Treść opublikowana przez pezet202
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
Auto poszlo teraz do lakiernika, bo jak widziales 2 nadkola byly lekko przetarte oraz zderzak przedni z boku, plus tylny bo bezbarwny schodzil, oraz przednia szyba do wymiany bo to pekniecie zaczelo sie powiekszac. Wiec jak wroci to wtedy ori lotke i listwy drzwi sline zamontuje bo mam w kolor, tylna wycieraczka z q5, blaszki montazowe sline ozdobne na zaciski z przodu i listwa led oswietleniowa na tyl. W maju ubezpieczenie, przeglad i olej i filtry wiec kasy pojdzie, a w czerwcu mam nadzieje ze zawieszenie odpale :-)
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Co tam modzisz?
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
Nawet nie miałem czasu zamontować a jak mam wolne to zawsze pogoda nie dopisuje Zamówiłem też listwy drzwi s-line w kolor, także pod koniec miesiąca wszystko zamontuje (bo trochę wolnego będę miał) i się pochwale A widzę że u Ciebie też coś się szykuje?
-
[AVB] A4 B6 1.9 TDI
Fajnie siedzi musze ja w końcu odpalić moje zawieszenie AP
-
Jaki wosk ? od A do Z
Dzięki za odpowiedź
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Również polecam Biały Jeleń - płyn do prania
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Prawda
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Jezeli myjesz na myjce to najpierw musisz uzyc aktywnej piany np Shiny garage friut snow foam ktora rozrabiasz z woda w recznej pianownicy np epoca. Nanosisz na auto i czekasz z 10min zeby piana dzialala i dobrze brud wyzarla. Potem pluczesz na myjce. Nastepnie mycie na 2 wiadra, czyli w wiadrze nr1 rozrabiasz szampon np adbl shampoo cola z woda, a w wiadrze nr2 sama woda. Uzywasz rekawicy z mikrofibry do mycia i myjesz cale auto rekawica i szamponem z woda -wiadro nr1, a potem za kazdym razem pluczesz rekawice w wiadrze nr2 czyli w wodzie. Potem znowu pluczesz karczerem. Dalej bierzesz recznik z mikrofibry o duzej gramaturze czyli fluffy dryer i osuszasz. Potem duzo daje glinka, cleaner, polerka, wosk ale to Juz inna bajka i fundusze. Ja co mieaiac kupuje troche kosmetykow i w sumie za wszystko razem z polerka, padami itp ubieram sie niezly kwota bo 2tyg.zl Wejdz na forum koameryka aut, tam znajdziesz wszystko Pozdro Zawartość dodana 1 minute later Dokladnie, kazdy robi jak lubi:-) a jak to sie mowi o gustach sie nie rozmawia :-)
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ja najpierw czyszcze mikrofibra lekko nasaczona apc, a potem na aplikator z mikrofibry daje poorboys natural look i efekt super:-)
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Witam serdecznie Pacjent to a4 b6 kolor LZ9W. Przeczytałem wszystkie strony z tematu i mam parę pytań. Panowie do tej pory używałem zestaw: 1) mycie z szamponem Meguiar's Gold Class Car Wash (na 2 wiadra) + rękawica Meguiar's 2) osuszanie ręcznik FLUFFY DRYER 3) glinka Meguiar's z podkładem pod glinkę Meguiar's - Quik Detailer 4) cleaner dodo juice lime prime 5) wosk WOSK COLLINITE 476S Do usuwania rys Meguiar's Scratch X 2.0 Do plastików Poorboy's natural look Do skóry COLOURLOCK Soft Wszystko robione ręcznie. Mój szampon, cleaner i wosk starczy na jeszcze jedno auto więc planuję zakupić nowy zestaw. Nowy zestaw jaki planuje zakupić to: 1)mycie - szampon Dodo Juice Born To Be Mild lub ADBL Shampoo Cola (co lepsze??) 2) dekontaminacja - GYEON Q2M Iron lub CarPro CQuartz IronX (co lepsze??) 3) glinka zostaje Meguiar's bo mam całą 4) cleaner - POORBOY'S - Professional Polish 5) IPA - TENZI IPA Cleaner 6) potem Poorboy's World Black Hole 7) wosk - SOFT99 Fusso Coat 12 Months Dark WOSK 8) i na koniec ADBL QD1 1l Syntetyczny Quick Detailer 9) do felg TUGA Chemie - Alu-Teufel Spezial W takiej kolejności używać? co wy na ten zestaw? Dodatkowo chce kupić polerkę DA, żeby pomału i stopniowo się uczyć, a z tego co wyczytałem taką polerką szkód na lakierze nie zrobię. Wiem że będę robił wszystko z 5 razy dłużej ale nie szkodzi, pomału a do celu. Zastanawiałem się nad LARE EPL41 ale koszt trochę jest. Wyczytałem na forum kosmetyka aut że polecają polerkę VANDER VPO709 ( http://allegro.pl/polerka-samochodowa-vander-vpo709-oscylacyjna-past-i6299562893.html ) ma podobneparametry jak LARE, wolny start, płynna regulacja obrotów, waga 2.15kg, system constant power, skok 8mm, moc 600W, prędkość od 1500 do 6800, średnica pada 150mm. Do tego dokupię mniejszy talerz (jakiej firmy??) pod pady 80mm. Polerkę chcę używać do nałożenia clenera oraz Poorboy's World Black Hole . Myślałem też żeby użyć jej do małej korekty lakieru środkami: 1) menzerna 400 2) menzerna 2500 3) menzerna 4000 Do tego pady FlexiPads czy może M3? Tylko jakie pady (kolory) do jakiego środka? Czy lepiej pady z micro fibry? Tą korektę robimy zaraz po glince? Dzięki z góry za odpowiedzi
-
Jaki wosk ? od A do Z
Witam serdecznie Pacjent to a4 b6 kolor LZ9W. Przeczytałem wszystkie strony z tematu i mam parę pytań. Panowie do tej pory używałem zestaw: 1) mycie z szamponem Meguiar's Gold Class Car Wash (na 2 wiadra) + rękawica Meguiar's 2) osuszanie ręcznik FLUFFY DRYER 3) glinka Meguiar's z podkładem pod glinkę Meguiar's - Quik Detailer 4) cleaner dodo juice lime prime 5) wosk WOSK COLLINITE 476S Do usuwania rys Meguiar's Scratch X 2.0 Do plastików Poorboy's natural look Do skóry COLOURLOCK Soft Wszystko robione ręcznie. Mój szampon, cleaner i wosk starczy na jeszcze jedno auto więc planuję zakupić nowy zestaw. Nowy zestaw jaki planuje zakupić to: 1)mycie - szampon Dodo Juice Born To Be Mild lub ADBL Shampoo Cola (co lepsze??) 2) dekontaminacja - GYEON Q2M Iron lub CarPro CQuartz IronX (co lepsze??) 3) glinka zostaje Meguiar's bo mam całą 4) cleaner - POORBOY'S - Professional Polish 5) IPA - TENZI IPA Cleaner 6) potem Poorboy's World Black Hole 7) wosk - SOFT99 Fusso Coat 12 Months Dark WOSK 8) i na koniec ADBL QD1 1l Syntetyczny Quick Detailer 9) do felg TUGA Chemie - Alu-Teufel Spezial W takiej kolejności używać? co wy na ten zestaw? Dodatkowo chce kupić polerkę DA, żeby pomału i stopniowo się uczyć, a z tego co wyczytałem taką polerką szkód na lakierze nie zrobię. Wiem że będę robił wszystko z 5 razy dłużej ale nie szkodzi, pomału a do celu. Zastanawiałem się nad LARE EPL41 ale koszt trochę jest. Wyczytałem na forum kosmetyka aut że polecają polerkę VANDER VPO709 ( http://allegro.pl/polerka-samochodowa-vander-vpo709-oscylacyjna-past-i6299562893.html ) ma podobneparametry jak LARE, wolny start, płynna regulacja obrotów, waga 2.15kg, system constant power, skok 8mm, moc 600W, prędkość od 1500 do 6800, średnica pada 150mm. Do tego dokupię mniejszy talerz (jakiej firmy??) pod pady 80mm. Polerkę chcę używać do nałożenia clenera oraz Poorboy's World Black Hole . Myślałem też żeby użyć jej do małej korekty lakieru środkami: 1) menzerna 400 2) menzerna 2500 3) menzerna 4000 Do tego pady FlexiPads czy może M3? Tylko jakie pady (kolory) do jakiego środka? Czy lepiej pady z micro fibry? Tą korektę robimy zaraz po glince? Dzięki z góry za odpowiedzi
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Też do siebie kupowałem osłone podszybia, mały gadżet a cieszy
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
Listwy pewnie za jakiś czas wpadną bo jak sam wiesz cena kosmos może trafią się jakieś na promocji sama lotka 600zł ale jest w kolor i bdb stan do założenia Sorki ale nie kupiłem od kolegi radio22 z forum jeszcze w tamtym miesiącu
-
[AVB] A4 B6 1.9 TDI
O proszę widzę że sporo gratów na wiosnę się szykuję niema sprawy z xenon, co mogę to pomagam jak będziesz ściemniał lampy to też pisz PW to coś podpowiem
-
Tołdi 1,9TDI [168KM/381Nm][BOSE][BIXY A6C7][BILSTEIN B6] [EIBACH PRO KIT] [AVF] LZ9W Sedan
Niezły początek, zobaczymy co dalej będzie grille malowałeś plastidip czarny mat?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Polecam tarcze Zimmermann i klocki ferodo Super zestaw od Wandej
-
Żarówki LED cofania, kierunków, postojowe itd.
Jeżeli chcesz żarówki LED to nie kupuj szajsu z allegro, napisz do użytkownika Tomnik on robi profesjonalne moduły LED
-
Hidy mogą zakłócać zmieniarke cyfrową?
Mam u siebie cyfrową zmieniarkę Yatour i mam HID Noxon pod can-bus i niema żadnych zakłuceń
-
avanturnik sprint blue 1.8t BEX
Piekny kolorek
-
[BEX] A4 B6 S-line by Damiyc. Przymiarka do multifunkcji :D
Nieźle modzisz i to pod chmurką
-
[B6 AVB] Droga do ideału by plusa1338 *1.9TDI* RS6'18/EIBACH/T.BRD+CHIP...
Powodzenia w modach
-
Jaką średnice końcówek do dyfuzora?
90 będą w sam raz, szukaj ulter lub buzzer
-
Rozklejenie LAMP przednich malowanie środków
Dokładnie jak kolega KoJ@K pisze Krok po kroku opalarką grzejesz i delikatnie podważasz i odciągasz klosz. A potem stary klej wydrapujesz.
-
Rozklejenie LAMP przednich malowanie środków
Ja jestem już ponad pół roku po zabiegu ze ściemą lamp. Przed Zdjęcia z prac Efekt końcowy (od razu z córą ) Pod maską trochę widać że lampy sklejone, ale po zamknięciu nic nie widać
-
Spoty Przemyśl
To za tydzień na weekend, może będzie już pogoda to gdzieś pod chmurką się stykniemy