ok dzieki. bede niedlugo moze cos próbował. Jeszcze skonsultuje z kumplem który zajmuje sie pielegnacja nadwozia i wnetrza i do neigo pojade, zobacze co mi powie.
A co z relingami? Też się nada ten produkt? Mam na nich nalot i nie wiem czym to zmyć a nie chce kupować w ciemno jakichś produktów, które nie wiadomo czy pomogą.
Witam.
Potrzebuję pomocy w sprawie dziwnego nalotu/brudu(jakies dziwne plamy) na chromowanych relingach w b6. Czy ktoś z was też spotkał się z takim problemem i ma na to jakiś skuteczny sposób? Chodzi mi o jakiś dobry środek do czyszczenia. Nie chciałbym kupować różnych kosmetyków które przyniosą mizerny efekt bo szkoda pieniędzy. Ktoś coś?
To mój chyba cos sporo pali. AVF 130ps na kołach 195/65/15 przy dosc dynamicznej jezdzie ale nie szalonej tak miedzy 110-140km/h z warszawy do bydgoszczy to fis pokazał mi 6.1 miasto to według fis'u 8.0 przy w miare spokojnej jezdzie i troche w korkach.
Witam.
Od miesiąca jestem szczęsliwym posiadaczem a4 w dieselku. Mam nadzieje że będę mógł się dzielić z Wami swoimi doświadczeniami jak i dowiadywać się przydatnych rzeczy od bardziej doświadczonych użytkowników z dłuższym stażem.
Pozdrawiam.
Tomasz :- )