Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wit007

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wit007

  1. Bez przesady, 2011 są ok, 2010 i 2009 też. Natomiast jak piszą inni - chińczyki czy inne wynalazki bym sobie darował
  2. No właśnie znalazłem na niemieckim forum tę samą podpowiedź. Ale nie mam odblokowanego zielonego menu - na spocie w Wawie mam nadzieję ktoś mnie poratuje
  3. A co może być w miejscu zaślepki wśród przycisków po lewej?
  4. To czekam na sygnał - na 99% się nie ruszam z Wawy. A zielone menu chętnie bym sobie odblokował
  5. wit007 odpowiedział(a) na kamilp temat w Audi A4 B5
    Subwoofer nigdy nie zagra porządnie bez wzmacniacza. Chyba że masz?? Chyba takie idealnie wypełni "dziurę" http://allegro.pl/radio-concert-audi-a2-a3-a4-a6-a8-tt-i4762019223.html
  6. Glinkowanie to element czyszczenia lakieru. Nie zastąpi woskowania i polerowania.
  7. Ech, chętnie bym dołączył, ale dziś raczej nie dam rady. A za tydzień święto
  8. wit007 odpowiedział(a) na kamilp temat w Audi A4 B5
    No właśnie - jakby oryginalnie było jeszcze coś szerszego. A w linku te paski po bokach są połączone z panelem klimy.
  9. Hm, znalazłem tylko lakoniczne "5-ramienne gwiazdy" Fabryczny numer 8K0 601 025 D 8Z8
  10. wit007 odpowiedział(a) na kamilp temat w Audi A4 B5
    A to na pewno jest fabryczne radio z tego auta? Jak na moje oko do takiego Concerta powinien być inny panel z klimą itd. Trochę widać na pierwszym zdjęciu w tym wątku http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2299319.html
  11. Z takim budżetem to chyba poprawy nie ma co oczekiwać niestety
  12. O, brzmi OK - daj znać na priv jaka cena
  13. Próbowałem dziś zgrać sobie kilka płyt na Jukebox i... nic. W instrukcji widzę, że ze względów prawnych jest to zablokowane. Da się coś z tym zrobić? Czy przez iTunes, potem na SD i dopiero na Jukebox? Bez sensu to jest
  14. 850. Michelin PA4 już chyba powoli wychodzi z produkcji.
  15. Aaa, jasna sprawa - mój błąd, miało być oczywiście 225/55
  16. A czy nie łapią się one na definicję "od średniej półki w górę"? GY dobra opona, nawet bardzo. UG9 ponoć na poziomie Conti TS850 czy Dunlopa 4D. UG8 też wciąż jest OK.
  17. Ja bym sobie nie zawracał. Warto patrzeć od średniej półki w górę.
  18. Na pewno to dobry zamiennik, tym bardziej na zimową oponę. Wg mnie wygląda normalnie, zobacz sam: Rozumiem, że miałeś na myśli 205/55. Tak jak pisałem wyżej. Brat jeździ w zimie na 205/60 na takiej feldze, ale ze względu na stromy podjazd. Niestety na suchej nawierzchni samochód prowadzi się wyraźnie gorzej, mniej bezpiecznie. Jeśli nie masz takich problemów to polecam zostać przy 225/55 r16. Chyba, że jeździsz spokojnie a niższa cena zrekompensuje prowadzenie. Nie, miałem na myśli to, co napisałem Zamiennikiem 225/55 jest właśnie 205/60. 55 było we wcześniejszych modelach. Opony 205/60 są lekko licząc o 100 zł tańsze od 225/55 i dlatego się zastanawiam Ale raczej zostanę przy 225.
  19. Błagam Cię, przez kogo polecane?
  20. Chyba najrozsądniej będzie wymienić kable razem z głośnikami. Czy jest sens to robić bez zmiany wzmaka - stawiam, że nie bardzo. Natomiast wygłuszenie zawsze pomoże i to zrobiłbym w pierwszym "rzucie". Posłuchasz i ocenisz, czy jest poprawa i najwyżej będziesz działać dalej.
  21. Morela w Łomiankach?
  22. Powinien być. Pewnie po jednej stronie, ale wg mnie jest zawsze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.