Treść opublikowana przez pezet202
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:)
-
[AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
Piękna sztuka
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
Mi zajęło w sumie 10h na dwie lampy z demontażem, robotą i montażem:) Opalarką podgrzewałem łączenia i płaskim śrubokrętem odginałem i klej skrobałem. Po rozklejeniu pomalowałem czarny mat, a skleiłem płynną uszczelką w silikonie do lamp:) Już miesiąc minął i nic nie paruje:) Efekt super:)
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
Witam. Miałem podobny problem pół roku temu. Wymiana czujnika hamulca pomogła. 50zł a ASO za część.
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Ja u siebie podciąłem na około gumkę i działa super:)
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
U siebie też zrobiłem na wkręcie i trzyma elegancko:) W siłowniku podciąłem gumę i chodzi już luźno:)
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Ja dzisiaj dostałem moduły Tomnika, na dniach zamontuje to pochwale się efektami:) wyglądają na prawdę solidnie i fachowa robota:) Właśnie zamontowałem moduły led od Tomnika. Miałem zapłacić 250zł, dostałem rabat 40zł, więc 210zł zapłaciłem:) Pięknie świecą. Polecam wszystkim. Pełen profesjonalizm. Wszystko wyjaśnił i wytłumaczył.
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Panowie mam pytanie. Nadmieniam że mam 4x elektryczne szyby. Odpalam u siebie podświetlanie w boczkach drzwi - lampki białe i czerwone. Wszystko już praktycznie mam, oprócz pinów. Wyczytałem że te lampki podłącza się do kostki 16-pin z tyłu i wtyczki 32-pin z przodu wtyczkami o nr 000 979 018. Czy to jest to samo co 000 979 009 E? bo takie podał kolega nitroo od użytkownika z allegro. Drugie pytanie dotyczy podłączenia w drzwi przednie. Do tylnych drzwi jest fajnie załączony schemat, i od razu wiem gdzie jest jaki pin w kostce 16-pin żeby podpiąć lampke białą i czerwoną. Natomiast niema schematu do drzwi przednich 32-pin kostka. Jest tylko opis że masa jest wspólna i podłączam do pinu 21 w szarej kostce 32-pin podłączonej do sterownika, i że zasilanie też jest wspólne i podpinam do pinu 13 w tej samej kostce. Moje pytanie które to są piny 21 i 13? bo niema schematu żadnego i nie mam pojęcia które to piny żeby się wpiąć. Dzieki z góry za odpowiedzi
-
Akcja zbiorowa - rozkminiamy zawieszenie 1BA vs 1BE ( kat. mas osi)
WItam. Torche nie rozkminiam tych klas wagowych. Mam zawieszenie 1BA przód OJJ czyli klasa wagowa 9, tył OYK czyli klasa wagowa 10. Chce zmienić zawieszenie na 1BE (amory i sprężyny) oczywiście na razie szukam używek. Żeby obniżyć zawieszenie o te - 20mm. Jak mam teraz dobrać żeby wszystko pasowało w klasach wagowych? O 2 klasy niżej na przód i tył szukać 1BE?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam. Obecnie posiadam zawieszenie 1BA. Przód OJJ - czyli klasa wagowa 9 - (886-918kg) Tył OYK - czyli klasa wagowa 10 - (545-570kg) Chciałbym założyć zawieszenie komplet 1BE (amor + sprężyny). żeby obniżyć auto o te - 20mm Jak mam rozkminić temat, żeby siadło o te - 20mm. Mam dobrać z kategorii wagowych o 2 mniej, czyli 1BE przód OJG - klasa wagowa 7 a tył 1BE OYH czyli klasa wagowa 8? Czy mam pozostać przy OJJ i OYK, czyli w swojej kategorii wagowej ale szukać 1BE? Proszę o pomoc bo nie rozkminiam tematu. Dzieki wszystkim z góry za pomoc
-
Ubywa płynu chłodniczego
Miałem ten sam problem miesiąc temu u siebie w audi. Musiałem co miesiąc dolewać około 200-300ml płynu chłodniczego. Okazał się zepsuty krócieć. Wymieniłem i jest ok.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Znaczenie ET Felgi
Dzieki:)
-
Znaczenie ET Felgi
Właśnie myślałem też o zmianie amorów i sprężyn tak na - 30mm jak piszesz. Jakie proponujesz? Odpisz na priv, to pociągniemy dalej temat.