Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kreczi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kreczi

  1. Czym zasłaniasz kolego? Zwykły karton czy jakiś inny materiał
  2. A4 wyglada tak świeżo ?to mi się podoba ale znając życie będzie za mało miejsca
  3. drodzy koledzy może ktoś z was miał podobny dylemat. może coś doradzicie. budżetu jaki mam to 40-45 ty.
  4. Panowie dziś wymieniłem pompę paliwa. przełożyłem pływak swój do tej używki (bo w używce był pęknięty) wszystko działo przez chwilkę poziom paliwa pokazywało ok po czym zapaliła się rezerwa i już wskaźnik nic nie pokazuje. w czym może być problem
  5. Panowie właśnie założyłem zimowe opony w rozmiarze jak radziliście czyli 16r 205/55. teraz pytanie jakie ciśnie ładować tam?
  6. A4 B6 1.8t Avant
  7. Panowie jaki rozmiar opon na zimne wybrać 16r/55/215 czy 16r/55/205?
  8. dziękuję świetna rada
  9. dziś wymieniłem olej na motul 5w40 tylko zapomniałem powiedzieć aby wlali mniej bo chciałem o dolac do niego 300ml LM ceratec. moje pytanie czy jak będzie więcej niż Max oleju na bagneacie stanie sie cos?
  10. motul czy może olej valvoline 5w40 i chciałbym dodać jeszcze ceramizer
  11. I tempomat u mnie zawitał. Wszystko chodzi, zero problemów.
  12. Witam. Też u mnie nadszedł czas na regenerację ktoś coś wie?
  13. Może ktoś się wypowie kto posiada ten silnik a nie pisze to co przeczytał lub zna z opowieści.
  14. Witam. Może możecie polecić kogoś z lubuskiego aby mi odświeżyl auto. Wiadomo ma drobne rysy itd a na koniec nałożyć jakiś wosk.
  15. Witam. Jaka jest różnica między olejem motul 5w40 x-clean a x-cess.
  16. Nie świecą kiedy zacznie działas esp wtedy odrazu wyskakuje błąd spalonej żarówki i faktycznie nie pali się. Gdy zgasze auto i zapale błędu nie ma i żarówka się pali
  17. Myślisz że to wina żarówki. To są osram dałem za nie 40zł czy jakoś tak
  18. Witam. Mam problem trochę dziwny. Więc od początku. Spadło trochę śniegu i gdy ruszam to załącza się esp (normalne), ale po chwil wyskakuje mi błąd spalonej żarówki. Faktycznie z lewej strony nie pali się pozycja oraz z tyłu. Gdy zgasze auto wszystko wraca do normy do momentu gdy znów esp zacznie działac. Jakieś sugestie koledzy?
  19. kreczi odpowiedział(a) na kreczi temat w Audi A4 B6
    Ale ta lampa przecież ma jakieś otwory, widziałem Gdzie ten otwór w lampie nawiercic?
  20. kreczi opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam. Kolega zakupił komplet lamp Depo ładnie wyglądają i świecą. Tylko jest problem parują bardzo. Może Wy koledzy macie jakiśm pomył jak tego problemu się pozbyć czy lampy reklamować?
  21. kreczi odpowiedział(a) na GPRally temat w 1.8T
    Krociec trzyma się na szpilkach
  22. kreczi odpowiedział(a) na KoD1K temat w Audi A4 B6
    I jak myślicie koledzy co lepsze hid czy Led?
  23. Ja co założę ledy to zaraz się pala - mrugaja
  24. A czy ktoś z Was próbował żarówki h7 o mocy 100W? Czy to jakiś chwyt czy jak?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.