Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pezet202

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pezet202

  1. Bedziesz dzisiaj? :-)
  2. Pewnie ze tak:-)
  3. Sorki rozpedzilem sie, pisalem na szybko podczas jazdy
  4. Im więcej krokow tym lepiej, żeby lakier byl jak najbardziej czysty i jałowy. Najlepiej tak: -Piana aktywna i plukanie - Mycie na 2 wiadra i plukanie - Glinka i ponowne mycie - srodek na smole i asfalt - np. prickbort - Srodek na metaliczne zanieczysczenia - np adbl vampire liquid czy tuga zielona - Ipa - Wosk
  5. Kurcze ja w piatek mam nocke na 18:00 a w niedziele dzien na 09:00 wiec lipa:-( ale zostajesz jeszcze to sie zrobi kolejny spot ;-)
  6. Dokladnie :-) spotkajmy sie na parkingu na sanockiej a potem najwyzej zobaczymy :-)
  7. Dziekujemy i zapraszamy na jakis zlocik :-)
  8. Ja bede na 100% bo widze ekipa spora bedzie :-) To moze na parkingu kolo wyciagu na sanockiej, bo jak bedzie wiecej maszyn to ma kopcu moze byc za malo miejsca :-D
  9. O prosze, widze ze Nas coraz wiecej :-) Spoko, moze byc w sobote o 16:00 :-) Pasuje wszystkim? Potwierdzac ;-) Mysle ze kopiec albo parking kolo wyciagu na sanockiej :-)
  10. To w sobote :-) weekendy masz wolne :-D
  11. Mi w srode wynikla robota. Bede wozil meble od rodzicow do tesciow. Nie wiem ile czasu zejdzie. Mysle ze lepiej w sobote na spokojnie ;-) 15:00 w sam raz :-) Jeszcze bedzie jasno :-) chyba ze 16:00 wolicie :-)
  12. O prosze ;-) super ;-) a jak robisz w srode lub czwartek? Bo chcemy zlot zrobic:-) bardziej w czwartek
  13. Spoko;-) czekamy na reszte :-) ja w sumie tez bym wolal czwartek, i nawet pogoda w miare ma byc:-) Pisac do chlopakow smsy na czwartek popoludniu?
  14. Sezon tuz tuz wiec quattro jak znalazl ;-)
  15. Spoko:-) Czekamy co reszta napisze :-)
  16. Witamy kolege Mysle ze mozemy cos zrobic w przyszlym tygodniu :-) poniedzialek i wtorek ma padac, wiec jak cos to od srody mozemy cos kombinowac :-) Pisac Panowie kiedy Wam pasuje i jakie godziny :-) Mi pasuje sroda i czwartek popoludniu :-) piatek mam nocke. W sobote pasuje caly dzien :-)
  17. Piekna sztuka Powodzenia w dalszych modach :-)
  18. Panowie moze jak jest pogoda to jakis spocik?:-) Na weekend ma padac a potem znowu pogoda ma byc:-) ja mam wolne az do przyszlego piatku :-) nadgodziny mi oddaja ;-)
  19. Pomalu a gosc Ci ogarnie wazne ze ma pojecie a tez kasy duzo nie weznie
  20. Na jaki kolor malujesz? :-) Stabi uzywka? Co to za pierdulki jeszcze dzialasz? :-D
  21. Hehe widze ze wszyscy chca zebym ten zawias wrzucil, ja w sumie tez, ale musi poczekac do wiosny. Bo pewnie wahacze beda do wymiany bo cos zaczyna stukac, a wole wszystko za jednym razem zrobic
  22. Super Panowie ze udalo sie spotkac ;-) dlugo byliscie? :-) Nastepnym Razem tez bede;-) Ja dopiero do domu wrocilem po ognisku na bloku :-)
  23. Właśnie przyszła paczka od Wandeja - Dzięki olej i filtr do a4 i a3 Oraz kolejna paczka z zawieszeniem kit AP 40/30 Używka ale w bdb stanie, jeździły tylko w Niemczech
  24. Widzę że rymy Cię trzymają, coś chłopaki nie kumają Zachciało się w aucie rezania, trzeba spełnić wymagania Zderzak, bixy i inne graciki, zostaw dla żony na waciki To spoko że bixy spełniły Twoje oczekiwania może kiedyś też się skuszę, ale to na razie odległy termin Samopoziom do bixy musisz ogarnąć. Listwy S4 zrobią robotę. Dawaj znać jak będziesz to będziemy coś kminić. Mam kumpla co robi zajeb...... foty to może jakiś spot w terenie i coś podziałamy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.