Treść opublikowana przez Zbychuwow
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Nie mogę się zdecydować, czy dac z merca,audi czy jakis custom Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Nie jest czarna [emoji23] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Pirelli p zero corsa 235/35
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Pirelli p zero corsa 235/35 Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Pirelli p zero corsa 235/35 Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
audi a4 b5 lift 1.8t anb
Czarny kolor + pakiet s4 i jest sztos [emoji106][emoji106][emoji106] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Kurde chciałbym taki pysk i taki stan lakieru lamp etc [emoji16] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Zgadza się Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Felgi każda 9.5j opony 235/35 Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Zdaje się że inne są, na pewno linie mają trochę inna Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
No i jeszcze da się w komplecie pojechać pod warunkiem że co najmniej 2 kobiety Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Dawno mnie tu nie było,między czasie małe drobiazgi jakieś się zrobiły w tym lotka na klapę. Zdjęcia jak mniej więcej to teraz wygląda:) koła na ulicy powodują uruchomienie systemu automatycznego obracania głów przechodniów:D Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Pasuje taka kanapa do b5? Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Audi a4 b5 1.6 AHL '97 by TAPO94
Bliżej ziemi bezpieczniej [emoji14] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Ma ktoś kogoś kto dorobi dystans na wymiar? Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Haha no dokladnie Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
No dekle będą ale po 10-tym jak z głodu nie umrę Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Rant jest lekko podrolowany manewrowalem na nierownosciach jest git Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
No to pierwsze przymiarki, kurna jestem mega happy [emoji3] siadło Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Już się nie mogę doczekać Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
No właśnie z deklami jak na razie się zastanawiam co tam wrzucić. U mnie będą te koła prawdopodobnie dopiero w środę. Dziś albo jutro klient mi to wyśle Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Przypadkiem się nawinęły Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
OZ już sprzedane jakiś czas temu, wymagały sporego wkładu finansowego żeby je przywrócić do stanu uzywalnosci, a że mimo wszystko chciałem do quattro 4x takie same rozmiary porzuciłem temat znalazł się klient całkiem ż głupia i poszły:) Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Koledzy co myślicie o 19x9.5j? Da radę to upchnąć na przodzie? Z tyłu to lajt ale obawiam się o przód a jadą do mnie takie koła właśnie . 235/35 jest dość ładny naciag Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka