Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pezet202

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pezet202

  1. Najpierw po nocy musze podjechac opony zmienic na zimowe nowki sztuki Nokian WR D3 225/45 R17 i nowe aluski 17" Mysle ze sie wyrobie z tym i innymi sprawami bo troche mam do zalatwienia
  2. Postaram sie wpasc :-) Ale dam jeszcze znac :-) Teraz na nocy walcze do 7 rano:-D
  3. Ja uzywam do swojego a4 i zony a3 Fusso Coat 12 months do czarnych lakierow :-) Polecam :-)
  4. I przyszła paczuszka - opony zimowe klasy Premium NOKIAN WR D3 - 225/45 R17
  5. Avusy zdecydowanie lepiej wygladaja do tego koloru
  6. Fajna sztuka
  7. Dzieki a ile ml potrzeba na 1 auto? Taki zestaw 15ml starczy?
  8. Panowie a jakas inna niewidzialna wycieraczka? Co polecacie?
  9. Cos tam umiem, ale mistrzem nie jestem :-D dlatego wybralem orbitalna polerke czyli Dual Auction, a nie rotacyjna, bo taka nie zrobisz nic zlego na lakierze :-) W grudniu kupie pady i pasty i do kumpla smigam do garażu po nowym roku i pomalu bedziemy dzialac :-) Oczywiscie efektami sie pochwale :-D
  10. Prezent Mikołajkowy od żony  Profesjonalna Polerka Dual Auction Lare EPL-41 wraz z torba
  11. Mod na plus :-) za***iście teraz swieci :-) Musze z czasem u siebie tez zrobic :-)
  12. Powodzenia w modach
  13. Panowie a na felge 17" 8J opony zimowe brac 225/45 czy 225/50? Narazie zawias 1ba ale na wiosne wpadnie AP Sportfahrwerke kit 40/30 wiec na przyszla zima opony zimowe dalej beda. Wiec jakie wybrac?
  14. Spoko fotki:-) moze nastepny razem uda sie bez deszczu to wiecej zrobimy :-) Jeszcze raz dzieki za spota :-) Milo bylo Was poznac :-)
  15. Rowniez koledzy dzieki za spotkanie w koncu udalo sie zebrac wieksza ekipe :-) Mam nadzieje ze szybko uda sie zrobic kolejny zlot ;-) Jeszcze wtedy wpadl by Czaki i Kazek :-) Pozdrawiam Was:-) Witek czekamy na fotki :-)
  16. I Super :-) im więcej tym lepiej :-)
  17. Witam:-) o 16:00 na parkingu kolo wyciagu na sanockiej. Jak bedzie padac do smigamy na galeriie jak sie wszyscy zjada :-) juz jest pewne 7 osob :-)
  18. Pewnie;-) a jak bedzie padalo to na galeriie sie pojedzie jak wszyscy juz sie zjada :-)
  19. Spoko. Narazie spotkanie na sanockiej zeby wszyscy sie zjechali, a potem najwyzej jak bedzie padalo to na galeriie pojedziemy :-)
  20. Bedziesz dzisiaj? :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.