Treść opublikowana przez pezet202
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Nowe kominy git ? Dyfuzor moze i jak w koncu zamontuje ?
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Zimowki beda ladnie sie prezentowac ? Mowisz ze heble na wieksze w koncu zmieniasz?:-)
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Szalejesz ?
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Najważniejsze ze w koncu sie udalo ? Zabawy na pewno co nie miara, ale efekt za***isty ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Moja żona też masz a3 8l z 2000r już po lifcie. Jak modze coś przy moim a4 to przy jej a3 też od razu My też z podkarpacia, okolice Przemyśla. Sanok, Krosno i Solina co roku śmigamy w te rejony
-
[B6 AWX] EGR czy N18 ?
Wezme sie w poniedzialek za to. Podepne do gruszki przewod ze szczykawka i zobacze jak zaciagne czy szczykawka normalnie pojdzie czy bedzie chciala wracac. Jak bedzie chciala wracac to znaczy egr w porzadku. Sprawdze tez wtedy jak w vcds przeplyw sie zachowuje. Jak egr bedzie w porzadku to byc moze N18 nowy jest zepsuty bo tez tak moze byc. Jego wtedy tez sprawdze w vcds 003 BS i sprawdze czy zasysa powietrze. I sprawdze czy przewody podcisnienia dobrze wszystkie podpialem. Jak wszystko bedzie ok to wyjme i przeczyszcze przeplywomierz. Jak to wszystko nie pomoze to chyba pojade do majstra i zaslepie i wylacze komputerowo egr bo nie bedzie juz wyjscia.
-
[B6 AWX] EGR czy N18 ?
Adaptacji nie zrobilem bo cos calkiem sie powalilo. Mierzylem napiecie w trybie BS i jest caly czas 13V. Gdy egr jest otwarty czy zamknięty caly czas jest 13V. Na dodatek w trybie BS wartość przepływu jest caly czas taka sama w okolicach 400. Czy egr otwarty czy zamknięty przeplyw jest taki sam. Na dodatek nie slychac w ogole cykniecia egr gdy sie zmieni wartość na on i off. W vcds pokazuje sie ze 19% lub 80% przy zamknięty i otwartym, ale nie slychac cykniecia zeby sie otwieral i zamykal i przeplyw jest caly czas staly. Czyli co teraz? ?
-
[B6 AWX] EGR czy N18 ?
Adaptację dzisiaj bede robil i przetestuje czy dalej bedzie błąd. Napiecie w trybie BS tez dzisiaj sprawdze przed adaptacja.
-
[B6 AWX] EGR czy N18 ?
Czyli jak w vcds w grupie 003 dam BS to jak wtedy napiecie powinno sie zmieniac? I gdzie podpinac plus i minus miernika?
-
[B6 AWX] EGR czy N18 ?
Kamilo a powiedz mi jakie ma byc napiecie na tym N18? I chyba powinno sie zmieniac w zaleznosci jakie ma dac podcisnienie? Bo wypiąłem kostkę, podłączyłem miernik i pokazuje troche ponad 13V cały czas. Auto chodziło troche, dodawalem gazu itp i caly czas jest bez zmian Czy czasem nie padło sterowanie z komputera?
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
To jak każdy ? Ja teraz szukam samej ramki od kratki srodkowej zderzaka przedniego s-line. Bo mam środek od s4 dociety pod ramke s-line ? jak to kupie to bedzie montaz zderzak sline ?
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
Dziękiśroda-czwartek będzie montaż to fotki zamieszcze a z błędem egr będę działał we wtorek, mam nadzieje że się uda w końcu
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
Hehe, to tak jak moje zawieszenie AP w piwnicy leży już drugi sezon
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
Napisz jeszcze raz do niego, bo ma jeszcze kilka zestawów
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
Wczoraj odebrałem zestaw hebli 320-288 wypiaskowanych, pomalowanych proszkowo, oraz zmontowanych na nowych uszczelniaczach itp. W tygodniu montaż Podziękowania dla ,,rs dziadek"
- [B6 AWX] EGR czy N18 ?
-
[B6 AWX] EGR czy N18 ?
Pewnie tak zrobie, kupie kabel i vaga bedzie trzeba skombinowac ?
-
[B6 AWX] EGR czy N18 ?
A powiedz mi może być problem z przepływką? Że komputer chce wartość 250 z idzie wartość 380-420 Może przepływkę przeczyścić? tylko czym? jakim środkiem? Ze znajomych nikt niema vaga, więc będę musiał się wybrać do jakiegoś majstra co ma vaga
-
[B6 AWX] EGR czy N18 ?
Dzieki ? tez tak mi sie wydawalo ze wszystko ok. Wiec skad ten błąd? Co go boli? Zaczelo sie to po zmianie oleju. Jezdzilem na castrol a teraz zalalem motula. Ale to przeciez nie powinno miec wplywu na egr i ten błąd. Musze dorwac kogos z vagiem zeby zrobic adaptację.
-
[B6 AWX] EGR czy N18 ?
logi robione jak świecił się błąd http://vaglogi.pl/log-003_008_011_O43P019.html logi robione po usunięciu błędu http://vaglogi.pl/log-003_008_011_1o3A6gV.html
-
[B6 AWX] EGR czy N18 ?
Dzieki ? musze dorwac kogos z vagiem i zobaczymy ? A może byc ze gdzies jest jakas nieszczelnosc, albo np syfy co blokuja przeplyw? Albo np cos z przeplywomierzem? Bo niby wartość w grupie 003 co chce komputer ma byc zblizona do wartości jaka ma dac przeplywomierz a te wartości duzo sie roznia
-
[B6 AWX] EGR czy N18 ?
Panowie N18 wymieniony ale błąd dalej jest. Rece opadaja. Przed wymiana zapalil sie po okolo 5km teraz po okolo 20km. Pomocy bo zglupiec mozna
-
[B6 AWX] EGR czy N18 ?
Dzieki za odpowiedz ? Tak myslalem ale oczywiscie jest mase ,, madrych mechanikow,, co mowili inaczej i czlowiek juz zglupial ?
-
[B6 AWX] EGR czy N18 ?
Dzisiaj odebralem czujnik N18. Na dniach montaz, wiec dam znac. A mam pytanie, czy po montażu nowego egr nie trzeba zrobic jakiejs adaptacji jak w innych autach? Czy poprostu sie go montuje i juz?
-
[B6 AWX] EGR czy N18 ?
Do egr dostałem normalne uszczelki metalowa i papierowa i obie wymieniłem. Były w komplecie z ori egr