Treść opublikowana przez Szuder
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, OK... Zamów, tak, zeby było dobrze...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, dla mnie zamów jeszcze + 20 szt. (czyli w sumie 70 szt. dla mnie) Bedzie mega rozdawka!! A co do spota, to jest nas już 4 (słownie: czterech) 1) Slaweq 2) GM 3) Szuder 4) Hauzer Wpisywać się!!!! Proszę.... :notworthy:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja swoje kupiłem prawie nowe 2004 rocznik...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
elmo, ja kupowałem stalówki w Gliwicach na giełdzie samochodowej, po 50 zł/sztuka - prawie nówki. Przejedź sie na giełdę do rzeszowa, to napewno coś znajdziesz w dobrej cenie. W w Rzeszowie możesz zapytać w Przybyszówce, po prawej stronie jak sie wyjeżdza na Kraków, gość ma dużo felg (alu i stalowe) - łatwo trafić, bo przy drodze stoja wystawione felgi na stojaku. Za tablicą "koniec Rzeszów" jakieś 300 metrów.
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
Myło sie , myło... bo było strasznie brudne (jak nigdy) po wizycie w Tarnowie na spocie... Z przodu w lampkach mam xenon, a raczej "zenon" :polew: A tak poważnie, to są żarówki "efekt xenon". Kupiłem je w Auchan, za............. ............. 10 ,00 zł (słownie: dziesięć złotych) :thumbup: Fajnie świecą, jestem z nich bardzo zadowolony. Prawie jak xenon, tylko, ze "prawie" robi wielką różnicę... Wielki minus tych żarówek , to to, że się szybko przepalają... Ale są tanie, wiec nie narzekam. Na wiosnę wymieniam lampy na soczewki z czarnym środkiem i wkładam do nich xenony prawdziwe i wtedy będzie pięknie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
szogun0, to nie obiecuj, tylko przyjedź...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
szogun0, przyjedziesz na spota??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja też jestem chętny na 8 grudnia, więc już jest nas 2 (słownie: dwóch)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
był na żarty... Wiec jedziemy dalej... A co do spota, to zobaczymy, czy wogole ktoś będzie chętny na którykolwiek termin... Slaweq
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
OK, to ja juz nic nie pisze... Bo albo jestem prowodyrem, albo przesadzam...
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
... no fakt, Angela ma ładniejszy... :th:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a to jak 20", to inna rozmowa... 20' - RESPEKT!!
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
L3Vy, to nie kapeć, tylko niski profil... extremalnie niski...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Spot bez Slaweq-a, to spot nieważny... A 8 grudnia przyjedzie z nowymi rameczkami, wiec warto poczekać... Wpisujcie sie kto jest chętny na spota... 8 grudnia 2007, g. 13, parking Podpromie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ykk, bardzo ładnie wygląda Twoja furka po VT. Idziesz w tym kierunku?? Ładna felunia i chromowane lusterka:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
L3Vy, więc czekamy na zmianę pogody....
-
[B5 2.6Q 95'] Jaka to kierownica??
a jak jest z wymiana kiery w audi A4 B5 rocznik 1996 (mam kiere taka jak byly montowane w Audi 80 B4). Chce wymienić, tylko nie wiem, która będzie pasować do mojej A4. Możecie mi pomóc w dobraniu kiery z odpowiedniego rocznika. Z tego co sie orientuje to byłu róże wielkości wieloklinów - mały i duży, tylko nie wiem który jest u mnie w B5? Jesli znacie dokładne rozmiary, to tez poproszę Jeśli tkoś to przerabiał lub sie orientuje, to porszę o pomoc.
-
[ALL] Chromowane obramówki okien
Jaką szerokość listew kupiłeś??? Kleiłeś je na czarnej orginalnej ramce (bo nie widać na fotach) czy nad ramka nad szybą??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jakie chcesz stalówki kupić?? do audi a4? 15" 5x112??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja w tym roku też miałem mały "piruet", ale jechałem na letnich i chciałem boczkiem wejsc w zakręt na recznym i mnie obruciło i ... zatrzymałem sie 2 centy od latarni... Prędkość nie była duża, ale przyczepności nie było żadnej... Teraz na "zimówkach już śmigam i zakręty bokami wychodzą idealnie... (oczywiscie w bezpiecznych miejscach) P.s. W lecie na suchej drodze tez można wpaść w poślizg... Tylko trzeba odpowiednio szybko jechac... Ja juz tez cos takiego przeżyłem... 140km/h w szykanę wjechałem (prawy-lewy-prawy) zakręt... Gumy grały jak u Szopina, a ja driftem szedłem... Było gorąco!! złapałem tyłem troche żwirku, kamyków i piasku i wystarczyło... ale opanowałem sytuacje i nic sie nie stało... ale wtedy adrenalina mi skoczyła [br]Dopisany: 28 Listopad 2007, 10:12 _________________________________________________ A co do spota zimowego, to kiedy robimy??? Mi pasuje każdy termin, więc sie dostosuje... Co do godziny, to trzeba wczesniej zacząć ok 13, bo sie szybko ciemno robi, a w nocy zdjęcia nie wychodza ładne... Propozycje: 1 grudnia 2007 g. 13 parking Podpromie lub 8 grudnia 2007 g. 13 parking Podpromie potem już Święta, wiec chyba odpada... Chyba, zeby sie spotkać i złożyć sobie nawzajem życzenia...
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Takich zdolności chyba L3Vy nie posiada...
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Fotki juz podmienione, bez blaszek... Dzięki L3Vy za pomoc... :oklaski:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, juz nic nie powiem...[br]Dopisany: 28 Listopad 2007, 08:43 _________________________________________________ Dobrze ze nic poważnego Ci sie nie stało... i Twojej furce Bo szkoda by było...
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
Bardzo ładna A4... Miałem okazje widzieć na żywo... Planowane zmiany napewno jeszcze dodadzą jej uroku...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zamawiał ktoś ramki klubowe od Keżora?? Bo ja bym też zamówił 2 sztuki i od razu naklejki klubowe - 2 szt. czarne.