Treść opublikowana przez Szuder
-
Maska b5 a b6
na oko widać, że nie ma sensu przymierzać
-
[A6, 2002r.] Jakie halogeny kupić? Oryginalne Audi czy Hella ?
ja bym wiziął orginały Audi - co orginał to orginał -nie ma problemów z jakością
-
[B5 AHU] Moja Ślicznotka A4
ładna seria... planujesz jakieś zmiany???
-
[B5 1Z] PODUSZKA SILNIKA
powinny być OK. ja wymieniałem u siebie. kupiłem w sklepie motoryzacyjnym za 90 zł, i wyglądała tak samo jak na zdjęciu z aukcji. wymiana nie jest skomplikowana, ale trzeba sie troche nagimnastykować
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kiedy robimy następny spot??
-
Xenon do lamp firmy Sonar
jakie masz xenony?? 6000k czy 8000k??
-
[B5 1Z] Co myślicie o tych lampach???
mi się podobają :thumbup: mam takie u siebie i jestem z nich bardzo zadowolony. pięknie świecą, pięknie wygladają ale to kwestia gustu, a o gustach sie nie dyskutuje
-
Moje AUDI A4 AVANT 1.8 1999
tyle samo do tarnowa, co do rzeszowa
-
[B5 AHU] Audi
ładna furka... ... a braki moczu można łatwo poprawić... wirusem... szału nie bedzie, ale 25-30 kucy przybedzie, a to juz spora poprawa...
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
bardzo ładna audkiczka... tak jak pisał GM, szkoda, ze nie przyjechałeś na spota, ale co sie odwlecze, to nie uciecze... zapraszamy na następnego spota, tylko jeszcze nie wiadomo kiedy będzie... pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
musisz zaglądać na forum... ... tu są wszystkie info o spotach
-
Moje AUDI A4 AVANT 1.8 1999
ładna seria a avancie... p.s. zapraszamy na spoty do rzeszowa: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,4168.0.html
-
[B5 AEB] moja srebrna "strzała" 1.8 turbo,1997 r.150 KM
ładniutkie... gril i lampki - super naklejka na wlewie paliwa - do kosza felgi bym wymienił na większe... ogólnie bardzo ładnie....
-
[B5] S4 AVANT Mam ją wreszcie
ładniutka S-eczka...
-
[B5 2.8 Q] 18" a la RS
nowe lampeczki do tyłu prezentują się ładniutko na czarnym avancie... ... ale, jak dla mnie wyglądają, jak po II lifcie, pomalowane sprayem do lamp za 12 zł z firmy MOTIP. ale efekt piorunujący... napewno na żywo wygladają lepiej niż na fotach... Rob, bez urazy, wyrażam tylko swoje zdanie... ogólnie całokształt bardzo, bardzo mi się podoba :thumbup:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jasne że możesz dołączyć... zapraszamy... [br]Dopisany: 29 Październik 2007, 13:59 _________________________________________________ przyjechałem z kolegą, bo nie mogłem prowadzić... ... ale musiałem przyjechac...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
i po spocie... dzięki wszystkim za przybycie
-
[B5] 1.8TQ from USA
ładniutka... ładny kolorek i ładne felgi... .. no i środeczek też niczego sobie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zapowiadają ładną pogodę... ok 14 stopni... więc przyjeżdzaj... szykuje się duży spot
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A czy ja coś wspominałem o porcie COM. Fejs USB i resztę będę miał. czyli juz komplet mamy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
OK, to weźcie lapa, ja weznę fejsa z CAN. ja niestety nie mam laptoka ;( jak ktoś ma, nie zabierze
-
[B5 AFB] Zobaczcie moje 2.5TDI.
ładniutka baza do delikatnych zmian zmień lampy z przodu na jakieś nowsze. i przede wszystkim zmień felunek na większy.
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
t tu masz rozwiązanie zagadki: http://vag.magic.ro/vw/vindecoder/index.php?vin=wauzzz8dzva084086&lang=en-GB
-
[B5 AHU] Chip tunning a Kąt wtrysku
statyczny kat wytrysku w Twojej motorowni powinien miec wartośc 49-54 ... i podczas cziptuningu wartość ta nie jest zmieniania .... Spanky, a jaki powinien być kąt wtrysku w 1Z 1996r?? i co sie dzieje, jak jest zły kąt wtrysku i w jaki sposób można go ustawić na prawidłową wartość??
-
[B5 ABC] [B5 2,6 V6] moja niunia - :audi:
nowe lampki ładnie sie prezentują... felgi koniecznie do wymiany i gleba to podstawa. kolorek super