Treść opublikowana przez Kogut-WP
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Ja zrobiłem podobnie, tylko że wymieniłem same żarówki H11 LED zamiast wymieniać całe lampy, i kosztowało to około 20zł Efekt prawie identyczny
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Czy włożenie żarówek H6 21w halogen w miejsce postojowych czym grozi ? W gniazdo oczywiście wejdzie po spiłowaniu jednego bolca.
-
Brak syganłu radia - Antena w szybie FOTO
Czyli pozostaje wymienić wzmacniacz ?
-
Brak syganłu radia - Antena w szybie FOTO
Witam Jak wielu i ja mam problemy z odbiorem radia w Avancie B6 Rozebrałem boczki tylne i dobrałem się do wzmacniacza który jest podpięty do lewej szyby tylnej oraz dwa chincz które idą gdzieś w podłogę. Prawa szyba nie jest podłączona w ogóle Czy brak radia jest spowodowany nie podłączoną drugą anteną ??? Mam rozbebeszone całe auto z tyłu i byłbym wdzięczny za pomoc.
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Cze Ze względu na to, że chciałbym pozostać przy fabrycznym wyglądzie, rozmyślam nad kupnem żarówek LED: http://allegro.pl/h6w-5x-led-zarowka-postojowka-ba9s-dioda-smd-i4899051249.html http://allegro.pl/zarowka-led-h6w-6xsmd-5630-canbus-bax9s-aluminium-i4993386054.html http://allegro.pl/postojowki-led-canbus-h6w-ba9s-mocne-soczewka-fv-i5103536499.html I wykorzystać je jako oświetlenie dzienne, czy ktoś może już to próbował ? jak to wygląda za dnia ?
-
Jaki podłokietnik do A4 orginalny czy dedykowany ?
Dzięki Gregorio, czytając inny wątek właśnie nasunęła mi się taka mysl ;D Owszem można kupić gotowy tunel, lecz ich stan pozostawia wiele do życzenia dlatego warto wyciąć otwór pod łokieć w oryginale dzięki wzornikowi (od wew) ;P Pozdrawiam ps. A oświetlenie pociągnąć os zapalniczki
-
Jaki podłokietnik do A4 orginalny czy dedykowany ?
Dzięki, choć wolałbym aby potwierdził moją wyimaginowaną teorię ;D Pozdrawiam ;D
-
Jaki podłokietnik do A4 orginalny czy dedykowany ?
Czy oryginalny podłokietnik montuje się w gnieździe popielniczki w tunelu?? czy tam musi być jakaś dziura ?? Jak wstawić oryginał ?
-
szukam dobrego warszatatu w Warszawie
Dzięki za odpowiedz, znalazłem juz warsztat lecz dalej szukam dobrego alarmu oraz warsztatu który mi go założy i nie będzie to trwało całego weekendu :/
-
[b7] zawieszenie gwintowane, czy z saloon'a podejdzie do avanta
Szukałem nie znalazłem, ale spokojna głowa jak będę miał taki staż jak Ty oraz tyle wypowiedzi w różnego rodzaju postach, to też bez problemu znajdę odpowiedz na tak blachę pytanie i też będę pomocny jak Ty. Dziękuje Temat można usunąć
-
[b7] zawieszenie gwintowane, czy z saloon'a podejdzie do avanta
Mógłby ktoś powiedzieć ile powinno wynosić fabryczne zawieszenie do avanta, żadne sportowe Wysokość od ziemi do najwyższego miejsca w wycięciu błotnika??? Opony 205/55R16
-
Dylemat sprezyny foto
Ile masz wysokości od ziemi do błonnika. ?
-
szukam dobrego warszatatu w Warszawie
Muszę wymienic rozrząd w nowym nabytku, polecicie coś ??
-
Jakie zawieszenie do ciągnięcia kempingu? avant
Witam Nowe auto a już trzeba robić W moim nowym nabytku jest obniżone zawieszenie, które mi nie odpowiada ze względu na to że zamierzam ciągać kemping, co prawda lekki (eNka) Pytanie do was jako ludzi którzy się znają w temacie, jakie sprężyny zakupić aby było dobrze ?? Dodam, że auto ma butle w kole co dodatkowo obciąża tył. Podczas wypraw zawsze kemping sprawdzam pod względem wyważenia, czyli nie nadwyrężam zalecanego nacisku na kule. Prosiłbym o wypowiedzi ludzi znających się na temacie. Z góry dziękuje Jacek
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Jak już zakupie swoje b6 bez boazerii to z chęcią się z tobą zamienię ;D Bo mi się ona bardzo podoba ;D
-
Holowanie kempingu
ad.1 A mógłbyś bardziej rozwinąć temat dlaczego bez quattro ? bo powiem szczerze, że taki właśnie chciałem Ogona za sobą nie będę ciągał non stop, tylko w sezonie i to raczej z punktu A do B a potem turysta Kolejną bolączką moją to jest skrzynia, automat/manual. Do ciągania polecają raczej automat, lecz ja w większości i tak będę pomykał bez ogona, w dodatku jestem zwolennikiem manuala najlepiej 6 biegowego Jestem na 3 forach zawalidróg, ale trudno znaleźć tam a4 b6. I dlatego postanowiłem spróbować Tutaj ad.2 Wiem że TDI jest najbardziej polecane, ale biorąc pod uwagę sezonowe wykorzystanie walorów TDI, pozostaje przy LPG Może uda mi się wywołać ich do tablicy
-
Holowanie kempingu
Może faktycznie nie dopisałem istotnych informacji, jestem zainteresowanym a4 b6 avant (diesel odpada) Czytałem dość sporo, o tych silnikach ale opinii jest tyle co pytań i dlatego określiłem do czego będzie mi służyło auto Dużo osób narzeka na 2.0 bo bierze olej, obawiam się, że jak bym holował kemping i zużycie mogło by się znacznie zwiększyć, co mogło by przyspieszyć remont. 1.8T są dwa silniki i nie za bardzo wiem, który byłby bardziej odpowiedni. Sądziłem, że znajdę tutaj więcej informacji które pomogą mi w wyborze, a najlepiej jak by się udało znaleźć osoby które holują większe/cięższe przyczepy. Ale najwidoczniej na forum tuningowym nikt się nie przyzna oficjalnie, że jest zawalidrogą
-
Holowanie kempingu
Oczekiwałem na więcej za i przeciw, dzieki Damian że chociaż ty się odezwałeś
-
Holowanie kempingu
Dzięki za podpowiedz, tylko zastanawiam się czy turbo do holowania kempingu (co prawda lekkiego ale te opory powietrza) to dobra rzecz? No i którą 1.8t?? poza 13KM to czym one się różnią ??
-
Holowanie kempingu
Cześć Nie znalazłem tematu na forum o holowanie kempingu, więc odważyłem się założyć nowy jako nowy user Obecnie jestem w trakcie zbierania informacji "który wybrać" Zastanawiam się nad dwoma silnikami 1.8T oraz 2.0 (oba avanty). Auto ma służyć na co dzień, a w sezonie letnim do ciągnięcia kempingu (lekkiego) niewiadow N126N Nie wiem który silnik byłby lepszy, i tu zwracam sie z prośbą abyście mi pomogli w wyborze. Byłbym wdzięczny za pomocne wypowiedzi (za i przeciw), a może jest Tu jakiś "karawingowiec" ??? Z góry dziękuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam W obecnym momencie poszukuje swojej perły i w taki oto sposób znalazłem się tutaj Chciałby dodać, że autko będzie mi służyć na co dzień, ale w wakacje zamierzam ciągnąć kemping (Niewiadów N126N) Silniki jakie mnie by interesowały to 1.8T lub 2.0 i tu pojawia się moje "pierwsze pytanie" Który byście polecili jako holownik z zamiarem zagazowania??? Pozdrawiam Jacek