Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pezet202

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pezet202

  1. O widzisz, szybko szybko i nie zauważyłem Zderzak lodzio miodzio napisz na priv ile dałeś itp
  2. Spoko dokładka z cupry sporo zmienia z czasem musze u siebie zamontować
  3. Ja robilem ostatnio w Ruszelczycach, to jak na Dubiecko jedziesz. wszyscy moji znajomi tam robia od 3 lat i wszyscy zadowoleni. 250zł za element, a jak robisz wiecej to taniej. Jak chcesz wiecej info pisz na priv:-)
  4. Czyli lipa, Daniel tez nie moze bo w warszawie. Trzeba inny termin ustalic
  5. O 7:10 rano mamy samolot i w rzeszowie na 10:40 bedziemy, wiec w domu gdzies na 12 bedziemy. Daniel nie odpisuje na smsa, wiec nie wiem czy z poligonu wrocil, a Sylwek tez nie odpisuje bo napisalem na forum wiadomosc do niego. Zobaczymy jutro czy sie odezwa
  6. To napisze do Sylwka i Daniela czy moga i dam Ci znac
  7. Ja i zona mozemy byc :-) Nie wiem jak reszta, zobaczymy co napisza :-) chyba ze moze inny dzien zeby wszystkim pasowal, ja mam jeszcze do 8 czerwca wolne i zona tez :-) pisac jak Wam pasuje
  8. Hehe tez tak mam czasami
  9. B6 nie b4 prosi się o obniżenie i będzie jej dane
  10. Najpierw choroba, a potem brak czasu bo codziennie w robocie i córa chora. A dzisiaj pakowanie torb bo jutro na wczasy z moim dziewczynami Jak wrócę to biorę się porządnie na furmankę bo jeszcze wolne będę miał więc nadrobię wszystkie zaległości
  11. Ja mam 1BA przod 11klasa wagowa, tyl 10. Wiec wysoko stoji. Czaki mial zawieszenie AP -40mm przod i -30mm tyl. I wlasnie takie mam w piwnicy i czeka na montaz, brak mi tylko amorow tyl a to koszt 600zl. Może uda mi sie kupic czerwiec / lipiec
  12. Też mam nadzieje że się tak zgadamy że wszyscy będą
  13. Mam nadzieje że czerwiec - lipiec uda się odpalić zawieszenie AP 40/30
  14. Bylem tylko 15min, nikt nie przyjechal wiec pojechalem. Ale chlopaki mieli sprawy do zalatwienia i nie mogli przyjechac wiec luz:-) sledz co tydzien ten dzial spoty Przemysl, bo szykuje sie kolejny w czerwcu wiec zapraszamy :-)
  15. Mówiłem że będzie fotka, no i jest
  16. Tydzień temu wybrałem się na wycieczkę do Przeworska po kolejny mod wydech od 1.8T z wieszakami i osłonami termicznymi w bardzo dobrym stanie A tak wracałem Blaszki ozdobne s-line już zamontowane w piątek Tak wygląda po ściemie szyb (50% tył, 20% przód) W moim mieście na kopcu tatarskim (widok na miasto) A to z wczoraj z budowy u teścia (żona zrobiła fotki mojej a4 i swojej a3) I córka wszystkich pozdrawia
  17. Ale fotke zrobilem :-D jutro umieszcze :-D
  18. no i bylem sam na zlocie :-D 15 min czekalem i nic:-D
  19. Żebyś nie wykrakał ja rano wstaje i jadę na myjkę auta ogarnąć, potem obiadek u teściowej i na zlot
  20. To widzimy się Panowie w niedziele o 16:00 na kopcu rano wstaje i musze umyć auto i żonie też aktywna piana i mycie, osuszanie a potem Quick Detailer
  21. Siemka :-) ja byl bym chetny na caly uklad wydechowy z oslonami :-) bo to kolejny mod jaki chce zrobic :-) bedziesz na zlocie w niedziele o 16 na kopcu?
  22. No co Ty, nie dasz rady na chwilke. Godzine ustawimy pod Ciebie, może być wcześniej
  23. Ok. Napisałem do chłopaków czy lepiej 14:00 czy 15:00 im pasuje zlocik na Kopcu Żebyś się do roboty wyrobił
  24. Robimy w niedziele spot na kopcu. Na ktora masz nocke? Zeby ustalic godzine. Ja dopiero na 21 wiec godzina mi obojetna
  25. Zeby bylo Nas wiecej to Moja zonka bedzie swoim a3:-) i Jej tez pasuje w niedziele bo ma wolne, bo w sobote ma dzien.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.