Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pezet202

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pezet202

  1. Panowie mam felgi 17 cali 8J ET 30. Jaka opone na zime wybrac 215/45 czy 225/45? I zeby za nadkole nie wyszlo. Narazie zawieszenie 1BA, ale na wiosne zamontuje kit AP Sportfahrwerke 40/30 bo juz mam w piwnicy.
  2. Bixenon robi za***ista robote i te czarne środki w nich :-) A jaki zderzak? :-) Ja sie naogladalem waszych furmanek i zbieram graty do wiosny, zderzak sline przod musi byc :-) grill czarny w maske s4 :-) zawieszenie odpale AP Sportfahrwerke 40/30 i felgi beda po regeneracji na grafit, i zaciski w jakis toksyczna zielen :-) i listwy drzwiowe chce zmienic z sline na s4 :-)
  3. Widzę ze ładnie modzisz Powodzenia w dalszej pracy i funduszy na pakiet sline
  4. Na tych felgach zawsze b6 mi sie podobalo :-)
  5. Rowniez dzieki za spotkanie w taka pogode :-) 6 furmanek to juz spoko ;-) bo zawsze byl problem :-D Bedziemy modzic, ojj bedziemy :-) A co to za audi?:-) jakis nowy czlonek bedzie :-D czy fure kupiles nowa? :-D
  6. Lecisz szybko z tematem :-) Dzieki za maly spocik :-) Furmanka pierwsza klasa :-)
  7. Panowie w czwartek o 17:00 na kopcu tatarskim zlocik bedzie spora ekipa wiec im więcej tym lepiej
  8. Na forum kosmetyka aut.pl chlopaki testowali i zbiera dobre opinie. Sam sie przymierzam do Jej kupna lub Vadera. Mowie o DA, nie wiem jak rotacja.
  9. Kolorek Super Powodzenia w modach i widzimy się na spotach w Przemyślu
  10. W koncu udalo sie kupic wymarzona i piekna sztuke :-) Gratulacje. Czasami dluzej trzeba szukac a trafi się rodzynek :-) To teraz jakis zlocik z Nasza ekipa:-)
  11. O prosze :-) Widac kazdy cos grzebie przy aucie :-)
  12. Dzieki Kuba Wlasnie mam dylemat co zrobic ale do zimy jeszcze troche wiec na spokojnie pomysle :-) Czyli jak bym kupowal grill w maske s4 to tez myslisz w chromie a srodek grafit? Czy lepiej czarny matowy a srodek grafit? Teraz mysle tez na jaki kolor zaciski hamulcowe pomalowac? ide w Twoje slady i narazie sam pomaluje :-) Mam te blaszki ozdobne z przodu sline wiec chyba by czerwony pasowal do calosci, ale mysle nad zlotym lub żółtym lub seledynowym :-D
  13. Widze ze kolega szaleje :-D Powodzenia dalej w modach :-)
  14. Spoko modzisz Pomalu a do celu :-) Widze ze tak jak u mnie zona tez we wszystkim bierze udzial i cieszy sie razem ze mna:-)
  15. U mnie wpadl w koncu wydech 1.8T
  16. Spoko modzisz :-) pakiet sline robi robote :-)
  17. Czekaj az sie okazja trafi, ja zawsze tak robie. Czasami trzeba troche poczekac ale warto :-) raczej na caly zderzak nie bedzie kasy, wiec kupie dokladke sline plus kratki, oddam do znajomego lakiernika i temat mi ogarnie :-)
  18. Witamy zrob jakies fotki i stworz opis fury :-)
  19. Ultery robia robote sam u siebie na dniach zalozylem wydech od 1.8T i ultery tez wpadly na poklad :-) Powodzenia w dalszych modach :-)
  20. O prosze, to juz prawie masz zewnetrzny sline:-) ja mam lotke i listwy drzwiowe. A to teraz zderzak tylny sline kup na 2 kominy od razu:-) a potem z czasem wpadnie wydech:-) Ja mysle teraz nad zderzakiem przod sline albo sama dokladka od cupry, zobaczymy jak z kasa bedzie :-) bo planow jest mase :-) a kasy zawsze brak jak to przy rodzinie :-)
  21. Dzieki kolego ojj robi robote robi Banan jest na gębie hehe :-D Zbieraj pomalu graty i wydech i u Ciebie wpadnie :-) Mi sie udalo bo znalazlem niedaleko siebie komplety wydech z wieszakami i oslonami termicznymi za 170zł:-) musialem tylko dokupic spinki do oslon termicznych w aso po 2zł, sruby do wieszakow po 3zł i oslona termiczna baku bo nie moglem znalezc uzywki wiec to koszt 110zł. Potem koncowki po 120zł ultera i robocizna dla majstra 200zł Ale czego sie nie robi dla swojego audi I tak zanim wydech wyladowal na aucie to cos 3-4 miesiące minelo jak nie wiecej :-D bo co miesiac cos sie skrobalo i o ile fundusze byly. A widzisz jeszcze dokladka zderzaka tylnego na 2 kominy 200zł plus malowanie i montaz po znajomosci 150zł :-)
  22. Dobrze piszesz Kuba 4 osoby na kanale siedzialy i ogladalismy z kazdej strony, przymierzalismy itp. Tylko 1,5cm wystaja wiec nie tak duzo. Chcialem zeby bylo widac napis Ulter :-) Jak czytalem na forum to tak miedzy 1cm a 1,5cm ludzie daja. Na zdjeciach tak moze widac ze duzo, trzeba na zywo zobaczyc :-) wiec zapraszam :-) Zawias na wiosne juz na 100% bo teraz przy kominach bedzie spoko :-) Jeszcze w zimie moje felgi musze oddac do regeneracji te sline 18" bo ostatnio jedna przetarlem. Tylko mysle czy na ten sam kolor, czy moze jakis inny??? Mysle na grafit.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.