Treść opublikowana przez wit007
-
B8 TrOOOOp
Też zwróciłem na nie uwagę, bo mam u siebie sportowe fotele, ale z normalną kratką. A te (były) fajne
-
Polecane opony zimowe
Jeździłem w jednym z poprzednich aut na 3D i było ok, teraz też się nad nimi zastanawiałem, ale doszedłem do wniosku, że za rok czy dwa gdy będę chciał wymienić np. parę lub (odpukać) uszkodzę jedną oponę może być problem z dostaniem 3D, bo chyba nie są już produkowane. Poza tym 4D nieźle wypadły w teście AMiS - przegrały tylko z Conti TS850 i GY UG9. http://www.sklepopon.com/aktualnosci-auto-motor-und-sport-test-opon-zimowych-2014-16--77.html
-
Polecane opony zimowe
Zamówiłem Dunlopy 4D 225/55 16. Zobaczymy jak się spiszą
-
Polecane opony zimowe
UG8 są bardzo dobre, więc UG9 na pewno nie są gorsze
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Mam QZ7
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Dzięki Czyli mod nie ma w poliftach większego sensu?
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Pomysł ze sprawdzeniem kodu we wlepce w książce dobry, ale... go tam nie ma. Ani 1N1, ani 1N3. W poliftowych chyba jest inaczej. Ale jak?
-
Polecane opony zimowe
Sprawdź z drugiej strony opony, DOT w formie XXYY jest często tylko z jednej strony.
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Czy mogę zadać głupie pytanie - gdzie sprawdzić, czy w aucie jest Servotronic? Starałem się znaleźć w wątku, ale mi się nie udało
-
B8 TrOOOOp
Ja z kolei znalazłem że zarówno stopy jak i cofania są W16W. Tak przynajmniej wynika z całkiem fajnej apki OSRAM Vehicle light
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trudno, może wytrzymam tydzień bez zielonego menu i paru innych gadżetów (wizualizacja park assist i test zegarów)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No właśnie, będzie ktoś? Najlepiej z VCDS i kablem
-
Polecane opony zimowe
Jeśli się nie mylę wciąż przepis wymagający opon zimowych zimą nie wszedł w życie.
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
A czy ktoś próbował dodać same maty grzejne? Mam sportowe fotele i niespecjalnie uśmiecha mi się ich zmiana na standardowe z grzaniem (bo takie są łatwo dostępne i tanie). Z kolei wymiana na S Line czy RS4 trochę droga
-
Felgi 18 z S8 D2 do B8?
Całkiem możliwe Te z S4 też są fajne. Pytanie jak z ET.
-
Felgi 18 z S8 D2 do B8?
No właśnie jeszcze nie mam felg Tzn. mam, ale 16 i one będą na zimę. A na lato chciałbym coś większego jednak Teraz mam 7,5 cala i ET chyba 45. Te na lato wstępnie planowałem 8J i opony 245/40.
-
Felgi 18 z S8 D2 do B8?
Ktoś ćwiczył taki pomysł? Bardzo mi się podobają felgi z S8 D2, jak na tym zdjęciu http://www.moto24.tv/jamnik/img/galeria/1365/audi_s8_d2_1.jpg Mają ET48 więc chyba powinny pasować?
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Kolega w A6 wymieniał tarcze i klocki w ASO Skody i gdy później coś sprawdzał w historii, to wpis o hamulcach w niej figurował
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzanie super, kiedyś trochę jeździłem Astrą z tym patentem. Koniecznie zrób DIY do B8
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
No właśnie ja też mam "nic", a wolałbym "coś"
-
No CD CHANGER...kupiłem auto bez zmieniarki "wtyczka jest w schowku"..kupiłem zmieniarke i dalej to samo..Pomocy
Jakie radio, jaka zmieniarka?
-
Polecane opony zimowe
Daj spokój z Sunny. Semperit będzie bez porównania lepszy. OK - kupisz dwie, a co z drugą osią?
-
Polecane opony zimowe
Lucas, a jaki rozmiar? Bo ja wciąż się łamię, czy wziąć fabryczne 225/55 16 czy 205/60 16. Te drugie ponad 100 zł na sztuce tańsze...
-
Polecane opony zimowe
Można spytać, ale pytanie, jaką cenę zaśpiewają. Boję się, że dużo wyższą niż można znaleźć w necie.
-
Kilka pytań co do wnętrza
Uchwyt wygląda jak do Nokii 6310i