Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas90

  1. Witam.Moje pytania. Ile wynosi średni koszt chip'a??? na ile koni można kręcić ten silnik tak aby nie zmieniać sprzęgła i innych podzespołów itd..??? Parownik mam na 200KM? Bez wymiany sprzęgła,żeby ono trochę trzymało..a nie wysiadło zaraz po chipie
  2. Kolego nitroo ...Jakie naklejki???gdzie je szukać???bo mam jakiś szary (beżowy)cieżko ocenić a musze kupić schowek
  3. Witam.Jak wyżej w temacie..Gdzie znajdę jakieś oznaczenie koloru tapicerki???pozdrawiam
  4. Cisza...leże chory w szpitalu i tak wszystko stoi..ale od poniedziałku działam
  5. W tygodniu do niego pojadę..Napiszę Wam co i jak.pzdr
  6. Lukas90 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam.Posiadam silnik BFB 1.8 T 163 KM.I moje pytanie brzmi. Od jakich obrotów w waszych autach jest czuć tą moc?? 2500 tys.???pozdrawiam Konkretniej działanie turbiny???Wiem,że turbina chodzi od włączenia auta do wyłączenia..
  7. Witam.W moim Nawi Plus od strony lewej przyciski są podświetlone,a z prawej niestety tylko jeden,bądź dwa.Jaka może być przyczyna??(diody???)
  8. Koledzy...Jakieś fotki czy coś wlewu pod klapką potrzbuję (aut z dwoma tłumikami).Prześlijcie jak możecie w prywatnej wiadomości.Pozdrawiam Dzięki "Cwiara"
  9. Witam ponownie.Spotkałem sie z "gościem",który montował instalacje.Rozmawialiśmu nt. zamontowania wlewu pod klapką. Jak wyżej w temacie(mam zamontowane w zderzaku,instalacja świeżo założona).Otóż teraz już chce on przełożyć wlew ze zderzaka pod klapkę (bo go zje.ałem tak dość konkretnie)tylko musiałem mu wytłumaczyć co i jak, bo mówił dalej,że przy dwóch tłumikach nie może być wlew pod klapką.Muszą być zachowane odpowiednie odstępy (przewody od tłumika 25 cm ).On nie wierzy,że auta z dwoma tłumikami mają wlew pod klapką (chce zdjęcia,mam mu pokazać,że ktoś ma tak zrobione przy dwóch tłumikach).Także porszę Was o zdjęcia aut,które mają dwa tłumiki i wlewy pod klapką.Mówił,że pod klapke wlew nie wejdzie,a ja powiedziałem,że w poprzednim audi maiałem tyko potrzebna jest przedłużka na wkręcanie.Potem zaś jak przełoży mi wlew obciąże go kosztami za zniszczenie zderzaka w aucie (zostanie dziura).Co poradzicie na ten temat???pozdrawiam
  10. Tak Kolego Fido.Miałem tak samo jak Ty podłączone i tył sie nie odzywał...Zrobiłem tak jak proponowałem (podzieliłem starą kostkę,przeciąłem) i mam podłączone teraz niebieską w radiu oraz na pozostałe piny jest "stara" czarna kostka i wszystko gra.Tzn. w radiu mam wpięte niebieską i zamiast zielonej i żółtej jest czarna
  11. nadal nie działa tył...a próbował ktoś z Was takie coś aby rozłączyć oryginalną czarną kostkę (odciąć w miejscu gdzie się kończy 8 pinów)zostało by 12 i tą nową kostkę (niebieską) podłączyłbym do radia (gra przód),a czarną (12 pinów tą odciętą ori) podłączyć w pozostałe 12 pinów w radiu i może odezwałby sie tył bo już nie mam pomysłów
  12. ok... http://mpx.pl/adapter-audi-zmieniarekzmieniarka-p-100.html podłączone według schematu
  13. Właśnie nie ma innej opcji.podłączyłem według schematu.chyba,że ktoś coś kiedyś przerabiał...na starej kostce wszystko gra tak jak być powinno
  14. Witam.Jak wyżej w temacie.Kupiłem Yatour'a (zmieniarka cyfrowa usb) do radia Navi Plus.Wsztstko ok tylko nie gra cały tył??Co może być przyczyną???Podłączyłem starą kostkę,która była w radiu i wszystko gra (bez zmieniarki)
  15. Zobaczę co da się zrobić..Napiszę Wam wtedy co i jak
  16. Wlew jest w nakładce zderzaka Dodałbym fotki ale jestem tutaj "nowy" na tym forum i nie bardzo orientuję się jak to zrobić??
  17. Zapłaciłem dlatego,że uwierzyłem mu,iż przy tym motorze nie można ,bo ma dwa tłumiki.troche dałem sie wkręcić (tutaj moja niewiedza i pierwszy raz taka sytuacja,auto z dwoma tłumikami itd.przez to jemu uwierzyłem,potem dopiero kontaktowałem sie z innymi zakładami montującymi LPG jak to jest) no dałem plamę ale zjęb..ł mi ten wlew totalnie
  18. A jakby to obejść????Bo jednak przed montażem instalacji i podstawieniem auta mam świadka,że mówiłem o tym wlewie,że ma być pod klapką i gościu wiedział o tym dokładnie... Przy odbiorze auta ja mu w to uwierzyłem,że przez te dwa tłumiki nie można zamontować tam wlewu i dlatego zapłaciłem.I jeszcze zamontował tak wlew,że nie wiem czy teraz będe mógł hak zamontować (na środku zderzaka) Instalacja była montowana w Człuchowe na ulicy Polnej
  19. no właśnie dałem trochę plamę,bo twierdził,że tam nie można i tak mu w to uwierzyłem.A potem dowiadywałem sie po zakładach instalujących LPG,że jednak można zamontować pomimo dwóch tłumików itd

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.