Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pezet202

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pezet202

  1. Ładna sztuka Pomału a do przodu i mody zrobisz jakie chcesz, pamiętaj wszystko żeby się Tobie podobało
  2. Piękna sztuka powodzenia w modach i zapraszam do mnie
  3. No i przyszła paczuszka z ori lotką s-line w kolorze na wiosnę montaż
  4. Ja będę miał wolne, a co myślisz o spocie?
  5. Jako że dużo osób pisze do mnie odnoście ściemy lamp i xenon, poniżej zamieszczam zdjęcia i filmiki jak zestaw HID NOXON 5000K świeci Ja jestem bardzo zadowolony Dwa pierwsze zdjęcia jak żarnik się rozgrzewa (barwa pod niebieski), dwa kolejne zdjęcia jak żarnik jest już rozgrzany (barwa pod biały z lekką poświatą niebieskiego) Filmik jak żarnik jest już rozgrzany. MOV_0369.mp4
  6. Sylwek nie pomogę bo DP nie mam i się nie znam Ale wiez ze w DigiSoft w Przemyślu dobre rzeczy robią z kompem a aucie. Zawartość dodana 2 minutes later Daniel nie ma sprawy. Jestem Technik elektronik więc lubię się bawić w takie rzeczy Jak przyjdzie ciepło to ogarniemy temat.
  7. Również dziękuję Panowie za spota Sylwek spoko, nic się nie stało. Wiadomo w pracy jest różnie. Następnym razem. NA wiosnę coś pomyślimy. Możecie wpaść do mnie, grilla się zapali, i można coś modzić. Daniel jak będziesz chciał to ogarnę Ci podświetlenie w drzwiach, lampkę białą tylko niech ciepło przyjdzie. Szybko pojechałeś, my jeszcze do 18:30 byliśmy Zawartość dodana 0 minutes later Kamilos ja dopiero teraz przeczytałem wiadomość, ale i tak nie miał bym skąd miernika skombinować. Audiczka poszła?
  8. Dzięki Soczewek i kierunków nie malowałem bo tak bardziej mi się podoba każdy robi pod siebie
  9. O proszę, chłopaki już dzisiaj w galerii byli pewnie maszyny szorować na myjce na jutrzejszy spot
  10. Spoko, mi pasuje Panowie mi nie świeci jedna żarówka w podświetlaniu rejestracji. Styki się przepaliły. Kupiłem używaną ale sprawną listwę oświetlenia, to może byśmy wymienili, bo zacząłem rozbierać tapicerkę klapy ale nie wiem jak całkiem ją ściągnąć żeby dostać się do listwy. I od razu jak uda się nam wymienić to byśmy ledy założyli bo mam od użytkownika Tomnik i czekają na montaż w oświetleniu rejestracji.
  11. Musze do Kamila zadzwonić czy sprzedał audi, czy będzie na spocie Będziemy mieli rodzynka - audi a3 - z rodzynką - moja żonka fanka audi też chciała się przyłączyć Panowie a jak będzie lało tak jak dzisiaj to gdzie proponujecie spotkanie?
  12. NICE NICE Powodzenia w modach i zapraszam do mnie
  13. Super kolor Pozdrawiam i powodzenia w modach i zapraszam do mnie
  14. Niezła sztuka Zapraszam do mnie
  15. Zapraszam do mnie, może znajdziesz jakieś inspiracje
  16. Nieźle nieźle, pomału a do celu Zapraszam do mnie
  17. Zajeb........... sztuka Taki rodzinny Avant marzy mi się taki, ale ciężko by było z kasą Zapraszam do mnie
  18. Niezłe mody, warto poczytać i coś się dowiedzieć. Zapraszam do mnie
  19. Dodałem trochę nowych fotek także zapraszam
  20. Napisałem na spotach Rzeszów że zapraszamy za tydzień do Przemyśla
  21. Panowie za tydzień w niedziele tj. 05.02.2016r. o godz. 16:00 robimy mały zlot w Przemyślu na ul. Sanockiej na parkingu dolnym koło wyciągu narciarskiego, także zapraszamy chętnych
  22. pezet202 odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Panowie za tydzień w niedziele tj. 05.02.2016r. o godz. 16:00 robimy mały zlot w Przemyślu na ul. Sanockiej na parkingu dolnym koło wyciągu narciarskiego, także zapraszamy chętnych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.