Treść opublikowana przez pezet202
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie za tydzień w niedziele tj. 05.02.2016r. o godz. 16:00 robimy mały zlot w Przemyślu na ul. Sanockiej na parkingu dolnym koło wyciągu narciarskiego, także zapraszamy chętnych
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Panowie za tydzień w niedziele tj. 05.02.2016r. o godz. 16:00 robimy mały zlot w Przemyślu na ul. Sanockiej na parkingu dolnym koło wyciągu narciarskiego, także zapraszamy chętnych
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Kamilo zajrzyj do mnie, w końcu na forum zrobiłem opis swojego
-
A4 B6 AVF Avant Sline Gwint Eibach 18 Xenon Szyberdach
Ładna sztuka
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Piękna sztuka
-
Czarny sedan BFBQ by Simon, 345/300 Eibach pro kit, recaro, inna kiera
Ładna sztuka, powodzenia w modach Ja też mam 1ba i na 17 zima czy 18 lato też koza wygląda, ale na wiosnę czeka już kit AP 40/30
-
Mój pierwszy Avant
Powodzenia w modach
-
Spoty Przemyśl
Dzwonił do mnie Kamil i on też będzie o ile audi nie sprzeda. Najwyżej przyjedzie Honda
-
Spoty Przemyśl
Spoko, to przywiozę wszystkie kosmetyki. Mi pasuje o 16
-
Spoty Przemyśl
Ja robiłem ręcznie polerkę w swoim audi i u żony też w a3. Troche kosmetyków mam, w sumie z 700-800zł wydałem. Na mojej stronce macie cały wykaz i fotki Ja dzisiaj odpadam bo w robocie do 21:00 Ale za tydzień jak najbardziej
-
Audi a4 b6 1.8T 220hp Quattro bex by Sylwek :) RPR :) edit
Już napisałem propozycje w tamtym temacie spotu przemyśl
-
Spoty Przemyśl
Widzę już paru chętnych jest To ja też się piszę Za tydzień w niedziele jak najbardziej mi pasuje bo mam urlop do 15 luty Gdzie i o której godzinie się spotykamy? 1) Kopiec tatarski 2) Parking na Sanockiej koło wyciągu obok lodowiska 3) Galeria Sanowa 4) inne ????
-
Audi a4 b6 1.8T 220hp Quattro bex by Sylwek :) RPR :) edit
Ja też jestem za którąś niedzielą od poniedziałku mam urlop do 15 lutego więc trzeba się dogadać co do spotu
-
Audi a4 b6 1.8T 220hp Quattro bex by Sylwek :) RPR :) edit
To trzeba się zgadać i coś pomyśleć To trzeba się zgadać i coś pomyśleć
-
Audi a4 b6 1.8T 220hp Quattro bex by Sylwek :) RPR :) edit
Ładna sztuka Ledy polecam od użytkownika Tomnik, mam u siebie i naprawdę rewelacja i gwarancja 2 lata. Powodzenia w modach, i może jakiś mały spocik zrobimy w Przemyślu
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
Rzeczywiście
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Fajna czarnula rzeczywiście brat bliźniak mojego Powodzenia w modach listwy drzwi s-line ori czy zamiennik?
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
Siemanko wszystkim! Chciałbym zaprezentować swoją Audi. Silnik AVF 1.9TDI 131KM 2004r. Jestem jej posiadaczem od maja 2015r. Przebieg przy zakupie 275tys.km. Pomału i systematycznie działam przy modach. ZDJĘCIA NA CHWILE OBECNĄ Wyposażenie: elektryczne i podgrzewane lusterka 4 elektryczne szyby otwierane i zamykane z kluczyka klimatronic 2-strefowy wspomaganie kierownicy centralny zamek alarm immobiliser halogeny elektryczna regulacja świateł pełen FIS tempomat ABS ESP fabryczne radio kierownica multi zawieszenie standard 1BA kolor LZ9W podłokietnik podświetlany nawiewy, kubek itp. podświetlane czujniki parkowania tył 8x AirBag podgrzewane dysze spryskiwaczy listwy / dekory rybia łuska MODYFIKACJE: na lato ori 18 cali felgi 9-ramienne s-line z oponami Nankang NS-2 XL 225/40R18 - ZROBIONE na zimę ori 17 cali felgi z A5 z oponami Nokian WR D3 225/45R17 - ZROBIONE ramki rejestracji klubowe - ZROBIONE pomalowane w środku na czarno lampy przednie - ZROBIONE zestaw Xenon Noxon 5000K - ZROBIONE skórzane fotele s-line z B7 el. lędźwie , kanapa dzielona - ZROBIONE gałka zmiany biegów s-line - ZROBIONE mieszek oraz ręczny ala S4 z biało-czerwoną nicią - ZROBIONE znaczki s-line na drzwiach - ZROBIONE oklejone folią 3M Di-Noc czarny karbon wszystkie listwy / dekory w środku - ZROBIONE schowek dzielony pod lodówkę i zmieniarkę - ZROBIONE zmieniarka cyfrowa Yatour - ZROBIONE pełen pakiet LED w środku 6000K - ZROBIONE oświetlenie w drzwiach (światło czerwone i białe) i również LED 6000K - ZROBIONE oświetlenie rejestracji LED - ZROBIONE postojówki LED - ZROBIONE spryskiwacze mgiełkowe - ZROBIONE hamulce 320/288 - ZROBIONE wycieraczki i ramiona aero - ZROBIONE no i najważniejsze plastikowa butelka z zakręcanym kapslem ze słomką od żony PLANY 2017: lotka sline - ZROBIONE listwy progowe s-line - ZROBIONE listwy drzwiowe s-line - ZROBIONE delikatna ściema szyb (przód 20%, tył 50%) - ZROBIONE wydech z 1.8T - ZROBIONE końcówki Ulter N1-90RS - ZROBIONE dokładka zderzaka tył na 2 kominy - ZROBIONE tylne ramię wycieraczki i wycieraczka z Q5 - ZROBIONE PLANY 2018: zderzak przód s-line + kratka środkowa s4 - ZROBIONE piaskowanie i malowanie hebli na czerwono - ZROBIONE grill w maskę S4 - ZROBIONE listwy drzwiowe S4 - ZROBIONE PLANY 2019: zawieszenie AP 40/30 - zakupione dywaniki welurowe s-line obszycie kierownicy skórą perforowaną z czerwoną nicią dokładka zderzaka tylnego z B7 - zakupione nowe felgi 18" z oponami na lato Fotki z dnia zakupu:  Felgi po zakupie w piwnicy ? Ramki klubowe szybki slimak ? Moja Córa - najmłodsza chyba fanowiczka - 3 lata miała na fotce Audi już na alu 18" Ściema lamp Po ściemie lamp I znowu córa (jest moc) Xenon noxon Zawieszenie AP 40/30 czeka w piwnicy Butelka od żony :-) Mieszek i ręczny S4 i gałeczka S-line a3 Schowek dzielony LEDY Fotele skóra S-line z B7 Audi po ręcznej polerce ? Zmieniarka cyfrowa Yatour Zmiana hebli na 320/288 z B7 Z tyłu nowy zestaw tarcz i klocków Z przodu używany w bdb stanie Setup Zimowy 2017 i listwy w carbon Kolejne mody w dalszej cześci tematu :-)
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Polecam poorboys natural look
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Polecam colourlock, super czyści i przyjemnie się z nim pracuje
-
Skrzypiaca roleta avant
Dzięki za pomoc
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Temat pomocy, dzięki
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
Ja robiłem opalarką, podgrzewałem stopniowo i odginałem
-
Słabe światła mijania rozwiązanie
Temat pomocny, przy rozklejaniu lamp i malowaniu na czarno ogarnąłem również to
-
A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry
Super to wygląda