-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Witam Cię Karolu, dawno mnie nie było na forum :-) ale twoja furka cały czas pięknie wygląda i widzę że air wleciał, zacnie leży na glebie . Moja a4 cały czas mi służy dzielnie. Pozdrawiam
-
Spociki w Kielcach
Faktycznie, pamiętam wracałem od stomatologa Pozdrawiam
-
Spociki w Kielcach
Zatem 13 wtc. Do zobaczenia.
-
Spociki w Kielcach
Dajcie znać o której godz i gdzie. Do zobaczenia
-
Spociki w Kielcach
Niedziela ok, a która godzina wchodzi w grę?
-
Spociki w Kielcach
Witam to jak z tym spotem? ? Może jak będzie dogodny termin to bym dołączył. Pozdrawiam
-
Spociki w Kielcach
Witam Widzę że spot się udał :-) , warte zaznaczenia jest to że wiosna idzie (jak na dziś patrząc na temperaturę) a to dobry znak ? że można będzie częściej próbować się spotkać. Pozdrawiam.
-
Spociki w Kielcach
Tak to niestety wygląda ? i sam jestem tego przykładem ? ale życie pędzi bardzo szybko i niestety człowiek zabiegany praca, dom, dzieci, szkoła, przedszkole, prace domowe, wizyty lekarskie, i tak do weekendu gdzie trza czas dzieciakom zorganizować. Ja czasu dla żony nie mam ?, a co dopiero na hobby jakim jest m.in. moje A4. Tak więc nie ma się co łamać i trza się cieszyć nawet jak tylko 3 osoby się spotkają. Ja 17.02 mam urodziny mojego syna i niestety raczej mnie nie będzie mimo szczerych chęci. Pozdrawiam
-
Spociki w Kielcach
Zacna to chwila !! Gratulacje!!
-
Spociki w Kielcach
Witam Dawno mnie tu nie było ale mam nadzieje że się to zmieni w nowym roku ? Panowie życzę Wam i Waszym rodzinom, wszelkiej pomyślności oraz spełnienia najskrytszych marzeń, dużo zdrowia, optymizmu i powodzenia zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym Nowym Roku 2019 Pozdrawiam
-
Spociki w Kielcach
-
Spociki w Kielcach
Generalnie to nic po prostu jest że szmaty a ja chcę skórzaną (mam fotele przednie w skórze, full elektryczne). Boczki mam też w skórze od s4 z light pakietem, więc tylko tylnej kanapy brak ?. Właśnie za chwilę Lecę do Radomia bo koleszka ponoć ma coś ciekawego.
-
Spociki w Kielcach
Panowie, szukam tylnej czarnej skórzanej kanapy do mego avanta, wiem że pewnie samej kanapy nie kupię ale jak by ktoś coś wiedział to mogę rozważyć kupno całości. Ewentualnie może wiecie gdzie najlepiej szukać w świętokrzyskim. (przesyłka z daleka to koszt od 170 do 250 pln'ów ! - trochę sporo) Pozdr.
-
Spot wojewódzki 8 lipca niedziela - Dubit Targi Kielce
W imieniu swoim i rodzinki (bardzo zadowolonej) dzięki wszystkim za miłe spotkanie w super atmosferze. Dzięki wielkie dla Bartka za spontaniczną organizację możliwości wjazdu na tak fajną impreze jaką jest Dubit (nie jest prostą sprawą zorganizować spot w takim miejscu i na takiej imprezie ). Pozdrawiam i do zobaczenia.
-
Spot wojewódzki 8 lipca niedziela - Dubit Targi Kielce
TK 8762N ? a jak odbiorę od ciebie? daj kontakt tel.
Zbroy
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta