Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kogut-WP

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kogut-WP

  1. Ja zrobiłem podobnie, tylko że wymieniłem same żarówki H11 LED zamiast wymieniać całe lampy, i kosztowało to około 20zł Efekt prawie identyczny
  2. Czy włożenie żarówek H6 21w halogen w miejsce postojowych czym grozi ? W gniazdo oczywiście wejdzie po spiłowaniu jednego bolca.
  3. Czyli pozostaje wymienić wzmacniacz ?
  4. Witam Jak wielu i ja mam problemy z odbiorem radia w Avancie B6 Rozebrałem boczki tylne i dobrałem się do wzmacniacza który jest podpięty do lewej szyby tylnej oraz dwa chincz które idą gdzieś w podłogę. Prawa szyba nie jest podłączona w ogóle Czy brak radia jest spowodowany nie podłączoną drugą anteną ??? Mam rozbebeszone całe auto z tyłu i byłbym wdzięczny za pomoc.
  5. Cze Ze względu na to, że chciałbym pozostać przy fabrycznym wyglądzie, rozmyślam nad kupnem żarówek LED: http://allegro.pl/h6w-5x-led-zarowka-postojowka-ba9s-dioda-smd-i4899051249.html http://allegro.pl/zarowka-led-h6w-6xsmd-5630-canbus-bax9s-aluminium-i4993386054.html http://allegro.pl/postojowki-led-canbus-h6w-ba9s-mocne-soczewka-fv-i5103536499.html I wykorzystać je jako oświetlenie dzienne, czy ktoś może już to próbował ? jak to wygląda za dnia ?
  6. Dzięki Gregorio, czytając inny wątek właśnie nasunęła mi się taka mysl ;D Owszem można kupić gotowy tunel, lecz ich stan pozostawia wiele do życzenia dlatego warto wyciąć otwór pod łokieć w oryginale dzięki wzornikowi (od wew) ;P Pozdrawiam ps. A oświetlenie pociągnąć os zapalniczki
  7. Dzięki, choć wolałbym aby potwierdził moją wyimaginowaną teorię ;D Pozdrawiam ;D
  8. Czy oryginalny podłokietnik montuje się w gnieździe popielniczki w tunelu?? czy tam musi być jakaś dziura ?? Jak wstawić oryginał ?
  9. Dzięki za odpowiedz, znalazłem juz warsztat lecz dalej szukam dobrego alarmu oraz warsztatu który mi go założy i nie będzie to trwało całego weekendu :/
  10. Szukałem nie znalazłem, ale spokojna głowa jak będę miał taki staż jak Ty oraz tyle wypowiedzi w różnego rodzaju postach, to też bez problemu znajdę odpowiedz na tak blachę pytanie i też będę pomocny jak Ty. Dziękuje Temat można usunąć
  11. Mógłby ktoś powiedzieć ile powinno wynosić fabryczne zawieszenie do avanta, żadne sportowe Wysokość od ziemi do najwyższego miejsca w wycięciu błotnika??? Opony 205/55R16
  12. Kogut-WP odpowiedział(a) na goryl89 temat w Audi A4 B6/B7
    Ile masz wysokości od ziemi do błonnika. ?
  13. Muszę wymienic rozrząd w nowym nabytku, polecicie coś ??
  14. Witam Nowe auto a już trzeba robić W moim nowym nabytku jest obniżone zawieszenie, które mi nie odpowiada ze względu na to że zamierzam ciągać kemping, co prawda lekki (eNka) Pytanie do was jako ludzi którzy się znają w temacie, jakie sprężyny zakupić aby było dobrze ?? Dodam, że auto ma butle w kole co dodatkowo obciąża tył. Podczas wypraw zawsze kemping sprawdzam pod względem wyważenia, czyli nie nadwyrężam zalecanego nacisku na kule. Prosiłbym o wypowiedzi ludzi znających się na temacie. Z góry dziękuje Jacek
  15. Jak już zakupie swoje b6 bez boazerii to z chęcią się z tobą zamienię ;D Bo mi się ona bardzo podoba ;D
  16. ad.1 A mógłbyś bardziej rozwinąć temat dlaczego bez quattro ? bo powiem szczerze, że taki właśnie chciałem Ogona za sobą nie będę ciągał non stop, tylko w sezonie i to raczej z punktu A do B a potem turysta Kolejną bolączką moją to jest skrzynia, automat/manual. Do ciągania polecają raczej automat, lecz ja w większości i tak będę pomykał bez ogona, w dodatku jestem zwolennikiem manuala najlepiej 6 biegowego Jestem na 3 forach zawalidróg, ale trudno znaleźć tam a4 b6. I dlatego postanowiłem spróbować Tutaj ad.2 Wiem że TDI jest najbardziej polecane, ale biorąc pod uwagę sezonowe wykorzystanie walorów TDI, pozostaje przy LPG Może uda mi się wywołać ich do tablicy
  17. Może faktycznie nie dopisałem istotnych informacji, jestem zainteresowanym a4 b6 avant (diesel odpada) Czytałem dość sporo, o tych silnikach ale opinii jest tyle co pytań i dlatego określiłem do czego będzie mi służyło auto Dużo osób narzeka na 2.0 bo bierze olej, obawiam się, że jak bym holował kemping i zużycie mogło by się znacznie zwiększyć, co mogło by przyspieszyć remont. 1.8T są dwa silniki i nie za bardzo wiem, który byłby bardziej odpowiedni. Sądziłem, że znajdę tutaj więcej informacji które pomogą mi w wyborze, a najlepiej jak by się udało znaleźć osoby które holują większe/cięższe przyczepy. Ale najwidoczniej na forum tuningowym nikt się nie przyzna oficjalnie, że jest zawalidrogą
  18. Oczekiwałem na więcej za i przeciw, dzieki Damian że chociaż ty się odezwałeś
  19. Dzięki za podpowiedz, tylko zastanawiam się czy turbo do holowania kempingu (co prawda lekkiego ale te opory powietrza) to dobra rzecz? No i którą 1.8t?? poza 13KM to czym one się różnią ??
  20. Cześć Nie znalazłem tematu na forum o holowanie kempingu, więc odważyłem się założyć nowy jako nowy user Obecnie jestem w trakcie zbierania informacji "który wybrać" Zastanawiam się nad dwoma silnikami 1.8T oraz 2.0 (oba avanty). Auto ma służyć na co dzień, a w sezonie letnim do ciągnięcia kempingu (lekkiego) niewiadow N126N Nie wiem który silnik byłby lepszy, i tu zwracam sie z prośbą abyście mi pomogli w wyborze. Byłbym wdzięczny za pomocne wypowiedzi (za i przeciw), a może jest Tu jakiś "karawingowiec" ??? Z góry dziękuje
  21. Witam W obecnym momencie poszukuje swojej perły i w taki oto sposób znalazłem się tutaj Chciałby dodać, że autko będzie mi służyć na co dzień, ale w wakacje zamierzam ciągnąć kemping (Niewiadów N126N) Silniki jakie mnie by interesowały to 1.8T lub 2.0 i tu pojawia się moje "pierwsze pytanie" Który byście polecili jako holownik z zamiarem zagazowania??? Pozdrawiam Jacek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.