Treść opublikowana przez pezet202
-
Spoty Przemyśl
Bedziesz dzisiaj? :-)
-
Spoty Przemyśl
- Spoty Przemyśl
Pewnie ze tak:-)- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Sorki rozpedzilem sie, pisalem na szybko podczas jazdy- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Im więcej krokow tym lepiej, żeby lakier byl jak najbardziej czysty i jałowy. Najlepiej tak: -Piana aktywna i plukanie - Mycie na 2 wiadra i plukanie - Glinka i ponowne mycie - srodek na smole i asfalt - np. prickbort - Srodek na metaliczne zanieczysczenia - np adbl vampire liquid czy tuga zielona - Ipa - Wosk- Spoty Przemyśl
Kurcze ja w piatek mam nocke na 18:00 a w niedziele dzien na 09:00 wiec lipa:-( ale zostajesz jeszcze to sie zrobi kolejny spot ;-)- Spoty Przemyśl
Dokladnie :-) spotkajmy sie na parkingu na sanockiej a potem najwyzej zobaczymy :-)- Spoty Przemyśl
Dziekujemy i zapraszamy na jakis zlocik :-)- Spoty Przemyśl
Ja bede na 100% bo widze ekipa spora bedzie :-) To moze na parkingu kolo wyciagu na sanockiej, bo jak bedzie wiecej maszyn to ma kopcu moze byc za malo miejsca :-D- Spoty Przemyśl
O prosze, widze ze Nas coraz wiecej :-) Spoko, moze byc w sobote o 16:00 :-) Pasuje wszystkim? Potwierdzac ;-) Mysle ze kopiec albo parking kolo wyciagu na sanockiej :-)- Spoty Przemyśl
To w sobote :-) weekendy masz wolne :-D- Spoty Przemyśl
Mi w srode wynikla robota. Bede wozil meble od rodzicow do tesciow. Nie wiem ile czasu zejdzie. Mysle ze lepiej w sobote na spokojnie ;-) 15:00 w sam raz :-) Jeszcze bedzie jasno :-) chyba ze 16:00 wolicie :-)- Audi a4 b6 1.8T 220hp Quattro bex by Sylwek :) RPR :) edit
O prosze ;-) super ;-) a jak robisz w srode lub czwartek? Bo chcemy zlot zrobic:-) bardziej w czwartek- Spoty Przemyśl
Spoko;-) czekamy na reszte :-) ja w sumie tez bym wolal czwartek, i nawet pogoda w miare ma byc:-) Pisac do chlopakow smsy na czwartek popoludniu?- Audi a4 b6 1.8T 220hp Quattro bex by Sylwek :) RPR :) edit
Sezon tuz tuz wiec quattro jak znalazl ;-)- Spoty Przemyśl
Spoko:-) Czekamy co reszta napisze :-)- Spoty Przemyśl
Witamy kolege Mysle ze mozemy cos zrobic w przyszlym tygodniu :-) poniedzialek i wtorek ma padac, wiec jak cos to od srody mozemy cos kombinowac :-) Pisac Panowie kiedy Wam pasuje i jakie godziny :-) Mi pasuje sroda i czwartek popoludniu :-) piatek mam nocke. W sobote pasuje caly dzien :-)- Audi a4 b6 Avant 1.9 TDI AVF 182Km/370nm Czarnula by MilUl
Piekna sztuka Powodzenia w dalszych modach :-)- Spoty Przemyśl
Panowie moze jak jest pogoda to jakis spocik?:-) Na weekend ma padac a potem znowu pogoda ma byc:-) ja mam wolne az do przyszlego piatku :-) nadgodziny mi oddaja ;-)- Spoty Przemyśl
Pomalu a gosc Ci ogarnie wazne ze ma pojecie a tez kasy duzo nie weznie- Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Na jaki kolor malujesz? :-) Stabi uzywka? Co to za pierdulki jeszcze dzialasz? :-D- A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
Hehe widze ze wszyscy chca zebym ten zawias wrzucil, ja w sumie tez, ale musi poczekac do wiosny. Bo pewnie wahacze beda do wymiany bo cos zaczyna stukac, a wole wszystko za jednym razem zrobic- Spoty Przemyśl
Super Panowie ze udalo sie spotkac ;-) dlugo byliscie? :-) Nastepnym Razem tez bede;-) Ja dopiero do domu wrocilem po ognisku na bloku :-)- A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
Właśnie przyszła paczka od Wandeja - Dzięki olej i filtr do a4 i a3 Oraz kolejna paczka z zawieszeniem kit AP 40/30 Używka ale w bdb stanie, jeździły tylko w Niemczech- Spoty Przemyśl
Widzę że rymy Cię trzymają, coś chłopaki nie kumają Zachciało się w aucie rezania, trzeba spełnić wymagania Zderzak, bixy i inne graciki, zostaw dla żony na waciki To spoko że bixy spełniły Twoje oczekiwania może kiedyś też się skuszę, ale to na razie odległy termin Samopoziom do bixy musisz ogarnąć. Listwy S4 zrobią robotę. Dawaj znać jak będziesz to będziemy coś kminić. Mam kumpla co robi zajeb...... foty to może jakiś spot w terenie i coś podziałamy - Spoty Przemyśl