Treść opublikowana przez oomichalekoo
-
Swiatła automatyczne jak zrobic w module LOW
Witam jak zrobić zeby siatła wlaczaly sie automatycznie mam moduł CC w wersja LOW
-
Światła Skandynawskie
Witam chciałem zakodowac swiatla skandynawskie ale zmiana z 0001001 na 0001002 nie daje rezultatu pisze bład kodowania na forum jest 01001 5cyfrowa liczba wiec od którego momentu liczyc bo poczatek poprzedzaja mi 3 zera
-
wypalanie DPFa w silniku BMR 2.0 170 tdi?
Ale jak go myc? Przez sąde czy trzeba roscinac filtr Pojechałem do pracy na trybie awaryjnym i na filtrze po dojechaniu na miejsce nadal sie palil.Poszedlem do pracy wrocililem i juz tego nie bylo olej silnikowy sciekl z filtra przez rure.Przedmuchiwac nie chciało bo zle mi fachowcy wyregulowali gruche od turba dopiero z Tata to naprawiliscmy wszystko juz OK
-
wypalanie DPFa w silniku BMR 2.0 170 tdi?
Witam mam napelnienie 100.61 % jazda przez 3 godziny nie pomogla mam do tego tryb awaryjny co robic? stało sie tak jak padła turbina i olej poszedl na filtr Vag can pro KKL poradzi sobie z awaryjnym wypaleniem filtra ?? z oleju
-
Brak Mocy Biały Dym Silnik BPW
A co moglo innego sie stac?
-
Brak Mocy Biały Dym Silnik BPW
ok 4 litry
-
Brak Mozliwosci Polączenia sie z modułem komfortu 46
mam orginał juz rozumiem musze miec ten za 945
-
Brak Mozliwosci Polączenia sie z modułem komfortu 46
Vag can pro a moduł konfortu mam pod siedzeniem kierowcy co moze byc przyczyna ? Może musze wejsc przez centralna elektryke 09? jak myslisz
-
BPW - Kontrolka systemu wtrysku
Przepływomierz kup preparat do czyszczenia styków odepnij wtyczke od przepływki wyczysc ja i podepnij spowrotem a jak nie bedzie działac to nowa trzeba kupic,aha i popatrz czy nie masz jakis luznych rur idacych od turbo albo od przepływki
-
Brak Mocy Biały Dym Silnik BPW
olej poszedl w tłumiki nie w silnik jaki moze byc koszt wystarczy wymiana samej turbiny?
-
Brak Mozliwosci Polączenia sie z modułem komfortu 46
Witam nie moge sie podlaczyc z modułem konfortu jak i z licznikiem z innymi modulami sie laczy.wczym jest problem wie ktos? czy moze modułu konfortu nie posiadam Audi a4 sedan 2007r z tyłu korbki do okien z przodu full elektryka
-
Brak Mocy Biały Dym Silnik BPW
czyli wymienie turbo i wszystko bedzie ok Innych dziwnych rzeczy z samochodem nie zaobserwowalem tylko to ze dym szedl jak by sie samohod palil i brak mocy
-
Brak Mocy Biały Dym Silnik BPW
Witam podczas jazdy pojawily sie głepy dymu jak by sie cos palilo , auto brak mocy, płyn w zbiorniku wyrownawczym jest ale jest troszke brak oleju- czujnik sie nie pali.Co to za usterka moze byc i jakie koszta Padnieta turbina???
-
Jaka dawka paliwa i kąt wtrysku dla AHH
3.0 dla diesla to dawka na paliwa j3st wysoka jest odwrotnosc jak bys mial dawkr np 10 to dawka niska a 3 wysoka tak to sie interpretuje najlepiej 4.5-5
-
Rozkodywujacy sie pilot od centralnego zamka
Witam rozkodowowywuje mi sie pilot cdntralnego zamka sam w czym moz3 byc problem i jak go naprawic?
-
potrzebuje zdj tabliczki znamionowej
450zł jedziesz samochodoem i reszte oni CI juz zalatwaija wszystko w serwisie
-
potrzebuje zdj tabliczki znamionowej
kupilem w serwisie
-
potrzebuje zdj tabliczki znamionowej
Witam potrzebuje zdj tabliczki znamionowej bo probowalem ja umyc nitrem i zeszlo wszystko 2.0tdi sedan prosze wyslac na meila bede bardzo wdzieczny [email protected]
-
Polskie Menu i mapy do nawigacji miedzy zegarami