Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polskie Menu i mapy do nawigacji miedzy zegarami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy instnieje spolszczenie menu dla FIS gdy jednostką jest RNS-E?

Opublikowano

Czy instnieje spolszczenie menu dla FIS gdy jednostką jest RNS-E?

także interesuje mnie ta opcja... Lecz koleżka mój mówi ze na dzień dzisiejszy jak narazie nawet w ASO nie ma takiej opcji...

Edytowane przez SotoM

Opublikowano

Dorzucę 3gr, mam kolorowy fis i miałem wszystkie komunikaty po dojczlandowemu, ale wystarczyło podpiąć kabel i seryjnie jest dostępnych kilka języków, obecnie mam komunikaty po angielsku i ta opcja mnie już robi, bo przynajmniej wiem która żarówka się przepaliła a nie musze szukać w google.

Co do spolszczenia menu małej navi, to może ktoś ma już nagraną płytę która chodzi ? I moglibyśmy ją uczynić płytką przechodnią ? :decayed:

Opublikowano

Nawigacje miedzy zegarami spolszczalem.
Mialem troszke serducha pod gardłem ale udalo sie i teraz u teścia śmiga bezbłędnie.
Nowych map nie szukałem - bo nie bylo ku temu potrzeby.

Opublikowano

Co do spolszczenia menu małej navi, to może ktoś ma już nagraną płytę która chodzi ? I moglibyśmy ją uczynić płytką przechodnią ? :decayed:

Możesz sam sobie nagrać.

Dostępne mapy to PL-Czech Rep. 2013-2014

Podeślę PW.

Edytowane przez Fido

Opublikowano

Co do spolszczenia menu małej navi, to może ktoś ma już nagraną płytę która chodzi ? I moglibyśmy ją uczynić płytką przechodnią ? :decayed:

Możesz sam sobie nagrać.

Dostępne mapy to PL-Czech Rep. 2013-2014

Podeślę PW.

Kolego, jeśli to zadziała w Bns 5.0 to też poproszę :)

Opublikowano

Nie zadziała.

Mam pliki tylko do BNS 4.2

Opublikowano

Więc tak, na początku wielkie dzięki dla kolegi Fido, który podesłał linki do czego trzeba.

Ogólnie cała operacja kosztowała mnie 4zł (2 płyty cd: Fuji i Verbatim) i jakieś 30min łącznie z nagraniem płyt i wgraniem ich w samochodzie.
 

Opublikowano

lapidem miałem to samo. Dopiero na starej, najzwyklejszej nagrywarce (nie DVD) się udało. Najwolniejsza prędkość.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.Mam nawigację między zegarami,kolorową-tu prośba do kolegi Fido o przesłanie linków o których mowa w tym temacie.Dziękuję i pozdrawiam.

Opublikowano

PW wysłane.

Opublikowano

Witam! podepne sie pod temat..Spolszczylem juz w moim Audi A4 RNS-E ale nadal szukam spolszczenia do FIS.

Czy moze ktos pomuc??? Pzdr.

Opublikowano

Do innego auta ?

Chodzi ci o małą navi BNS 4.2 ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.