Treść opublikowana przez Hopek_a4
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Witam, szukam odpowiedzi na podobny problem co kolega leaf79. Nie podłączyłem pod VAG ale zauważyłem że czasem szarpnie przy dohamowywaniu takie jakby chrupniecie. Bardzo szanuje skrzynie i nie wiem czy czegoś nie zrobili w warsztacie podczas jazdy testowej pod moją nieobecność. Skrzynia w art b6 1.8t avj 6 lamelowa. Przejechałem 50 tys od ostatniej wymiany czy to może w tym tkwić mój problem?
-
Pompa wody- proszę o pilną pomoc
Myślisz że może to być wina złego płynu?
-
Pompa wody- proszę o pilną pomoc
Samego paragonu nie mam, posiadam jedynie rozliczenie na którym są wymienione części które zostały niby zakupione o koszty.
-
Pompa wody- proszę o pilną pomoc
Auto kupiłem w sierpniu i zaczalem po kolei od oleju w skrzyni, rozrządu no i teraz wyszła ta uszczelka pod głowicą. Nie wiem jaki płyn był zalany. Robiłem to w serwisie Sserwis w Rydułtowach. Polecał go jeden z użytkowników na forum. Właściciel upiera się że to niemożliwe że nie wymienili pompy ale w żaden sposób nie są w stanie udowodnić swoich zapewnień. Nie zgadza się numer na kole zębatym z numerem na rozliczeniu różni się końcówką, warsztat tłumaczy się że każdy element pompy może mieć inny numer ale to również się nie zgadza. Co do daty zasłaniają się że to tylko data obudowy aluminiowej a nie elementów składowych całości.
-
Pompa wody- proszę o pilną pomoc
Niestety nie, samą pompę tylko. Możliwe żeby taki osad zrobił się po 2 miesiącach ?
-
Pompa wody- proszę o pilną pomoc
Dzięki wielkie. Foto pod adresem : http://www.directupload.net/file/d/3805/sces3dbx_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3805/x5ea84to_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3805/q4t6w6v2_jpg.htm
-
Pompa wody- proszę o pilną pomoc
Nie zabradzo wiem jak dodać tu foto. Mogę podesłać na maila albo jak możesz to nakieruj jak dodać
-
Pompa wody- proszę o pilną pomoc
jest naelemecie który się przykręcado bloku silnika w kółeczku przedzielonym na pół 3/0. W serwisie bronił się że obdowa może być stara tylko nowe części eksplatacyjne że ponoć tak w audi robią. Ausztampowa czy jakoś tak. Na pompie jest pieczątk jakby z recyklingu Na trzpieniu który przechodzi przez całość jest 05
-
Pompa wody- proszę o pilną pomoc
Witam, W dniu 09/09/2014 roku zleciłem wymianę kompletnego rozrządu. Po kilku miesiącach rozciekła się uszczelka pod głowicą i po wyjeciu pompy wody okazało się że jest ona cała z osadu. Moje pytanie, czy możliwe żeby pompa wyglądała w ten sposób po 2 miesiącach jeśli tak to dlaczego? Gdzie mogę sprawdzić z którego roku jest sama część? W warsztacie idą w zaparte że włożyli nową pompę ale patrząc na nią nie chce mi sie w to wierzyć. Z góry dzięki za pomoc Nie wiem jak dodać foto ;/
-
Wymiana uszczelki pod głowicą
Dzięki Panowie, dam info co tam siedziało w środku
-
Wymiana uszczelki pod głowicą
Napinacza nie wymieniałem, planuje teraz wymienić. Orientuje się ktoś czy w 1.8t avj sa samoregulatory luzów zaworowych? I
-
Wymiana uszczelki pod głowicą
Rozrzad wymieniałem dokładnie 3 tygodnie temu, przy okazji miałem sciagana pokrywe zaworów bo wyskawiał bład na zmiennych fazach rozrządu co sie okazało napinacz do wymiany ;/ Jak sie upewnic czy rzeczywiści cieknie z uszczelniacza walka rozrządu ?
-
Wymiana uszczelki pod głowicą
Witam, Po zdjęciu osłon wszystko z prawej strony silnika ociekało olejem. Po wytarciu i umyciu silnika próbowałem zlokalizować wyciek, niestety na jalowym biegu nic sie nie pokazywało dopiero po przejechaniu 500 metrow pokazał sie olej. Dla pewnosci zawiązłem auto do mechanika który potwierdził że olej idzie z łączenia głowicy z blokiem silnika. Moje pytanie, jakie rzeczy są niezbędne do wymiany prócz samej uszczelki pod głowicą, planowania i uszczelki na kolektorze ? co warto zrobić przy okazji a co jest niezbędne? Mechanik powiedział żeby liczyć w granicach 2000 zł...
-
wyciek oleju zdjęcie,
Jaka był ostateczny powód wycieku? Mam ten sam problem w swoim dokładnie w tym samym miejscu.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Audi a4 b6 1.8t 150KM ze skrzynia multitronic. Drugie auto i pierwsze forum, mam nadzieje że szybko załapię co i jak pozdro