Treść opublikowana przez Szuder
-
(b5 ACK) Moja a4 po malych zmianach
fajny środek i niezły silniczek
-
[B5 ADP] Czas na moja A4 - fotki przed i po lekkich modach ;-) Zapraszam !
zmiany bardzo, bardzo korzystne poprawiłeś jej wizerunek o conajmniej 1000% p.s. czym dokładnie robiłeś ramki wokół szybek i ramkę w zderzaku (wlot powietrza do chłodnicy)?? wokół szyb przyklejałeś taśmę "chrom"?? jaka szerokość, bo wygląda jak orginał na zdjęciach wyszło rewelacyjnie, a jak to wyglada na żywo??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dokładnie pozdrawiam
-
no to i ja pokaze moje malenstwo B5 1.9TDI tylko i az 90HP
ładne lampki przednie. mało spotykane. felunek dużo za mały. 17" to minimum lampki tylne do wymiany, czyli to co masz w planie no i grill bez znaczka i bedzie miodzio cichociemna
-
[B5 AFB 2,5 tdi]Moja Audiczka
ładniutka seria, super silniczek
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:thumbup: ładne fotki GM :thumbup:
-
[B5 2.5 V6 TDI] QUATTRO avant +xenon+nowy feluneczek ;) jak narazie koniec modów
ładnie wyglada, i napewno lepiej świeci
-
[B5 AFN] Audi A4 Sedan 1.9 Tdi 110km - moja audiola :)
ładna seria, wyglada na zadbaną kilka zmian stylistycznych (lampy przód, tył, felunek) i bedzie bosko
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
;( niestety spot nie wypalił ;( moze następnym razem do zobaczenia
-
RS4
wow przepiękny RS-ik gratuluje
-
[B5 AFN] Mój AFN-ik
ładniutki avancior. zmiany bardzo korzystne :oklaski:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wow to już się nam robi powoli mega-spot :oklaski: licze na Was więc ogłaszam oficjalnie: SPOT data: 28 lipca 2007 godzina: 17 miejsce: parking Podpromie OBECNOŚć OBOWIĄZKOWA
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy serdecznie
-
[B5 ADR] No wiec też sobie pozwolę na pokazanie mojego Maleństwa :)
ładny kolrek. wymień lampy z przodu i z tyłu na coś nowszego i będzie pięknie ładna felga
-
[B5 AFN] Szary Avancior po glebie na Black 18'
ładny avancik ładna skórka, wygląd jak narazie bardzo przeciętny
-
[B5 AFN] Moja A4 1.9 TDI 1997 rok (110km)
ładny avancior :thumbup: zmiany, które planujesz bardzo mi sie podobają i sa obiecujące
-
B5 AAH 2.8 V6 174PS A4 1995r
przód ładny, felgi oblecą :>, lampy tył koniecznie do zmiany i będzie miodzio
-
[B5 2.8 30V] takie sobie A4
ładniutki sedanik, ładne felgi. brakuje jeszcze czarnych lampek do przodu i będzie git (najlepiej z FK)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
3 chętnych + 2 niepewnych :wallbash: :oklaski: gdzie my się pomieścimy???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wow, to już jest nas 3 chętnych + 1 niepewny :> moze do weekendu ktoś się jeszcze zgłosi :thumbup:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Badunio, to narazie jest nas dwóch chętnych
-
[B5 ADP] Nowe fele mojej A4
ładna troche małe felgi, zmień na 17 lub 18 i bedzie pięknie
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
ładny kolorek, ładna felga, całokształt piękny
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ktoś musi pracować, żeby wypoczywać mógł ktoś... Ja niestety również pracuje Jest ktoś chętny na SPOTa, np 28 lub 29 lipca 2007??? godzina 17, parking przy Hali na Podpromiu.