Treść opublikowana przez groszekNH
-
Black RS4 Caractere 2.5 Tdi quattro 18 Sline
Nie wiem czy zrobię jak na razie to chyba a4 pójdzie na sprzedaż eh. Ale jeszcze zobaczę W sumie przód by siadł przyciemniony.
-
Black RS4 Caractere 2.5 Tdi quattro 18 Sline
Dzięki nie ma to jak dźwięk tego silnika Koła sprzedane, aktualnie śmigam na 18 sline na wiosnę się coś pomyśli Jak będę miał czas wrzucę foty Zdjecia na zimowym setupie
-
Black RS4 Caractere 2.5 Tdi quattro 18 Sline
Zagłówki nie aktualne.
-
Black RS4 Caractere 2.5 Tdi quattro 18 Sline
Jutro zrobię dziś nie miałem kiedy.
-
Black RS4 Caractere 2.5 Tdi quattro 18 Sline
Sprzedam zagłówki lcd dvd
-
[B6 BEX] Misano Red / ROTOR 19 / RNS-E/ Bixy / S4 Body / Heble 345/330 / QUATTRO
Ładny sedanik i zae.b.ista tapicerka.
-
Black RS4 Caractere 2.5 Tdi quattro 18 Sline
Felgi raczej sprzedam jak dla mnie za duże, leżą idealnie mam wystawione na olx ale jak by ktoś chciał z forum mogę zrobić zniżkę http://olx.pl/oferta/alufelgi-jak-bbs-5x112-19-cali-rant-nowe-opony-CID5-ID7EerH.html Na lato jakieś 18 a na zimę chcę wsadzić 17 asa revolution. Muszę ogarnąć auto pożegnać się ze spalaniem 1.9 tdi i siądzie jakiś delikatny program na 200km
-
Black RS4 Caractere 2.5 Tdi quattro 18 Sline
Witam to mój nowy nabytek jak w temacie. Audi a4 w oryginalnym pakiecie belgijskiej firmy Caractere Najważniejsze to to że silnik po wymianie wałków i regeneracji pompy wtryskowej Wyposażenie: -listwy sline -autoalarm+jakieś tam dodatki -pakiet Caractere wraz z certyfikatami tuv podpis na każdym elemencie + znaczki tył-przód -wszystkie szyby w elektryce -nakładki na wydech -elektryczne podgrzewane lusterka -skóra z podgrzewanymi fotelami -climatronic -nagłośnienie bose -reflektory led+xenon (tak wiem nie oryginał ) -tempomat -radio dvd-gps Pioneer z hdd Avic -przyciemnione szyby tył -alufelgi 18 Sline oponki 225 40 zimowe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich posiadaczy audi A4, dołączam do grona posiadaczy. Zostałem mam nadzieje szczęśliwym właścicielm A4 2.5 tdi quattro.