Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szuder

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szuder

  1. fajny środek i niezły silniczek
  2. zmiany bardzo, bardzo korzystne poprawiłeś jej wizerunek o conajmniej 1000% p.s. czym dokładnie robiłeś ramki wokół szybek i ramkę w zderzaku (wlot powietrza do chłodnicy)?? wokół szyb przyklejałeś taśmę "chrom"?? jaka szerokość, bo wygląda jak orginał na zdjęciach wyszło rewelacyjnie, a jak to wyglada na żywo??
  3. ładne lampki przednie. mało spotykane. felunek dużo za mały. 17" to minimum lampki tylne do wymiany, czyli to co masz w planie no i grill bez znaczka i bedzie miodzio cichociemna
  4. ładniutka seria, super silniczek
  5. :thumbup: ładne fotki GM :thumbup:
  6. ładna seria, wyglada na zadbaną kilka zmian stylistycznych (lampy przód, tył, felunek) i bedzie bosko
  7. ;( niestety spot nie wypalił ;( moze następnym razem do zobaczenia
  8. RS4

    Szuder odpowiedział(a) na rafcio temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    wow przepiękny RS-ik gratuluje
  9. Szuder odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładniutki avancior. zmiany bardzo korzystne :oklaski:
  10. wow to już się nam robi powoli mega-spot :oklaski: licze na Was więc ogłaszam oficjalnie: SPOT data: 28 lipca 2007 godzina: 17 miejsce: parking Podpromie OBECNOŚć OBOWIĄZKOWA
  11. witamy serdecznie
  12. ładny kolrek. wymień lampy z przodu i z tyłu na coś nowszego i będzie pięknie ładna felga
  13. ładny avancik ładna skórka, wygląd jak narazie bardzo przeciętny
  14. ładny avancior :thumbup: zmiany, które planujesz bardzo mi sie podobają i sa obiecujące
  15. przód ładny, felgi oblecą :>, lampy tył koniecznie do zmiany i będzie miodzio
  16. ładniutki sedanik, ładne felgi. brakuje jeszcze czarnych lampek do przodu i będzie git (najlepiej z FK)
  17. 3 chętnych + 2 niepewnych :wallbash: :oklaski: gdzie my się pomieścimy???
  18. wow, to już jest nas 3 chętnych + 1 niepewny :> moze do weekendu ktoś się jeszcze zgłosi :thumbup:
  19. Badunio, to narazie jest nas dwóch chętnych
  20. ładna troche małe felgi, zmień na 17 lub 18 i bedzie pięknie
  21. ładny kolorek, ładna felga, całokształt piękny
  22. Ktoś musi pracować, żeby wypoczywać mógł ktoś... Ja niestety również pracuje Jest ktoś chętny na SPOTa, np 28 lub 29 lipca 2007??? godzina 17, parking przy Hali na Podpromiu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.