gazie w zasadzie tylko przy tankowaniu i jak mi kalendarz przypomni o przeglądzie.

2. Zoptymalizować koszt i jakość instalacji gazowej w budżecie do 3.500pln.

Z góry dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami i opiniami.

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 1.8T AVJ i założyłem BRC Sequent 24.11 i polecam, instalacje nie tania i dobra. Ja płaciłem 3250zł z korkiem pod klapką paliwa. Jeżdżona w każdych warunkach od 5km/h na parkingu po 230km/h na niemieckiej autobahnie i zero drgań, przerywań, spalanie jest okej to że brc pali dużo gazu to w moim przypadku się nie sprawdziło. Autobana 140-225 non stop klima włączona 10.3-10.5l ale to był but co zdjęcie ograniczenia prędkości. Z czystym sumieniem mogę polecić BRC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 1.8T AVJ i założyłem BRC Sequent 24.11 i polecam, instalacje nie tania i dobra. Ja płaciłem 3250zł z korkiem pod klapką paliwa. Jeżdżona w każdych warunkach od 5km/h na parkingu po 230km/h na niemieckiej autobahnie i zero drgań, przerywań, spalanie jest okej to że brc pali dużo gazu to w moim przypadku się nie sprawdziło. Autobana 140-225 non stop klima włączona 10.3-10.5l ale to był but co zdjęcie ograniczenia prędkości. Z czystym sumieniem mogę polecić BRC

Dzięki za odpowiedź. Znajomy również doradza mi BRC. To mam dwa głosy za :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś już umówiony na montaż więc trudno będzie Cie namówić na coś innego,

są również bardzo dobre polskie instalacje gazowe-Stag,Tech,które w niczym nie ustępują tym zagranicznym z wyższej półki,

są tańsze w montażu,tańsze w serwisowaniu,prostsze w strojeniu,większość gazowników je ogarnia,

Ja nie wybrałbym ani BRC ani Lovato-ale to tylko moje zdanie,

jest coś takiego jak Forum LPG i tam otrzymałbyś konkretne wyjaśnienia dlaczego instalacja taka a nie taka,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek również zakładam BRC SQ 24.11 w Żarkach Średnich pod Zgorzelcem u Radzia Malickiego (zakładał mi w B5 i kilkunastu znajomym i zero problemów) cena za montaż 2800 zł oczywiście wlew w klapce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3250 za BRC... łoj, zdzierstwo...

BRC z reguły nie jest montowana, tylko wrzucana pod maskę... i tak samo nie jest regulowana.

Założyłbym coś na ACR01+Hana lub Baracuda/STAG lub LPGTech lub KME... ale u gościa który będzie wiedział jak to zamontować i jak to wystroić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos chce sie bawic w samidzielne strojenie to w brc tego nie zrobi. Ale jesli chce zeby zalozyc i jezdzic bezproblemowo to bardzo dobry wybor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założone BRC Sequent 24.11, przejechałem już ~3kkm, żadnych problemów, montaż we Wrocławiu w Abart. Gratis zmienili olej na Rehinol 5w-30. Jedynie jak chciałem się pobawiś to w okolicach 6,5k obrotów trochę zaczał szarpać ... ale przy takiej zabawie już przełączam na PB :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...