Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pezet202

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pezet202

  1. Ja piatek mam wolny. Sobota dzien. Niedziela noc. Wiec wychodzi na to ze niedziela:-) tylko o ktorej godzine i gdzie?:-) ja mam nocke dopiero na 21:00. Kamil a Ty na ktora? Sylwek jak juz ustalimy co i jak to pisz do chlopakow na fb zawsze bedzie Nas wiecej:-)
  2. Zaraz napisze jeszcze do Daniela
  3. Kamilos to samo pytanie. Kiedy Ci pasuje piatek, sobota czy niedziela za tydzien
  4. Sylwek a kiedy Tobie pasuje? Piatek, sobota czy niedziela. Mowie o przyszlym tygodniu
  5. Potwierdzam :-D chyba trzeba do kazdego z osobna napisac :-D
  6. Ta nawet mi nie mów trafia mnie w domu a robota czeka przy aucie
  7. Niestety nie siedzę w domu bo zapalenie oskrzeli mam i biorę antybiotyk Myślę że poniedziałek - wtorek będzie montaż już nie mogę się doczekać Co Ty na to -- http://allegro.pl/kierunkowskazy-dymione-2szt-audi-a4-b6-b7-00-08-i6792755134.html
  8. Ja w sumie mieszkam tez w bloku, ale to jest tylko jeden i ma 8 mieszkan. Mamy duzy parking, dookola trawnik, laweczki, plac zabaw, wszystko na gorce ogrodzone. Wiec pomalu sobie wszystko ogarniam :-) Fluffydryer mam 2 sztuki:-) do tego z adbl recznik typu wafel do szyb, i osobno recznik do wcierania wosku z adbl i osobno do polerowania wosku z gyeon :-)
  9. Ja pomalu co miesiac jakies kosmetyki kupuje. W tamtym roku wosk, cleaner, glinka, szampon, rekawice, reczniki, mikrofibry, pady, aplikatory, zestaw do skory. Teraz lece dalej do szyb, opon mycia i zabezpieczenia, aktywna piana i pianownica, mycie felg, kolejne reczniki i mikrofibry. Pomalu zestaw sie zbiera :-) A co masz na chacie do zalozenia? :-D
  10. Kilka dni temu po polerce nałożyłem wosk i oto efekt kropelkowania To moje skromne kosmetyki A dzisiaj odebrałem paczkę od kuriera i oto kolejny zestaw
  11. Ulter 90 robi robote :-) ledy w rejestracji spoko sie prezentuja :-) bedzie trzeba zrobic jakis spot w Przemyslu gdzies moze na przyszly weekend :-)
  12. Zaraz zlukam do Ciebie co tam modzisz :-) ja mialem listwy zakladac ale pogody nie bylo, a od wczoraj jestem na l4 bo zapalenie oskrzeli mam, wiec jak wyzdrowieje to zamontuje i fotki umieszcze :-)
  13. Jak tylko zamontuję listwy umieszczę fotki czytałem sporo jak lotkę przykleić i sporo osób polecało klej do szyb Wurth, bo na taśmie też bym się bał co klej to klej
  14. Listwy drzwiowe dolne sline mam ori wiec tasma zbedna, wystarczy wsunac i srubeczki dokrecic :-)
  15. Niestety garazu niemam, a pogoda jest jaka jest, wiec pewnie jutro lub pojutrze listwy zamontuje bo ma byc ladnie :-) Lotka przyklejona na kleju do szyb Wurth. Trzyma na amen
  16. Czekam na pogode zeby listwy zalozyc i wycieraczke :-) a bede u majstra wymienic olej i filtry to od razu mi zalozy blaszki ozdobne sline na hamulce :-)
  17. Lotka ori s-line już siedzi Blaszki montażowe na hamulce 320, ramię wycieraczki + wycieraczka Q5 oraz ori listwy drzwi s-line czekają na montaż
  18. O proszę, ktoś tu już graty zbiera Ja na razie chce zawieszenie w końcu odpalić i wydech na 2 kominy zrobić, zderzak s-line musi poczekać w swojej kolejności ale namówiliście mnie nie kupie dokładki a pomału będę graty zbierał na zderzak s-line
  19. To od sline czy s4? Zgodze sie z Toba ze razem tworza fajny look:-) ale narazie nie stac mnie na zderzak sline, bo mam inne plany :-) moze za rok lub dwa:-) wiec narazie dokladka z cupry :-) Teraz audi wrocilo od lakiernika i jest cale po polerce wiec lusterko mam:-) Na dniach listwy drzwiowe sline zaloze :-) a lotka juz siedzi :-) Na dniach fotki wrzuce :-)
  20. A3 Żonki w pakiecie lato - 17cali s-line I teścia golf 3 w pakiecie całorocznym - stalówki
  21. Ręczniki klubowe na sezon wakacyjny dla Żonki, Córeczki i dla mnie od kolegi z forum
  22. Tutaj masz rację za kratki dużo kasy Mi też lepiej się podoba dokładka na zwykłym zderzaku więc idę w ten temat bo s-line zderzak to duże koszty
  23. Panowie w sobotę lub niedziele następną - czyli 06.05 / 07.05 - robimy spot!!! Piszcie kiedy wam pasuje to się dogadamy w jaki dzień żeby wszyscy byli Myślę że tak o 15:00 - kopiec tatarski lub parking koło wyciągu na sanockiej
  24. Audi odebrałem od lakiernika, efekt super dodatkowo całe zostało polerką zrobione lotka zamontowana na dniach zamontuje listwy s-line i zrobię fotki to umieszczę Zaraz napiszę o spocie na zloty Przemyśl i zobaczymy ilu chętnych będzie
  25. Myslalem o tym ale to kasa, a nie mialem juz wolnych srodkow. Z czasem kupie dokladke od cupry i bedzie :-) Tez myslalem o jakims spocie nawet 3 maja ale widze ze nie bedzie pogody, wiec moze za tydzien w sobote lub niedziele o ile bedzie pogoda:-) zeby zrobic na parkingu na sanockiej, lub na kopcu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.