-
zięba25 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Gdzie dostanę tą rurę ?
Witam czy ktoś posiada taką rurę na sprzedasz ?
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
a gdzie on sie znajduje?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Jakby mi ktoś powiedział jakie ja mam tarcze przód i tył byłbym wdzięczny WAUZZZ8E62A033760
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Jakby mi ktoś powiedział jakie ja mam przód i tył byłbym wdzięczny WAUZZZ8E62A033760
-
Polecane opony letnie
Witam mam pytanko które z tych oponek najlepiej polecacie? Barum brawius 3hm http://allegro.pl/4-x-225-45r17-barum-bravuris-3hm-fr-vmax-300km-h-i5174147867.html Nexen su1 http://allegro.pl/4x-225-45r17-nexen-nfera-su1-94y-xl-rant-lato-hit-i5177233520.html Nankang ns http://allegro.pl/4x-opony-letnie-nankang-ns-20-225-45-r17-94v-i5127074480.html
-
Polecane opony letnie
Pierwszy rozmiar lepszy i opony tańsze raczej na odwrót co chodzi o cene;p a na których lepiej sie prowadzi?
-
Polecane opony letnie
Pierwszy rozmiar lepszy i opony tańsze raczej na odwrót co chodzi o cene;p
-
Polecane opony letnie
Jaki lepszy rozmiar 225/45/17 czy 215/50/17?
-
Polecane opony letnie
a masz jakieś w tym zakresie cenowym do polecenia?
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
Nie powinno być z tym żadnego problemu chyba??? bo cała kierownice wyciągałem z samochodu bo chciałem jakoś naprawić tą dzwignie ale nie dało rady
-
Polecane opony letnie
http://www.oponeo.pl/dane-opony/zeetex-hp1000-225-45-r17-94-w-zr-xl#70841793 jezdził ktoś może na tych? nitro a jakie ty kupujesz bo nie mogę znaleść a dobra już mam Tylko mój budżet to 800-1000zł
-
Polecane opony letnie
no taki rozmiar był jak kupiłem samochód i tak czytałem że na 17 takie są dobre no z tymi koleinami to fakt średnio nitro masz coś do polecenia? a te co mam w linku?
-
Polecane opony letnie
co powiecie na te oponki http://allegro.pl/225-45-17-pirelli-p-zero-komplet-lato-2013r-7-1mm-i5067916407.html chyba że coś nowego ale w granicach 800-900 zł
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
mam pytanko czy sama dzwignie w kierownicy powietrza można wymienić czy trzeba cała kierownice ?? bo skoro chodzi to znaczy że membrana jest dobra prawda?
-
[B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin
Witam mam pytanko czy wzmacniacz znajduje się tam gdzie woofer? bo najprawdopodobniej go nie mam a chciałbym zamontować gdyż woofer mi nie działa;/