Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zbroy

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Cię Karolu, dawno mnie nie było na forum :-) ale twoja furka cały czas pięknie wygląda i widzę że air wleciał, zacnie leży na glebie . Moja a4 cały czas mi służy dzielnie. Pozdrawiam
  2. Faktycznie, pamiętam wracałem od stomatologa Pozdrawiam
  3. Zatem 13 wtc. Do zobaczenia.
  4. Dajcie znać o której godz i gdzie. Do zobaczenia
  5. Niedziela ok, a która godzina wchodzi w grę?
  6. Witam to jak z tym spotem? ? Może jak będzie dogodny termin to bym dołączył. Pozdrawiam
  7. Witam Widzę że spot się udał :-) , warte zaznaczenia jest to że wiosna idzie (jak na dziś patrząc na temperaturę) a to dobry znak ? że można będzie częściej próbować się spotkać. Pozdrawiam.
  8. Tak to niestety wygląda ? i sam jestem tego przykładem ? ale życie pędzi bardzo szybko i niestety człowiek zabiegany praca, dom, dzieci, szkoła, przedszkole, prace domowe, wizyty lekarskie, i tak do weekendu gdzie trza czas dzieciakom zorganizować. Ja czasu dla żony nie mam ?, a co dopiero na hobby jakim jest m.in. moje A4. Tak więc nie ma się co łamać i trza się cieszyć nawet jak tylko 3 osoby się spotkają. Ja 17.02 mam urodziny mojego syna i niestety raczej mnie nie będzie mimo szczerych chęci. Pozdrawiam
  9. Zacna to chwila !! Gratulacje!!
  10. Witam Dawno mnie tu nie było ale mam nadzieje że się to zmieni w nowym roku ? Panowie życzę Wam i Waszym rodzinom, wszelkiej pomyślności oraz spełnienia najskrytszych marzeń, dużo zdrowia, optymizmu i powodzenia zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym Nowym Roku 2019 Pozdrawiam
  11. Kupione! Tylko teraz mam dwa niepotrzebne przednie fotele ?
  12. Generalnie to nic po prostu jest że szmaty a ja chcę skórzaną (mam fotele przednie w skórze, full elektryczne). Boczki mam też w skórze od s4 z light pakietem, więc tylko tylnej kanapy brak ?. Właśnie za chwilę Lecę do Radomia bo koleszka ponoć ma coś ciekawego.
  13. Panowie, szukam tylnej czarnej skórzanej kanapy do mego avanta, wiem że pewnie samej kanapy nie kupię ale jak by ktoś coś wiedział to mogę rozważyć kupno całości. Ewentualnie może wiecie gdzie najlepiej szukać w świętokrzyskim. (przesyłka z daleka to koszt od 170 do 250 pln'ów ! - trochę sporo) Pozdr.
  14. W imieniu swoim i rodzinki (bardzo zadowolonej) dzięki wszystkim za miłe spotkanie w super atmosferze. Dzięki wielkie dla Bartka za spontaniczną organizację możliwości wjazdu na tak fajną impreze jaką jest Dubit (nie jest prostą sprawą zorganizować spot w takim miejscu i na takiej imprezie ). Pozdrawiam i do zobaczenia.
  15. TK 8762N ? a jak odbiorę od ciebie? daj kontakt tel.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.