Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kieruś

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. kieruś odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    witam a jak to wygląda w silniku 1.8t z tym katm opłaca sie czy nie tak jak wiecie za turbo lubi sie czerwono robic czy po wywaleniu taka coz sie zmieni i jak to bedzie wygląda wraz z chipem ??
  2. witam wiosna tuz tuz czy kos mysli o wyjezdzie na majówke vw 2007 do warszawy?? szukam ekipy
  3. mechanik powiedzial ze wał tez jest do roboty ale nie koniecznie zrezygnowałem z jego naprawy bo wszystko to sie równa remontowi silnika i koszt okolo 2500zł ja wymieniam tylko panewki i powinno byc wszysko dobrze mniejmy nadzieje
  4. no właśnie ten żeliwny element wlasmie mam wymieniane panewki bo kontrolka oleju sie zapalała i gasła mechanik powiedzial ze nie bylo cisnienia oleju i to tez dlatego szklanki hałasowały jak bede miec zrobione to napisze
  5. ja mam jakiegos dziwnego chipa orzy ostrej jezdzie turbo sie czerwieni kto tez tak ma auto sprowadzone z włoch 1.8t [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 17-01-2007, 16:31 ] To jest trzecie Twoje pytanie w ciągu 5 minut o czerwoną turbinę, po co tyle ? Update: Pytan było aż cztery !
  6. lift the best !!!!
  7. kieruś odpowiedział(a) na Nasti temat w Nadwozie i Wnętrze
    witam, mam założone lampki od lifta 99 i nie mam silniczków regulacji . Jakie mam kupic, jakie to sa na allegro, pomożecie ??
  8. kieruś odpowiedział(a) na mar-mis temat w 1.8T
    a jak ci teraz chodzi bez katalizatora ?? głośno ?? co zamias niego wstawiłes??
  9. witam czy ktos wie jak zrobic zeby w lampach po liftingu sie swiecily długie razem z krótkimi ??dzieki za info !! [ Dodano: 14-01-2007, 15:46 ] witam, zalozylem juz lampy i jest gicior, ale powiedzcie mi co mam zrobic zeby światła krótkie paliły sie razem z długimi bo mi rozłączają i jakie silniczki regulacji mam kupic bo stare nie pasują heellp!! a przecinki i kropki to pies ? czytać się nie da... pre_pl
  10. witam ja mam autko z roku 97 i mam lampy z pierwszego lifta przyciemniony pasek jak wyglą da wkład bo chcialbym wrzucic te z 2 lifta ??
  11. ja tez tak mam a czy słychać przy tym takie sycznie?? jesli tak to jest pęknięta rura gumowa od turbiny nie ma jej widac za chłodnicą kompresja przez dziure ucieka i dlatego tak szarpie koszt rury gumowej około 150 zł wyminilem i jedzie normalnie pozdro
  12. ja zribilem moim audi 13tys od wymiany oleju rozrzadu itp. i dolalem 1litr a teraz patrze a stan wynosi połowe co wy nato nie jestem mechanikiem dlatego pisze
  13. kurde bez kitu, u mnie to samo. Dzis odpalilem samochód i ciaglke cyk cyk cyk i nie przestaje, tak szybko, nie zawsze tak robi ale mnie to wkurza. kurde nie nie maluch zeby tak robić moze mi sie wydaje ale chyba bierze mi olej, raz dolalem 1litr bo na bagnecie bylo minimum ale kontrolka sie nie palila jeszcze i teraz mam stan na poł - nie wiem co jest grane mówią zeby olej wymienic interpunkcja proszę ! pre_pl
  14. heh mam to samo mi mechanik powiedział ze to szklanki grają ale nie zawsze strasznie mnie to denerwuje a wiecie morze co to jest ze jak silnik jest zimny to sobie świerszczy nie cyka tylko ciagle świerszczy ale nie zawsze pozdrawiam i dzieki za info
  15. kieruś odpowiedział(a) na mar-mis temat w 1.8T
    a to ciśnienie to o co chodzi, o kompresje ?? czy jak jak temu zaradzic ?? doleje oleju i sie zobaczy co bedzie dalej. Z góry dziekuje za info platiniumm !!! dzięki kolego, mam nadzieje ze ta przypadłość turbiny k03 nic nie rozwali mi. Oby, narazie mam przebieg 215 tys, osobiście zrobilem nim 10tys od kupna i nie zalowalem czasem gazu narazie nic sie nie rozsypało odpukać ... interpunkcję proszę stosować (przecinki, kropki) bez tego źle się czyta by pre_pl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.