Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polskie Menu i mapy do nawigacji miedzy zegarami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie. Poszukuje materiałów i instrukcji do wgrania polskiego menu i kogoś kto ogarnia nagranie płyty w nawigacją w FIS miedzy zegarami:) nagrałem juz chyba ze 20 nośników według instrukcji z neta i zawsze wywala w jakiejś części wgrywania mapy w aucie. A Polskie menu?? słyszałem że da się to ogarnąć ale nie mogę wyszukać nigdzie z czym i jak się to zjada:)

Pomożecie?/



5.jpg

Opublikowano

A Polskie menu??

Nie da se

Opublikowano

da sie ale nie pomoge bo już kupiłem z polskim menu oj sory ale w b7

Edytowane przez okidoki81

Opublikowano
  • Autor

a tą nawigacje ktoś ogarnia lub ma sprawdzony patent jak nagrać??

Opublikowano

Odezwij się do mnie na PW, pomogę.

Opublikowano

Odezwij się do mnie na PW, pomogę.

hej jak spolszczyc audi navigation audi a4 2007r

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

a tą nawigacje ktoś ogarnia lub ma sprawdzony patent jak nagrać??

i jak Pablo spolściłeś...mnie się udało koledze zrobić, teraz mapki jeszcze..

Opublikowano
  • Autor

koledzy taki problem mianowicie chciałem zrobić koledze aktualizacje oprogramowania i wszystko ładnie pięknie ale gdy wchodze w tryb serwisowy i sw download to co prawda widać komunikat jakie jest aktualne oprogramowanie ale poniżej zamiast wersji na płycie są 3 kropeczki i oczywiście nie można załączyć startu;////// jakas rada pomoc?? u mnie ta płyta działała w listopadzie;)

Edytowane przez PabloD-vine

Opublikowano

Kochani dołączam się do pytania.... czy można, jeśli tak to jak u kogo i za ile .... polski język w FISie no i aktualne mapy ... najlepiej całej Europy jednym... albo chociaż samą Polskę.

Opublikowano

Masz BNS 4,2 ???

Opublikowano

Jeeezu...co to znaczy ?? :huh: Bagaznik Navigation System ? jesli tak to mam naped dla plyt w bagazniku i pomiedzy zegarami wyswietlacz gdzie pokazuja sie intrukcje... :) no i panelik sterowania obok zapalniczki...tak po blondykowemu to wytlumaczylem :)

Edytowane przez depechetom

Opublikowano

Jeśli wyświetlacz biało-czerwony to podsyłam PW

Opublikowano

tak wyświetlacz jest kolorowy...

Opublikowano

Jeeezu...co to znaczy ?? :huh: Bagaznik Navigation System ? jesli tak to mam naped dla plyt w bagazniku i pomiedzy zegarami wyswietlacz gdzie pokazuja sie intrukcje... :) no i panelik sterowania obok zapalniczki...tak po blondykowemu to wytlumaczylem :)

ja temat języka już ogarnąłem.Proste ale troszkę ryzykowne.15 min i bajeczka po polsku.

Opublikowano

Na początek dzień doberek :)

czy mapa 2013/2014 to najnowsza mapa do małej nawigacji czy może pokazała się już gdzieś nowsza wersja?

Pozdrawiam

Andrzej

Opublikowano

Na początek dzień doberek :)

czy mapa 2013/2014 to najnowsza mapa do małej nawigacji czy może pokazała się już gdzieś nowsza wersja?

Pozdrawiam

Andrzej

Nie. Jest 2015

Opublikowano

Jest ?

Kurde nie w temacie jestem. :facepalm:

Masz linka do sprawdzonej ???

Bo szukam na necie i na sprawdzonych forach i ani śladu aktualizacji na Polskę.

Edytowane przez Fido

Opublikowano

ja również mam bns 4,2 kolorowy wyświetlacz między zegarami... temat pl języka ogarnąłem, a z mapami walczę i walczę i tylko płyty lecą do kosza... brakuje mi już pomysłów... 2 mapy z neta, 3 komputery, 6 nagrywarek, 20 różnych płyt a ta złośliwa navi dalej nie chce gadać....

Opublikowano

No trzeba mieć szczęście do nagrywarki.

Wysyłam PW



Jest 2015

Przejrzałem neta i do małej navi nie ma map Polski 2015

Edytowane przez Fido

Opublikowano

Czy też mogę poprosić?:)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.