Treść opublikowana przez ggrreeggoorr
-
Pompka sprzęgła
ok dzięki koledzy za podpowiedź pozdrawiam i wszystkiego dobrego
-
Pompka sprzęgła
Witam zepsuła mi się pompka sprzęgła ( ta koło pedału sprzęgła) na allegro znalazłem pompki o tych samych numerach tyle, że one są do 2.5 TDI albo do 1.6 a ja mam 1.9 TDI czy one się czym różnią czy są identyczne? Pozdrawiam
-
Sprzęgło
Dziękuję za podpowiedź pozdrawiam
-
Sprzęgło
Witam od pewnego czasu mam problem ze sprzęgłem chodzi oto, że pare razy pedał sprzęgła został w podłodze (nie odbił po zmianie biegu)ale po chwili już było ok... wczoraj po wrzuceniu jedynki pedał nie odbił i już wogóle niedziała... wymontowałem tą pompkę co jest koło skrzyni biegów i nie wiem czy to tylko tą część wymieić czy coś jeszcze, pedał też trzeba jakoś naprawić??? proszę o pomoc bo pierwszy raz takie coś mi się zrobiło. Pozdrawiam
-
Audi a4 b5 1.9 99r
Super bardzo ładnie się prezentuje a to moja dziecinka 1,9 TDI 110KM rocznik 98
-
pedał gazu
Witam. Mam taki problem... ostatnio wyczułem, że pedał gazu jest dość nisko (blisko podłogi) pod górkę musiałem wjeżdżać na trzecim biegu bo zabrakło mu mocy ;/ można to jakoś podregulować? jak wyglądała by naprawa? jeśli to ma znaczenie to chodzi o audi a4 b5 1.9 TDI 110KM 1998 rok pozdrawiam
-
Światła
ok koledzy dzięki za podpowiedzi sprawdzę co i jak pozdrawiam
-
Światła
Witam serdecznie. moje pytanie brzmi: czy jak włoże lepsze żarówki do przednich lamp to mogą się popalić jakieś bezpieczniki? chodzi mi oto, żeby było bardziej wyraziste światło np białe, bo teraz mam trochę zaciemne jeśli nie ma z tym żadnego problemu to jakiej firmy żarówki kupić najlepiej pozdrawiam
-
Brak świateł mijania i drogowych
Ja mam ten sam problem... przed chwilą odpaliłem auto włączam światła a tu zdziwienie... pozycyjne są a mijania i drogowych nie ma, bezpieczniki sprawdziłem żarówki również... pamiętam, że w audi 80 b3 miałem podobny problem mijania nie było ale jak dobrze ustawiłem włącznik świateł to się zapalały w A4 też tak próbowałem ale lipa, jutro będę coś próbował porobić przy tym ale jak ktoś jeszcze by miał jakiś pomysł to bardzo proszę o pomoc pozdrawiam
-
Cykanie AFNa
koledzy możecie podpowiedzieć w którym miejscu mogę znaleźć kod silnika?
-
Wachania temperatury płynu chłodzącego w AJM
Witam. chciał bym wymienić jutro płyn chłodniczy w Audi i mam takie pytanie, jak już spuszczę stary płyn i naleje nowego to muszę odpowietrzyć układ w jakiś specjalny sposób? są jakieś odpowietrzniki czy coś? czy po prostu ogrzewanie na maxa korek od zbiornika wyrównawczego odkręcony i trzymać na obrotach? za podpowiedź dziękuję i pozdrawiam
-
sklejanie szyb
odprysk jest u dołu szyby od strony pasażera nie jest denerwujący ale boję się, że po czasie zacznie coś tam pękać
-
sklejanie szyb
Witam serdecznie. mam odprysk na szybie czołowej, nie jest on duży, jest mniejszy niż 1 gr. i teraz moje pytanie brzmi czy ktoś kiedykolwiek kleił szybę? mam na myśli oczywiście naprawę u fachowca, droga taka przyjemność? i czy wygląda to dosyć dobrze? pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie od 2 dni jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5 rocznik 1998, 1.9 TDI 110 KM