Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

oomichalekoo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez oomichalekoo

  1. Witam jak zrobić zeby siatła wlaczaly sie automatycznie mam moduł CC w wersja LOW
  2. Witam chciałem zakodowac swiatla skandynawskie ale zmiana z 0001001 na 0001002 nie daje rezultatu pisze bład kodowania na forum jest 01001 5cyfrowa liczba wiec od którego momentu liczyc bo poczatek poprzedzaja mi 3 zera
  3. Ale jak go myc? Przez sąde czy trzeba roscinac filtr Pojechałem do pracy na trybie awaryjnym i na filtrze po dojechaniu na miejsce nadal sie palil.Poszedlem do pracy wrocililem i juz tego nie bylo olej silnikowy sciekl z filtra przez rure.Przedmuchiwac nie chciało bo zle mi fachowcy wyregulowali gruche od turba dopiero z Tata to naprawiliscmy wszystko juz OK
  4. Witam mam napelnienie 100.61 % jazda przez 3 godziny nie pomogla mam do tego tryb awaryjny co robic? stało sie tak jak padła turbina i olej poszedl na filtr Vag can pro KKL poradzi sobie z awaryjnym wypaleniem filtra ?? z oleju
  5. A co moglo innego sie stac?
  6. ok 4 litry
  7. Vag can pro a moduł konfortu mam pod siedzeniem kierowcy co moze byc przyczyna ? Może musze wejsc przez centralna elektryke 09? jak myslisz
  8. Przepływomierz kup preparat do czyszczenia styków odepnij wtyczke od przepływki wyczysc ja i podepnij spowrotem a jak nie bedzie działac to nowa trzeba kupic,aha i popatrz czy nie masz jakis luznych rur idacych od turbo albo od przepływki
  9. olej poszedl w tłumiki nie w silnik jaki moze byc koszt wystarczy wymiana samej turbiny?
  10. Witam nie moge sie podlaczyc z modułem konfortu jak i z licznikiem z innymi modulami sie laczy.wczym jest problem wie ktos? czy moze modułu konfortu nie posiadam Audi a4 sedan 2007r z tyłu korbki do okien z przodu full elektryka
  11. czyli wymienie turbo i wszystko bedzie ok Innych dziwnych rzeczy z samochodem nie zaobserwowalem tylko to ze dym szedl jak by sie samohod palil i brak mocy
  12. Witam podczas jazdy pojawily sie głepy dymu jak by sie cos palilo , auto brak mocy, płyn w zbiorniku wyrownawczym jest ale jest troszke brak oleju- czujnik sie nie pali.Co to za usterka moze byc i jakie koszta Padnieta turbina???
  13. 3.0 dla diesla to dawka na paliwa j3st wysoka jest odwrotnosc jak bys mial dawkr np 10 to dawka niska a 3 wysoka tak to sie interpretuje najlepiej 4.5-5
  14. Witam rozkodowowywuje mi sie pilot cdntralnego zamka sam w czym moz3 byc problem i jak go naprawic?
  15. 450zł jedziesz samochodoem i reszte oni CI juz zalatwaija wszystko w serwisie
  16. kupilem w serwisie
  17. Witam potrzebuje zdj tabliczki znamionowej bo probowalem ja umyc nitrem i zeszlo wszystko 2.0tdi sedan prosze wyslac na meila bede bardzo wdzieczny [email protected]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.