Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Plusa1338

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Plusa1338 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. Minął miesiąc i przez ten czas zebrałem graty i czas na zmiane wydechu z seryjnego na 1.8t i wkońcu autko się świetnie prezentuje Zestaw jaki zamontowałem: - wydech na dwie strony 1.8t - Końcówki wydechu ulter 100mm - wywalony środkowy wspawane dwie rurki średnicy 55mm - wszystko oczyszczone i pomalowane farbą żaroodporną Foto kompletnego wydechu I już na samochodzie Efekt końcowy Ori hak trochę psuje efekt ale planuje go zdjąć i wtedy założyć dokładkę od B7 A tutaj jak gada
  3. myśle nad tym ale to w niedalekiej przyszłosci
  4. W czerwcu moje auto przeszło korekte lakieru wykonana przeze mnie - robiłem pierwszy raz polerowanie calego samochodu każdą z tych past i jestem zadowolony z efektu Zestaw : Pare fotek z polerki: Efekt prac:
  5. Plusa1338 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    cześć kupilem kiedys na alledrogo leda czerwonego i zrobilem tylko podswietlenie z przodu bo jak uciąłem to reszta do smietnika .. polecicie mi jakiegos leda lub inne podswietlenie (czerwone) aby zrobić z przodu i tyłu? światłowód lub jakąś taśmę?? przód w prądzie z tyłu niestety korby.. dzięki z góry
  6. Witam chciałem zapytać tych co mają 2.7 lub 3.0 tdi w budzie a4 b7 lub a6 c6. Jakie są koszty utrzymania takiego samochodu ? jak na V6 to drogo? wiem, że bolączką są te rozrządy i klapy kolektora głównie a tak to ogarnięty silnik. możliwe że w przyszłości zamienię sobie na taki samochód a chciałbym cos wiedzieć żeby nie wejść na minę. Pozdrawiam
  7. Chętni na spota niech wpadają jutro na parking PSB MRÓWKA. Szczegóły poniżej. Spot Kielce Do zobaczenia
  8. Witam po przerwie trochę mnie nie było i to sporo ze względu na to że w tym roku maturę pisałem więc czasu brak. Ale nie przestałem myśleć o moim wozidle i ostatnio szukałem za sprężynami aby tę kozę zniwelować Okazyjnie kupiłem Eibach Sportline -30mm , na początku zależało mi tylko na obniżeniu przodu, ale po uzgodnieniu ze sprzedającym dorzucił mi jeszcze tylne sprężyny i to był strzał w 10 ! Trochę z tym zeszło , napewno mniej z tyłem , przód to porażka jakaś z tą śrubą od górnych wahaczy.. bez zdejmowania całej zwrotnicy się nie obeszło Myślałem przy okazji żeby założyć talerzyki od b5 obniżające ale ostatecznie zrezygnowałem. Ale efekt końcowy moim zdaniem zadowalający jak na standardowe amorki 1BA Jeżdżę od tygodnia zauważyłem już że samochód stał się sztywniejszy na uskokach i bardziej wyczuwalne są dołki , ale tak to już jest coś kosztem czegoś.
  9. https://www.facebook.com/events/304796733290222/?acontext={"ref"%3A"3"%2C"ref_newsfeed_story_type"%3A"regular"%2C"feed_story_type"%3A"17"%2C"action_history"%3A"null"} wbijac 3 czerwca pod praktikera
  10. Kupiłem sprezyny Eibach sportline na przód -30mm , nie będzie za mało? Chciałem wszystko za jednym zamachem zrobić bo zastanawiam się nad talerzykami zeby przy okazji założyć. Ma ktoś może taka kombinacje? Przód: 68cm
  11. Cześć , ma ktoś może talerzyki od b5 te obnizajace na sell ? Pozdrawiam
  12. Słuchajcie jest takie wydarzenie na fb w kielcach 5 maja o 20 zjeżdżają się audice na Praktikerze na parkingu i prawdopodobnie tam sie przejade. https://www.facebook.com/events/418359538537446/?ti=cl
  13. Cześć, może to i bezsensowne pytanie zadam, ale mam pompowtryski AJ 101km avb i chciałbym się wymienić na te mocniejsze od 130km AL / AA , awx lub avf. 3 sprawne, jeden prawdopodobnie do regeneracji mógłbym dopłacić do tego uszkodzonego , Nowe uszczelnienia na wszystkich firmy Bosch. Byłby ktoś zainteresowany?
  14. Cześć myślę nad przelotem w 1.9 tdi , jest jakaś różnica na jednym lub na 2 kominach ? W przyszłości chciałem zamontować wydech od 1.8t i do tego dp , najlepiej zrobić cały wydech przelotowy czy tylko końcowy zostawić ?
  15. Jakaś różnica między turbem brd a arl ? Która lepiej " ciągnie " od dołu? Kupował ktoś zregenerowana turbine na allegro ? Jak tak to od jakiej firmy ?
  16. Ze względu na tą moc ( 101km ) i koła ( RS6 '18 ) zrobiłem ostatnio małego chipa u znajomego i samochód ma teraz ok. 135km. Wkoncu auto jedzie , ale to nie koniec bo czeka mnie zakup w przyszłości turbiny od 130 AWX/AVF lub od 2.0 170 BRD i wtedy licze na 160km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.