Treść opublikowana przez wit007
-
B8 TrOOOOp
No właśnie nie zauważyłem, by coś było nie tak. Na śliskim auto się zachowywało bardzo dobrze. Ale przełączę i zobaczę co się stanie
-
B8 TrOOOOp
Słuchajcie, tak sobie grzebałem w zielonym menu i zastanowiło mnie jedno. W menu diagnose/coding mam w transmission ustawione FWD a mam quattro. Czy ma to na cokolwiek wpływ?
-
B8 TrOOOOp
Dla podsufitki? W tylnych słupkach jest miejsce na głośniczki przy B&O.
-
Światła zawsze włączone.. Jak wyłączyć?
A nie jest tak, że przy uruchamianiu silnika gasną żarówki reflektorów? I obciążenie aku jest minimalne?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Podbijam - też mnie to denerwuje. Da się to zmienić? Stawiam że nie, ale może...
-
Montaż PDC Parktronic w Audi A4 B8 2011-2015
Czy mogę zadać lamerskie pytanie? Gdzie szukać sterownika, który odpowiada za PDC, żeby sprawdzić, czy obsłuży przednie czujniki?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
OK, czyli po dołożeniu czujników na przód też nie da się włączyć wizualizacji?
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Zmieniłem na podane wcześniej wartości dla polifta: 63 - 0 64 - 218 65 - 0 66 - 47 I wreszcie widzę coś poza auto i individual Są też efficiency, comfort i dynamic. Zobaczymy jakie są różnice w czasie jazdy
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Hm, próbowałem włączyć wizualizację i nic. Zaznaczyłem przednie czujniki (choć chwilowo ich nie mam) i jedynym efektem był brak działania czujników tylnych. Nie chce mi w 09 przyjąć tego security code co podaliście (71679), jedynie 20113. Ale nigdzie w 09 nie widzę włączania wizualizacji, choć wcześniej chyba widziałem
-
B8 TrOOOOp
Zbliżony do ksenona w ilości światła. Hmm, ksenon? A serio to Night Breaker - na pewno zobaczysz różnicę. Oczywiście trwałość niższa niż standardu, ale coś za coś.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
No sprawdzałem na ile mogłem przed chwila i przy wrzuconej 1 i lekko ruszyłem do przodu temperatura stoi na środku u mnie ręczny to lampka na prawym zegarze w 2013 pewnie jest już zmiana :-) U mnie też - pisałem w sensie, że ręczny ma być zaciągnięty Niestety nie Można przyciskiem komputera jednorazowo to wyciszyć - dwa razy w dół. Ale zamknięcie i otwarcie drzwi znów to cholerstwo włączy
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Temperatura ma być z prawej, na środku jest na postoju, chyba razem z ręcznym. Jak ruszysz biegi powinny się pokazać po lewej stronie, a temp wówczas wędruje w prawo. No i po każdym kodowaniu restart MMI.
-
Jak wlaczyc usluge ON LINE w MMI 3G+ bez SIM
dzięki Jak nie dasz rady na spota daj znaka - złapiemy się w innym terminie. Mam kabel i VCDS.
-
B8 TrOOOOp
No właśnie - dobre pytanie. Jak zostawiam na chwilę dzieciaki w samochodzie to ciężko jest im sięgać do drzwi kierowcy żeby się zaryglować
-
B8 TrOOOOp
Faktycznie - zapomniałem że zapalniczka jest po stacyjce A co do ryglowania - na pewno da się coś zmienić kodowaniem. Ja mam tak, że jedno naciśnięcie zamyka, dwa - ryglują, że nie da się otworzyć od środka.
-
B8 TrOOOOp
Do Cteka też takie wtyczki do zapalniczki są.
-
B8 TrOOOOp
No, przy tak długich trasach niestety to całkiem możliwe.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
A z innej beczki - czy da się zrobić tak, by choć jedno gniazdko 12 V działało bez kluczyka? Idealnie to w podłokietniku Bez rzezania w instalacji, samym kodowaniem.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
To prawda - też to zauważyłem. Dziwne
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
No właśnie - kto ma fabrycznie ADS?
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Opcja efficiency jak rozumiem ma pojawić się obok auto i individual? Muszę przestawić kanały 63-66, bo mam polifta, a zmieniłem na 4 Przełącznika nie mam i oczywiście ciągle mi wraca na auto Koppara - widzę że mamy podobne auta i mieszkamy obaj w Wawie, musimy się ustawić i porównamy Np. na wtorkowym w Arkadii. Ja widzę różnice, ale rzeczywiście są nieduże.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Oczywiście. Ja mam manualne fotele i lusterko się opuszcza.
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Widzisz, czyli dokładnie tak samo jak u mnie (poza skrzynią). Ale mi się wydaje, że wspomaganie jest silniejsze na auto, a silnik reaguje lepiej na gaz przy ustawieniu dynamic. Inna sprawa, że różnice nie są wielkie.
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
No tak, ale czemu są tylko ustawienia auto i individual? Czemu nie ma comfort i dynamic?