Treść opublikowana przez Szuder
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To jest dobre pytanie... :th: [br]Dopisany: 13 Lipiec 2007, 08:53 _________________________________________________Czy wszyscy z podkarpacia wyjechali na wakacje?????
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
prawie jak moja.... : :thumbup: :thumbup: :
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
ślicznie wygląda, gratuluje ładne i niepowtarzalnej a4 :thumbup: :thumbup:
-
RS4 B7 - Moj starszy brat :)
wow wow wow przepiękne!!!! :thumbup: :thumbup: gratulacje super furka!!!
-
Moja a4reczka
narazie ładna seria :th: zmiany konieczne i bardzo obiecujace jak cos dłubniesz, to pochwal sie na forum
-
[B6 AVK 3,0 Q]To ja tez sie pochwale ...
silniek: miodzio kabrio: miodzio total: miodzio :thumbup:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
piękna
-
[B5 ADP] Srebrny sedanik
lampki ładne, felgi za małe konieczna gleba, bo teraz jest buda na dwa bernardyny
-
[B5 AFN] Odkopalem dzis aparat na urlop i.....
zmiany są konieczne, taki wygląd nie rzuca na kolana dopieść ja optycznie i bedzie miodzio
-
[B5 AHU] Zmiana wyglądu mojej niuni
piękny biały avancior dużo pracy, ale sie opłacało. wygląd bez porównania do tego co było wcześniej jak go kupiłeś. gratulacje :oklaski:
-
zamiana lamp tylnych z rocznika 95 na 96
beda pasowały na bank. sprawdz jedynie podłączenia, ale na 99% powinno pasować plug&play tylko wpiąć kostkę i zamontować lampy na aucie.
-
[B5 AFN] stylizacja B5 '96 na allroad'a
kup allroada
-
Lampy przednie do B5 1995r
Nie polecam lamp firmy SONAR!! To jest chińskie badziewie nie warte tych pieniędzy. Jak chcesz ładne lampy tuningowe, to polecam FK: http://www.sklep.tuning24.pl/product_info.php?cPath=21_23_87&products_id=726 I "bedzie Pan zadowolony"
-
co powiecie o tych lampach???
to sa dokładnie te same lamy co na allegro za 620 zł firmy sonar. tylko w sklepie tuning24 kosztuja odpowiednio więcej przecież od razu widać, że wyglądają identycznie. nie sugeruj się napisami w sklepie tuning24. ja tez kiedyś kupiłem u nich lampy niby niemieckie FK do Escorta a dostałem nic innego jak Chińskie Sonary :bicz3: A Ty zrób jak uważasz. lepiej kup takie: http://www.sklep.tuning24.pl/product_info.php?cPath=21_23_87&products_id=726 warte są swojej ceny i świecą o niebo lepiej no i są wykonane bardzo dobrze, a nie badziewnie jak Sonary.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
GM przysyłaj zdjęcia czym prędzej:)
-
Blenda-jak ją przykleić
Możesz dokładniej opisać jak kleiłeś na taśmie i w których miejscach i jaka to taśma?? z gory dzięki
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
bardzo piękna A4, gratuluje zmiany bardzo, bardzo korzystne
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
na piechote też może być... tylko przynieś zdjęcia A4
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Bardzo ładne fotki Niech żałują, Ci co nie byli....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Spot, spot i... po spocie... Najważniejsze, że ELITA przyjechała :thumbup: Było miło i kameralnie. Do zobaczenia następnym razem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No co Ty??? Pogoda ma być idealna Nie za ciepło nie za zimno.... No chyba, ze coś sie jeszcze zmieni :(
-
[B5 AFN] był przeciętny szary avancik
Mi sie nie podoba... Zalatuje WT Zderzak polakieruj pod kolor autka Wymień lusterka na ori w obudowach chrom (M3 w Audi :bicz3: :bicz3:) I jak dla mnie, to znaczej S-LINE w atrapie powinien być na dole (w 2 pasku od dołu) a nie na górze ( tak mi sie bardziej podoba) To tylko moje subiektywne uwagi, a Ty zrobisz jak sie Tobie podoba, więc bez urazy Daj więcej fotek!! Pokaż felunek, bok auta oraz tył)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Spot w sobotę napewno się odbędzie :thumbup: Zapraszamy serdecznie
-
[B5 AFN] ZDERZACZEK OD S4 ,110PS,Fele 17'' ost foty z niemiec
wszystko pięknie.... kolorek: super (mało spotykany) lampy tył: piekne jasny środek: super no i sderzak S4: pozazdrościć
-
[B5 AFN] zobaczcie moje nowe a4
większa felga to na początek! i kilka zmain stylistycznych (np lampy pód - tył) i bedzie pięknie