Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szuder

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szuder

  1. ładniutki... w końcu to S4
  2. ja mam u siebie założone nr 1 (diodowe czarne) i jestem z nich bardzo zadowolony. świecą rewelacyjnie i wygladają rewelacyjnie, szczególnie w nocy. ale nie każdemu muszą sie podobać.
  3. ładny avancik. kilka zabiegów stylistycznych i bedzie pięknie
  4. witaj w gronie miłośników
  5. jak stara lampa była valeo na H4, to po zamontowaniu xenonów i włączeniu długich, xenon zgaśnie (tzrzeba przełożyć jeden kabelek przy przełączniku) a jak stara lampa była BOSCH na H7+H7+H1, to przy włączeniu długich, xenon nie zgaśnie
  6. ja też nie polecam zakładać samemu folię na szyby
  7. podobno w lampach firmy FK, można wymienić żarówki w ringach. Tak podaje sprzedawca. Ja tego nie sprawdzałem, więc głowy nie daje. Dla przykładu lampy do modelu po '99 http://moto.allegro.pl/item228402131_nowosc_audi_a4_99_01_4xringi_soczewki_chrom.html
  8. lampki piękne dobrze, że postawiłeś na FK. Zdecydowanie poprawiły wygląd autka
  9. Kolego, niepotrzebnie sie unosisz... Szanuję Twoją wizje. Twoje autko, i przerabiaj go sobie jak chcesz Ja tylko wyrażam moje zdanie, na temat Twojego autka i przeróbek, jakich dokonałeś "swoimi rękami", a Ty mnie obrażasz , ale to tylko świadczy o Tobie, a nie o mnie Pozdrawiam Cie serdecznie
  10. niestety nie udało się zorganizować spota na tym weekendzie...:( elmo, zapraszamy następnym razem
  11. no właśnie wiem, i żałuje ze nie zrobiliśmy spota... ;(
  12. ja w niedziele odpadam... obiad rodzinny
  13. spota chyba nie będzie, bo nie ma gdzie się spotkać... a i chętnych tez nie widze... ja bede na car audio, w sobote po 12, na parkingu podpromie [br]Dopisany: 25 Sierpień 2007, 09:31 _________________________________________________http://www.essa.com.pl/aktualnosci/index.php
  14. zwykła seria.... bez rewelacji
  15. bardzo ładnie sie prezentuje. wymień jeszcze lampy przód/tył na nowsze i bedzie naprawde bardzo bardzo miodzio
  16. ładna felga i ogóla prezencja na duży +
  17. no właśnie... jakie inne miejsce proponujecie??? elmo, widze, że tylko my jesteśmy chętni na spota...
  18. witamy nowego klubowicza z rzeszowa. zapraszamy na spoty. terminy bedą ogłaszane na forum, więc trzeba czytać na bieżąco
  19. poprostu piękna.... nic dodać nic ująć
  20. ładniutka... piękny kolorek, rocznik i wyposażenie
  21. wjechać na parking podpromie napewno sie nie da:(:( ja bede napewno w sobote kolo 12-13
  22. Czyli robimy spota DATA: 25 SIERPNIA 2007 MIEJSCE: PARKING PRZY HALI PODPROMIE GODZINA: 17 Obecność obowiązkowa Do zobaczenia [br]Dopisany: 21 Sierpień 2007, 12:08 _________________________________________________UWAGA!!!! NIESTETY MUSIMY PRZEŁOŻYć MIEJSCE SPOTA!! bo na parkingu przy Podpromiu jest organizowana wystawa CAR-AUDIO Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://www.essa.com.pl/aktualnosci/index.php Możemy się spotkać na car-audio Albo inne miejsce wymyślimy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.