Treść opublikowana przez oomichalekoo
-
Kontrolka air bag - nie można usunąć vagiem
zły vag
-
Ocena stanu DPF PILNE
włąsnie wypalalem w aucie i strasznie śmierdzi plastikiem jade na usuniecie dpf nie bede ryzykowal Jak najszybciej wyciagnac dpf prosze o jakies porady
-
Procedura wypalania DPF 2.0 TDI PD
Jak najszybciej zdjac filtr dpf ? Proszę o krótki tutorial
-
Wyciek oleju i dym z pod maski i smród w kabinie BPW
nie wdmuc**j !!!!!!!!!!!!! tylko zasysaj powietrze "Ponad to objawem towarzyszącym jest to że obroty silnika czy jadę 30 km/h czy np. 70 km/h są stale na poziomie 1,5 obr/min dopiero jak zwalniam do zera to spadają do wartości normalnej." wypalanie dpf mam to samo
-
Buczenie na wolnych obrotach 2.0 TDI BLB Multitronic b7
Dpf się wypala wtedy buczenie i przy hamowaniu silnikiem obroty spadają tylko do 1.5tys
- Ocena stanu DPF PILNE
-
Zapchany DPF - wymiana na katalizator - proszę o pomoc
witam prosze o ocene mojego dpf i w jakim kanale znajde zapelnienie popiolem
-
Jak Ustawić Pompowtryski
Witam czy nalezy wkrecic sróbe regulacyjna do oporu i odkrecic o 180 stopni?
-
Dziwne zachowanie podczas odpalania
podłączam vaga wszystkie dane ok sa o to chodzi i zero błedów
-
Dziwne zachowanie podczas odpalania
czasami mu sie zdarza ze szybko kreci i nie odpala zgasze zaplon wlacze i odpala tzn jak bym dluzej krecil to by odpalil ale rozrusznika nie chce meczyc
-
Dziwne zachowanie podczas odpalania
nie przybywa .moze sie zapowietrza.oringi na pompkach ok bo tak przy odpalaniu by dymił
-
czujnik temperatury paliwa - odpalanie 2.0TDI
U mnie kręci szybko a dopiero za 3 odpala wi3c swiece żarowe ?
-
[BPW] Czy pokrywa zaworów blb pasuje do bpw
Witam nigdzie pokrywy nie znalazlem i moja próba ma ktos do srzedania pokrywe ? Albo pomoze znaleźć?
-
[BPW] Czy pokrywa zaworów blb pasuje do bpw
Czyli szukac pokrywy od 1 walka tak
-
[BPW] Czy pokrywa zaworów blb pasuje do bpw
Pokrywa zaworow blb pasuje do bpw 2.0 tdi obydwie
-
czujnik temperatury paliwa - odpalanie 2.0TDI
Czujnik temperatury Paliwa
-
Dziwne zachowanie podczas odpalania
Witam problem nie rozwiazany teraz to juz sporadycznie kreci szybko rozrusznikiem i dopiero za 4 obrotem odpala.Sytuacja wyglada tak zawiizlem zone do pracy 10min drogi wrocilem i za ok 30min jechalem do pracy i dopiero wtedy ta sytuacja sir zrobila.Macie jakies pomysly? Aha samochod nie dymi podczas odpalania
-
[BPW] Dymił przez zepsutą odmę - 2.0 TDI BPW - jak sprawdzić odmę
pokrywa zaworów pasuje od Audi A3 w tym samym roczniku tylko rzeba rurke odmy bokiem puszczac a dome sam sprawdzisz odkrecasz rurke od pokrywy i wdmuc**jesz powietrze a potem zasysasz jak jest przelot to jest ok ja zmarnowalem 4 godziny zeby wyczyścic pokrywe.w pokrywie jest sprezynka i membrana gumowa jak sie popsuje to pokrywa do wyrzycenia i szkoda kasy wydawac na benzyne i inne srodki zeby to czyscic aha i wyczysc przewody powietrzene moze jeszcze olej Tb sadzi jak ja mialem zatkana odme na maxa to bralo 4litry oleju na 10 km sprawdz odme jeszcze raz wiadomo jak robia w serwisach.jak nie to pierscienie.Przerabiałem to juz
-
drgania silnika po odpaleniu po nocy
bład pojawia sie sporadycznie. w audi a4 b7 jest takie cos jak przekaźnik czasu grzania świec? i gdzie sie on znajduje jak jest.
-
Dziwne zachowanie podczas odpalania
Jeżdżę codziennie minimum 45km podczas podlaczania prostownika elekteycxnego wykazuje 50% naladowania akumulatora
-
Dziwne zachowanie podczas odpalania
Tak akumulator słaby tak podejrzewam A moze waleczek od pompy oleju mam na zebatkach slychac by bylo ? Jak by sie imbus wyrobil? Tylko zapewne zawsze byl metaliczny dzwiek a nie co jakis czas
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Witam jakie są typowe objawy wyrobienia imbusa lub łańcuszka pompy.Czy podczas odpalania zawsze slychac slychac metaliczny dzwiek na 2-3 sekund? W moim przypadku podczas odpalania 2-3 sekund jest metaliczny dzwiek.Drzenie jak by buczenie samochodu od 1900 do 2tys obrotów. Ciśnienie oleju nie zapala sie.Prosze o rade Jak uda mi sie nagrac filmik to fo wrzucę Posiadam pompe na kolach zebatych nie na lancuszku
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
a logi dobre?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Prosze o analize.Bartek jak bym mial do Ciebie 50km do bym byl stałym bywalcem a mam 300km
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Po przestawieniu wajchy z D na P zaczyna tyrkotac co to moze być?