Treść opublikowana przez Taacz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tam tylko w weekendy letnie jest dużo aut, a w tygodniu to pewnie lajt.Pomijam fakt, że w weekendy przejazd A1 jest darmowy. Wczoraj wracałem z Krynicy Morskiej i było za darmo, za to ruch dość spory I pojechałem wzdłuż A1 i żałowałem bo w Tczewie jakis remont i wgl kiszka.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam kolegow z pomorza Panowie jutro sie wybieram w wasze rejony i moze sie orientujecie czy sa kolejki na bramkach na zjezdzie z A1 w str trojmiasta? Bo nie wiem jak to moze wygladac w sezonie letnim, chociaz jutro poniedzialek, no ale nie chciałbym stac w jakims korku i wtedy wolałbym jechac przez tczew. Jak lepiej? Ktos ma rozeznanie? Pozdrawiam z kuj-pom
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema. A ja sie wtrące i zmienie temat. Jechał ktoś ostatnio do Trojmiasta A1? Bo boje sie ze jutro dlugo bede przed bramkami stal przy zjezdzie. Ktoś wie jak to wygląda w poniedzialki? Pozdro
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja niestety odpadam :<
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:siema: , w końcu tutaj zajrzałem po długiej przerwie :- )
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie, jak myślicie, w mojej b6 2002 rok bede miał żarniki d1s czy d2s? Można to sprawdzić inaczej niż wyjmując lampę?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no mnie nie bylo w bydgoszczy i na forum nie zagladalem pare dni, szkoda
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a ja napiszę dobranoc
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzieki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a gdzie można obejrzeć fotki ze spota?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Następny spot chyba jak będzie trochę cieplej, ja strasznie zmarzłem a Wy? Ale dobrze było, pozdrawiam.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
1. ewa_osowa 2. wera 3. Artur82 4. jedrekx 5. bula87 6. dobis1 7. Taacz 8. ...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
week pasuje w końcu musiałbym pokazać się na spocie bo już 3 miesiące jeżdżę b6, także czas najwyższy
-
nalot na relingach
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam Panowie. Przepaliła mi się lampa ksenonowa ostatnio, powiecie mi gdzie wymienię to w miarę tanio?- Spalanie 1.9 TDI PD
jak ciagle w korku stoje to mi nawet wiecej pali- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
żałuje że nie mogłem dojechać. Niestety nieoczekiwany wyjazd mi wypadł do gch :<- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
1. jedrekx 2. dobis1 3. bula87 4. wkasza 5. Taacz 6. ...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Czy nie jechałem dziś przypadkiem obok kolegi Artura82 na nakielskiej w okolicach godziny 19:30? Auto robi wrażenie Pozdrawiam- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a co wgl sie dzieje na takim spocie? jeszcze nie bylem to nie wiem, ale termin mi pasuje :>- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja chetnie bym się pojawił, jako że niedawno dopiero dołączyłem do szczęsliwych posiadaczy a4- Akcja wymiany pompowtryskiwaczy w serwisie
Jestem na tablecie aktualnie i jakas lipa chyba dlatego. Zajrze z kompa wieczorem to ogarne.- Akcja wymiany pompowtryskiwaczy w serwisie
Nie znam niemievkiego :/- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Już dwa razy ktoś mi wspominał o tym warsztacie, jeszcze mam dosyć blisko na koronowską, także jutro tam chyba pojadę. Dzięki za potwierdzenie informacji Pozdrawiam- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie, ktoś poleci jakis sprawdzony i uczciwy warsztat w bydgoszczy lub okolicach, do ktorego oddaje swoja furmanke? Rozrzad chce zrobic i olej zmienic, polecicie kogos bo ja mam tylko magika od fordów a audi mam stosunkowo krótko :< - Meetingi Kujawsko-Pomorskie