Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pezet202

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pezet202

  1. Nowe kominy git ? Dyfuzor moze i jak w koncu zamontuje ?
  2. Zimowki beda ladnie sie prezentowac ? Mowisz ze heble na wieksze w koncu zmieniasz?:-)
  3. Najważniejsze ze w koncu sie udalo ? Zabawy na pewno co nie miara, ale efekt za***isty ?
  4. Witamy Moja żona też masz a3 8l z 2000r już po lifcie. Jak modze coś przy moim a4 to przy jej a3 też od razu My też z podkarpacia, okolice Przemyśla. Sanok, Krosno i Solina co roku śmigamy w te rejony
  5. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    Wezme sie w poniedzialek za to. Podepne do gruszki przewod ze szczykawka i zobacze jak zaciagne czy szczykawka normalnie pojdzie czy bedzie chciala wracac. Jak bedzie chciala wracac to znaczy egr w porzadku. Sprawdze tez wtedy jak w vcds przeplyw sie zachowuje. Jak egr bedzie w porzadku to byc moze N18 nowy jest zepsuty bo tez tak moze byc. Jego wtedy tez sprawdze w vcds 003 BS i sprawdze czy zasysa powietrze. I sprawdze czy przewody podcisnienia dobrze wszystkie podpialem. Jak wszystko bedzie ok to wyjme i przeczyszcze przeplywomierz. Jak to wszystko nie pomoze to chyba pojade do majstra i zaslepie i wylacze komputerowo egr bo nie bedzie juz wyjscia.
  6. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    Adaptacji nie zrobilem bo cos calkiem sie powalilo. Mierzylem napiecie w trybie BS i jest caly czas 13V. Gdy egr jest otwarty czy zamknięty caly czas jest 13V. Na dodatek w trybie BS wartość przepływu jest caly czas taka sama w okolicach 400. Czy egr otwarty czy zamknięty przeplyw jest taki sam. Na dodatek nie slychac w ogole cykniecia egr gdy sie zmieni wartość na on i off. W vcds pokazuje sie ze 19% lub 80% przy zamknięty i otwartym, ale nie slychac cykniecia zeby sie otwieral i zamykal i przeplyw jest caly czas staly. Czyli co teraz? ?
  7. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    Adaptację dzisiaj bede robil i przetestuje czy dalej bedzie błąd. Napiecie w trybie BS tez dzisiaj sprawdze przed adaptacja.
  8. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    Czyli jak w vcds w grupie 003 dam BS to jak wtedy napiecie powinno sie zmieniac? I gdzie podpinac plus i minus miernika?
  9. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    Kamilo a powiedz mi jakie ma byc napiecie na tym N18? I chyba powinno sie zmieniac w zaleznosci jakie ma dac podcisnienie? Bo wypiąłem kostkę, podłączyłem miernik i pokazuje troche ponad 13V cały czas. Auto chodziło troche, dodawalem gazu itp i caly czas jest bez zmian Czy czasem nie padło sterowanie z komputera?
  10. To jak każdy ? Ja teraz szukam samej ramki od kratki srodkowej zderzaka przedniego s-line. Bo mam środek od s4 dociety pod ramke s-line ? jak to kupie to bedzie montaz zderzak sline ?
  11. Dziękiśroda-czwartek będzie montaż to fotki zamieszcze a z błędem egr będę działał we wtorek, mam nadzieje że się uda w końcu
  12. Hehe, to tak jak moje zawieszenie AP w piwnicy leży już drugi sezon
  13. Napisz jeszcze raz do niego, bo ma jeszcze kilka zestawów
  14. Wczoraj odebrałem zestaw hebli 320-288 wypiaskowanych, pomalowanych proszkowo, oraz zmontowanych na nowych uszczelniaczach itp. W tygodniu montaż Podziękowania dla ,,rs dziadek"
  15. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    Dzieki ?
  16. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    Pewnie tak zrobie, kupie kabel i vaga bedzie trzeba skombinowac ?
  17. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    A powiedz mi może być problem z przepływką? Że komputer chce wartość 250 z idzie wartość 380-420 Może przepływkę przeczyścić? tylko czym? jakim środkiem? Ze znajomych nikt niema vaga, więc będę musiał się wybrać do jakiegoś majstra co ma vaga
  18. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    Dzieki ? tez tak mi sie wydawalo ze wszystko ok. Wiec skad ten błąd? Co go boli? Zaczelo sie to po zmianie oleju. Jezdzilem na castrol a teraz zalalem motula. Ale to przeciez nie powinno miec wplywu na egr i ten błąd. Musze dorwac kogos z vagiem zeby zrobic adaptację.
  19. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    logi robione jak świecił się błąd http://vaglogi.pl/log-003_008_011_O43P019.html logi robione po usunięciu błędu http://vaglogi.pl/log-003_008_011_1o3A6gV.html
  20. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    Dzieki ? musze dorwac kogos z vagiem i zobaczymy ? A może byc ze gdzies jest jakas nieszczelnosc, albo np syfy co blokuja przeplyw? Albo np cos z przeplywomierzem? Bo niby wartość w grupie 003 co chce komputer ma byc zblizona do wartości jaka ma dac przeplywomierz a te wartości duzo sie roznia
  21. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    Panowie N18 wymieniony ale błąd dalej jest. Rece opadaja. Przed wymiana zapalil sie po okolo 5km teraz po okolo 20km. Pomocy bo zglupiec mozna
  22. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    Dzieki za odpowiedz ? Tak myslalem ale oczywiscie jest mase ,, madrych mechanikow,, co mowili inaczej i czlowiek juz zglupial ?
  23. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    Dzisiaj odebralem czujnik N18. Na dniach montaz, wiec dam znac. A mam pytanie, czy po montażu nowego egr nie trzeba zrobic jakiejs adaptacji jak w innych autach? Czy poprostu sie go montuje i juz?
  24. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    Do egr dostałem normalne uszczelki metalowa i papierowa i obie wymieniłem. Były w komplecie z ori egr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.