Treść opublikowana przez Zbychuwow
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
No ja miałem też 215/35/18 także wiem że się da ale jak moja narzeczona parę razy pojechała do pracy z tesciem jego kolega i nie mogli przejechać przez próg to całe szczęście mnie z nimi nie było bo podobno komentarz był ciekawy mojego teścia [emoji23] spasy to ja bardzo dobrze rozumiem ale zalezy jak kto rozumie daily jeden robi 5k rocznie w moim przypadku to jest 30k, no i z jakimi prędkościami kto się wozi [emoji4] na 19 do tego szerokość odpowiednia i tez zrobisz ładny spas a pod brzuchem bd chociaż jako tako u mnie siedzi 19x9.5j 4szt. I raczej nie narzekam na jape nad kołem a jeździ się na prawdę poprawnie [emoji4] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
No tylko jak zarzuci taka oponę i bd chciał do tego zrobić spas to auto bd musiało dobrze leżeć chyba że to nie daily także nie ma problemu [emoji14] ale wizualnie przy pakiecie s4 może koło trochę za male się zrobić 19" by tu siadlo Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B5 z uszkodzonym silnikiem czy sprawne?
Pozwolę sobie się nie zgodzić jak i w kwestii quattro a już co do passata to proszszsz.... Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Godzilla ;-)
A to Co? Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Godzilla ;-)
Co to za interface? Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
problem z uruchomieniem na "zimnym silniku"
Jaki to silnik? W większości jest ż tyłu głowicy od strony grodzi w plastikowym krućcu Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
problem z uruchomieniem na "zimnym silniku"
Może czujnik temp silnika. Spr wtedy jak nie chce zapalić wypiac ż niego wtyczkę i spróbować jeszcze raz Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Cd. Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
No maluszek niestety umarł śmiercią naturalną, właściciel wyjechał do UK, ja byłem zbyt młody i niemal kto o niego zadbać ż czasem wrosl w ziemię [emoji52] teraz to już jest do niczego ledwo się w kupie trzyma Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Wiosenne porządki[emoji4] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
No tak myślałem właśnie że ta główka się odkreca. Ale nie jest to proste, rur raczej nie bd rozkrecal bo raz że nie mam tyle czasu a po 2 się boję [emoji23] ogolnie roboty jeszcze sporo bo grubszy serwis naodkladalo sie a muszę mieć auto do soboty [emoji52] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Panowie pomocy czy zmieniał ktoś nakrętki gwintu z tylu w quattro? Chodzi o KW spotkała mnie mała niespodzianka i jestem w kropce puki co. Wesele tyle kosztowało i nie wejdzie? [emoji58] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B5 z uszkodzonym silnikiem czy sprawne?
Ja bym sb darował, lepiej poszukać jakieś audi najlepiej w quattro i spokój. Paska z takim silnikiem raczej nie bd miał problemu sprzedać. Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Zwykły Avant w TDI by Matt. dokładka przód Oettinger
Ja bym się w sumie przodem martwił przy tym ET, problem z tym że z tylu nie ma za bardzo już co rolowac, chyba że chcesz wypchnąć błotniki ale to może nie być proste. Z przodu jest sporo do rolowania i na pewno trzeba bd to zrobić. Ja miałem z tylu 10j na 18" z tym że w quattro (szersze koła wchodzą bo jest niezależny zawias i pod naciskiem robi się negatyw a koła ładnie się chowają) no i et 27 nic nie przerabalem ale siedziało na styk w sumie. Tu bd miał ciężko to z tyłu upchnąć. Na zdjęciu 225/35 Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Powinna wejść Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Raczej nie, główna trudność to wyciągnięcie później ułożenie wiązki klapy bo nie ma głównej wtyczki trzeba wydrzeć na wierzch ale nie ma tego dużo:) Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
No u mnie chrom pakiet leży na strychu 3ci rok [emoji23] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Klej do szyb boll. Moja nie pasowala kształtem krzywizny do klapy dlatego musiałem ponaciagac tak jak poniżej leżało tak 24h i w sumie siedzi. Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Godzilla ;-)
Przedni ślizg fotela, na złomie na pewno ogarniesz Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Powiedzmy że sprawdzałem czy w razie co się da [emoji23] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Zimowe szaleństwo [emoji23] oczywiście się zajebałem w końcu ale niestety gleba nie pomaga w zaspach i lyse opony na tylnej osi [emoji53] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
O ile dobrze pamiętam to 42 z tym że z przodu jest dystans 6mm bo dotykalo do zwrotnicy, tyłu jest 20mm Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Jak zamontowałeś te spryski? Stabilnie siedzą? Ja jestem w trakcie zrobiłem jeden ale ile się o kminiłem jak to zrobić ciągle albo lało o wiele za wysoko albo o wiele za nisko :/ Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AWT] 1.8T QUATTRO AVANT
Foty nie banglają Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Panowie pilnie potrzebuje jakiś zegarów na części z FIS'em, potrzebuje jednego flaka ze środka :/ Przy okazji kto na forum ogarnia temat wymiany diod podświetlania oraz ekarny FIS? Jakie koszta?