Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelm0166

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelm0166

  1. dziękuje za podpowiedzi obstawiam maf i postaram się go spr jutro i odezwę się co i jak pozdr
  2. sprawdzałem i szukałem czyściłem i zrobiłem adaptacje przepustnicy i już bardzo nie wiem od czego zacząć więc zrobiłem te logi licząc że powiedzą coś więcej o braku mocy i tych falujących obrotach
  3. wrzucam logi i proszę o pomoc w rozczytaniu logów brak mocy i bardzo falujące obroty STATYCZNE: Grupa 031, 032, 033: http://vaglog.pl/log_251235.html Grupa 032, 033, 031: http://vaglog.pl/log_251236.html Grupa 032, 033: http://vaglog.pl/log_251237.html DYNAMICZNE: Grupa 020, 215, 230: http://vaglog.pl/log_251238.html Grupa 252, 246, 231: http://vaglog.pl/log_251239.html Grupa 119, 139, 122: http://vaglog.pl/log_251215.html Grupa 115, 118: http://vaglog.pl/log_251214.html Grupa 026: http://vaglog.pl/log_251213.html Grupa 010, 011, 018: http://vaglog.pl/log_251212.html Grupa 005, 006, 009: http://vaglog.pl/log_251211.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_251210.html Grupa 002: http://vaglog.pl/log_251209.html z góry dziękuje wszystkim
  4. wrzucam kolejne logi i postaram się jeszcze dzisiaj zrobić te o których pisał kolega a na razie proszę o analizę DYNAMICZNE: Grupa 119, 139, 122: http://vaglog.pl/log_251215.html Grupa 115, 118: http://vaglog.pl/log_251214.html Grupa 026: http://vaglog.pl/log_251213.html Grupa 010, 011, 018: http://vaglog.pl/log_251212.html Grupa 005, 006, 009: http://vaglog.pl/log_251211.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_251210.html Grupa 002: http://vaglog.pl/log_251209.html i jeszcze te logi DYNAMICZNE: Grupa 252, 246, 231: http://vaglog.pl/log_251239.html Grupa 020, 215, 230: http://vaglog.pl/log_251238.html STATYCZNE: Grupa 032, 033: http://vaglog.pl/log_251237.html Grupa 032, 033, 031: http://vaglog.pl/log_251236.html Grupa 031, 032, 033: http://vaglog.pl/log_251235.html z góry dziękuje za analizę
  5. a orientujesz sie może w jakich kanałach mam to zrobić
  6. Witam proszę o pomoc przy rozczytaniu logów autko niema pełnej mocy i falują obroty STATYCZNE: Grupa 001: http://vaglog.pl/log_250710.html Grupa 002: http://vaglog.pl/log_250709.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_250708.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_250707.html Grupa 007: http://vaglog.pl/log_250706.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log_250705.html Grupa 010: http://vaglog.pl/log_250704.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_250703.html Grupa 014: http://vaglog.pl/log_250702.html Grupa 018: http://vaglog.pl/log_250701.html Grupa 023: http://vaglog.pl/log_250700.html DYNAMICZNE: Grupa 001: http://vaglog.pl/log_250687.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_250688.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_250689.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log_250690.html Grupa 010: http://vaglog.pl/log_250691.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_250692.html z góry dziękuje
  7. Ok bo już nie ma pojęcia co może być podmieniłem świece, cewki, mierzyłem sonde , ciśnienie pompy paliwa, wtryski sprawdziłem wszstkie podciśnienia i dalej to samo . Miałem zamiar jutro zdjąć rozrząd i go ustawić. Tak ale innch nieda rady bo to auto wogule się nie wkręca na obroty musiał bym mieć jakiś pas startowy . A poza tym robiłem je pierwszy raz. Jutro zrobię te logi puki co to wielkie dzięki! Dziś wymieniłem przepływke i jak ręką odjął samochód jeździ tak jak powinien wyrzuca tylko błąd 16486 niskie napięcie przepływomierza? poza tym wszystko ok
  8. Witam wszystkich mam problem z moim 1.8T tak jak w tytule autko przerywa, strzela z wydechu, brak mocy, kręci sie do około 5500 obr/min. Nie mam pojęcia co jest z nim nie tak. Proszę o pomoc w rozzytaniu logów DYNAMICZNE: Grupa 010: http://vaglog.pl/log_218205.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_218206.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_218207.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_218208.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_218209.html
  9. pluł olejem z wydechu
  10. nie auto jeździ co dzień a turbo chodzi czasem je odetnie
  11. Witam wszystkich znajomy kupił a4 1.9 tdi afn z 1996r i zdarzyło sie coś dziwnego mianowicie silnik wyrzucił cały olej tłumnikiem dodam jeszcze że problem jak narazie sie nie powtarza co może być przyczyną???
  12. pawelm0166 odpowiedział(a) na pawelm0166 temat w 1.8
    na sam początek do wymiany czujnik temperatury zobaczymy co dalej
  13. pawelm0166 odpowiedział(a) na pawelm0166 temat w 1.8
    ok sprawdze wszystko i dam znać jak jaki bedzie rezultat
  14. pawelm0166 odpowiedział(a) na pawelm0166 temat w 1.8
    czujnik wody??? a czy po podpięciu VAG-a pokarze jakieś błędy
  15. pawelm0166 opublikował(a) temat w 1.8
    Witam wszystkich problem taki jak w temacie to znaczy wysokie spalanie w granicach 15-20 litrów benzyny w cyklu mieszanym silnik 1.8 ARG z 1999r. co może być przyczyną takiego spalania dodam jeszcze że delikatnie falują obroty (przepustnica do czyszczenia) ale wątpię że to ma coś wspólnego
  16. Witam wszystkich pytanie jak w temacie czy orientuje sie ktoś czy jest możliwy swap skrzyni biegów z CPU (quattro) na jakąś inną np; DJV, CKK czy jakąś inną. Moja uległa awarii i nie moge nigdzie dostać do niej części. Prosze o pomoc z góry dziękuje.
  17. Witam wszystkich potrzebuje pomocy a właściwie informacji lub schematu. Problem polega na tym że nie mam pojęcia jak ( a właściwie w którą strone) wybić łożysko (oznaczone na rysunku). Łożysko jest na wałku który łączy się z torsenem. Z góry dziękuje.
  18. zgadza sie trzeba wjechać na kanał i próbować poruszać skrzynią ewentualnie zdjąć osłone nad tłumnikiem i sprawdzić w jakim stanie jest podpora
  19. sprawdź podpore wału
  20. tak olej w skrzyni był (pierwsze co sprawdziłem) oczywiście został wymieniony
  21. Starachowice witam wszystkich
  22. Witam chciałbym sie podłączyć pod temat z tym że ja mam nieco inny problem z moim audi a mianowicie po przekroczeniu ok 40km/h występowało okropne huczenie (jak zwojnica w 60-ce) z okolicy skrzyni biegów podejrzewam łożyska na torsenie. Problem polega na tym że nie wiem jak go wyjąć z obudowy. Z góry dziękuje pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.