Treść opublikowana przez Szuder
-
S4 B5 Moj ci on!
ładniutki... w końcu to S4
-
[B5 1Z] Dylemat z wyborem lamp tylnich
ja mam u siebie założone nr 1 (diodowe czarne) i jestem z nich bardzo zadowolony. świecą rewelacyjnie i wygladają rewelacyjnie, szczególnie w nocy. ale nie każdemu muszą sie podobać.
-
[ALL B5]Moje wozidelko
ładny avancik. kilka zabiegów stylistycznych i bedzie pięknie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w gronie miłośników
-
SPRYSKIWACZE W ZDERZAKU ROCZNIK 1995
jak stara lampa była valeo na H4, to po zamontowaniu xenonów i włączeniu długich, xenon zgaśnie (tzrzeba przełożyć jeden kabelek przy przełączniku) a jak stara lampa była BOSCH na H7+H7+H1, to przy włączeniu długich, xenon nie zgaśnie
-
[B6] przyciemnianie szyb
ja też nie polecam zakładać samemu folię na szyby
-
[B5 AFN] Pytanie do osób posiadajacych Angel Eyes (dotyczy ringów postojowych)
podobno w lampach firmy FK, można wymienić żarówki w ringach. Tak podaje sprzedawca. Ja tego nie sprawdzałem, więc głowy nie daje. Dla przykładu lampy do modelu po '99 http://moto.allegro.pl/item228402131_nowosc_audi_a4_99_01_4xringi_soczewki_chrom.html
-
[B5 ABC] Przednie lampy- co sądzicie? (Nowe Foty)
lampki piękne dobrze, że postawiłeś na FK. Zdecydowanie poprawiły wygląd autka
-
[B5 2.6 V6] Nowe Modyfikacje...
Kolego, niepotrzebnie sie unosisz... Szanuję Twoją wizje. Twoje autko, i przerabiaj go sobie jak chcesz Ja tylko wyrażam moje zdanie, na temat Twojego autka i przeróbek, jakich dokonałeś "swoimi rękami", a Ty mnie obrażasz , ale to tylko świadczy o Tobie, a nie o mnie Pozdrawiam Cie serdecznie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
niestety nie udało się zorganizować spota na tym weekendzie...:( elmo, zapraszamy następnym razem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no właśnie wiem, i żałuje ze nie zrobiliśmy spota... ;(
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja w niedziele odpadam... obiad rodzinny
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
spota chyba nie będzie, bo nie ma gdzie się spotkać... a i chętnych tez nie widze... ja bede na car audio, w sobote po 12, na parkingu podpromie [br]Dopisany: 25 Sierpień 2007, 09:31 _________________________________________________http://www.essa.com.pl/aktualnosci/index.php
-
[B5 1Z] To i ja sie pochwale moją malenką:)
zwykła seria.... bez rewelacji
-
[B5 APT] Moje Czarne A4 >> Nowa Zabawka !!!!
piękna felga
-
[B5 ABC] Moje A4 2.6 V6 1995r
bardzo ładnie sie prezentuje. wymień jeszcze lampy przód/tył na nowsze i bedzie naprawde bardzo bardzo miodzio
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
piękna
-
[B5 1.8] Moje a4
ładna felga i ogóla prezencja na duży +
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no właśnie... jakie inne miejsce proponujecie??? elmo, widze, że tylko my jesteśmy chętni na spota...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witamy nowego klubowicza z rzeszowa. zapraszamy na spoty. terminy bedą ogłaszane na forum, więc trzeba czytać na bieżąco
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
poprostu piękna.... nic dodać nic ująć
-
[B5 ATJ] Moja czarniawa A4 1,9 TDI QUATTRO :)
ładniutka... piękny kolorek, rocznik i wyposażenie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wjechać na parking podpromie napewno sie nie da:(:( ja bede napewno w sobote kolo 12-13
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czyli robimy spota DATA: 25 SIERPNIA 2007 MIEJSCE: PARKING PRZY HALI PODPROMIE GODZINA: 17 Obecność obowiązkowa Do zobaczenia [br]Dopisany: 21 Sierpień 2007, 12:08 _________________________________________________UWAGA!!!! NIESTETY MUSIMY PRZEŁOŻYć MIEJSCE SPOTA!! bo na parkingu przy Podpromiu jest organizowana wystawa CAR-AUDIO Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://www.essa.com.pl/aktualnosci/index.php Możemy się spotkać na car-audio Albo inne miejsce wymyślimy
-
[B5 1.9 TDI] AUDI A4 AVANT - RS BLUE - tuning-studio.pl
pokaż fotki tyłu...