Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel_wwy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel_wwy

  1. Podziękował ;-) w takim razie montuje w taki sam sposób.
  2. Panowie, powie ktoś jak te ringi od A5 sprawdzają się już po klejeniu w eksploatacji, nie odpadły nikomu chociażby podczas mycia karcherem? Nie matowieja po zimie? ;-)
  3. Zdjąłem osłonę tą w której mam czujnik wilgotności, rozłaczyłem z kostki i teraz mocno mam obrócić całym mocowaniem przeciwnie do ruchu wskazówek zegara? Przyznam że dość mocno już to przekecałem i zawzięcie się trzyma nie chce nic urwać Lusterko zdjęte, wystarczyło całym mocowaniem pchnąć do boku, lusterko elegancko wypieło się z zaczepu.
  4. Panowie jak zdemonotwać lusterko wsteczne przedliftowe?
  5. No no no, coraz więcej moich wątpliwości zostało już rozwianych ;-) zastanawia mnie jeszcze tylko jak mam z tym zasilaniem wpiąć się w ten bezpiecznik ST2 12 widziałem ze w zestawie gotowym do montażu są odpowiedni PINY, bo ten PIN 3 od czujnika do tej 16PIN-owej wtyki PIN 2 w MCE, która rozumiem ze jest juz zajęta to mam dolutowac do tego kabelka który jest już tam w kostce? A lusterko mam zwykłe jasne w środku mam tylko zaślepke, żadnych kabli od Niego nie odchodzi, rozumiem że mogę tam wrzucić ten czujnik deszczu wogole? I jak to jest z demontażem tego lusterka? Dużo tych pytań ale już prawie wszystko wiem ;-)
  6. Czyli jak odkręcę tą śrubkę co jest w schowku na okulary, zdejmę panel oświetlenia to i podsufitka odstanie mi na tyle że będę mógł tam wcisnąć te trzy kabelki? ten słupek przy szybie co mam w nim AIRBAG i schodzi do bezpieczników jak trzeba zdemontować? rozumiem że wymiana przełącznika ze zwykłego na auto polega jedynie na przepięciu P&P?
  7. Nie jest az tak duzo roboty z tym kable ciagniesz po podsufitce , zjezdzasz w dół na słupku A w kieunku bezpiecznika i sygnału do MCE 09 jakby co mam taki zestaw do sprzedania info PW Zaglądałem już właśnie wcześniej do działu Sprzedaż części i zainteresowałem się w/w zestawem zależy mi głównie na CLH, a wiem że w B8 bez czujnika i przełącznika AUTO nie będzie on działał Nie chce też rozbierać pół samochodu z tapicerki tak jak byłoby to potrzebne do montażu lusterka fotochrom, z tego co wyczytałem montaż czunjika zmierzchu/deszczu nie jest aż tak inwazyjny Szkoda, że nie mieszkam bliżej Rzeszowa, wiedziałbym że mam to ogarnięte na cacy Co do podsufitki to właśnie ja mam sedana, a czytałem że w sedanie jest problem z demontażem podsufitki. Rozumiem że słupek A to jest ten przy szybie czołowej od kierowcy?
  8. Witam Panowie Mam pytanie czy do zamontowania czujnika deszczu/zmierzchu dużo trzeba rozbierać auto z tapicerki żeby przeprowadzić ten kabelek od czujnika do CE pod kierownicą? Może jest ktoś z moich okolic (Wyszków 50km od Warszawy) kto potrafi to dobrze ogarnąć i przedewszystkim ma kompa żeby to zaprogramować?
  9. Witam wszystkich bardzo serdecznie! Już prawie od dwóch lat jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B8 170KM CAHA 2010r. Przyznam że nie raz już zaglądałem na forum, dzięki któremu dowiedziałem się mnóstwo ciekawych i przydatnych rzeczy za co wszystkim forumowiczom jestem bardzo wdzięczny. Pozdrawiam i do usłyszenia! Paweł
  10. Witam panowie! A zwróciliście uwagę na to że "radiator" w tych żarówkach LED SMD dość mocno się nagrzewa i po zamontowaniu żarówki LED w oprawce oryginalnej Helli ten że radiator dotyka plastikowych elementów oprawki. Martwi mnie to żeby ten że radiator po nagrzaniu nie uszkodził oprawki. Ktoś zastanawiał się już nad tym lub sprawdzał po dłuższym okresie użytkowania czy nie ma żadnych podtopień? Pozdrawiam nowicjusz na forum.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.