Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Zmiana wyglądu mojej niuni

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak wyglądała zaraz po zakupie

ogólnie nie bita ,ale strasznie zaniedbana jakaś niemiecka fleja tym jeżdziła

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f547cb6ee16cc562.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c1d08e947e009320.html

6130918b162fdbfdm.jpg

406eec34e11d31fam.jpg

9e84f856a169db77m.jpg

A teraz wygląd po mojej ciężkiej pracy

b37be78f960b356cm.jpg

c56c09df30a5de9cm.jpg

c16e11069b10ada2m.jpg

3ec7fb39e744f611m.jpg

b3202abe984620b8m.jpg

zmiany :

lampy zespolone + przetwornice z ksenonami

zderak przedni i tylny z 1999-2000

halogeny przód

chip + wtryski teraz 120 kucy 290 Nm

felgi 17 "

opony 235/45

nowe emblematy tył

ramki dido na zegary

lampy tylne z 1999-2000

końcówki tłumika ulter

polakierowałem cały bez dachu

wszystkie prace oprócz lakieru ,który wykonał mi brat robiłem sam(oczywiście rozebrałem mu samochód przed i złożyłem po lakierowaniu)

zderzak tylny przerobiony na stare ślizgi przód na nowych z liftu

koszt przeróbek bez felg, opon ,Chipa i Wtrysków ok 1500-1700 zł oczywiście stare cześci jak lampy sprzedałem na allegro

I co sadzicie teraz czy było warto oczywiście samochód kupiłem tanio 14700 zł rok 1997

silniczek bajeczka po przebiegu 180 000 udokumentowanym na tych oponach pali mi 7 l w mieście i 6 w trasie

Opublikowano

Sporo pracy włożyłeś :th:

Ładny avant :a4fan:

Opublikowano

Bardzo mi sie podoba. Za wyjatkiem: wymien mieszek i sciagnij hak.. :) black&white to piekne polaczenie.. Zastanawiales sie jeszcze nad sciemnieniem szybek? :rolleyes:

Opublikowano

bardzo ładny

to sie ceni taka prace własny wkład :notworthy:

Opublikowano

Piękne autko :thumbup:

Ile czasu zajęło Ci zrobienie tego wszystkiego??

Opublikowano

świetna robota :thumbup:

czip i wtryski i tylko 120kucy?gdzie robiles to?hamowales auto?

Opublikowano

Efekty super :oklaski: :oklaski: :oklaski: mnie osobiscie białe autka raczej sie niepodobają ale A4 jakos fajnie wygląda, dziwi mnie tylko że niemiec zaniedbał auto a może to polak z pochodzenia :D Bardzo mi sie podoba no i naprawde tanio ją wyrwałes :naughty:

Opublikowano

gratki, piękny biały avancik :th:

Opublikowano

Super wyglada! Podoba mi sie ;)

Opublikowano

Bardzo ładny avant :a4fan:

Opublikowano

Ładny Avancik :a4fan: Odwaliłes kawał dobrej roboty,gratki :th:

Opublikowano

zawsze przepadalem za sedanami ale patrzac na Twojego Avanta - chce miec takie auto :shocked: moja wyobraznia widzi jeszcze tylko szyby ciemne, zawias w dol + 18" w kolorze czerni lub grafitu (ewentualnie lakierowanie Twoich 17-stek) - i laski maja mokro na widok tego auta :drool: :evil:

Opublikowano

Bardzo fajnie ją zrobiłeś, własny wkład tto się ceni. Mam pytanie na jednym ze zdjęć gdzie widać że wycieraczka tylnej szybki jest w prawo a fabrycznie powinna być w lewo zrobiłeś to celowo? Pozdrawiam :th: :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za wasze opinie robota zajęła mi ok miesiąca ,autko przychipowane przez kumpla i hamowane po znajomości u J.Chojnackiego

co do kucy to z 90 na 120 to chyba spoko I tak banan od ucha do ucha Co do mieszka to to może i racja kupiłem by zobaczyć jak to wygląda i narazie tak zostało. Szybki to wręcz konieczność no i przydały by się progi od s-4 .Na allegro gościu robi z laminatu ale cena zaporowa 555 zetków. Mam kumpla co robi takie rzeczy może by zrucić się na komplet i zrobić foremkę i myślę ,że cena spadła by do 150 zł za komplet. Wiadomo laminat to nie abs ,ale progi są najmniej narażone na uszkodzenia a wyglądzik zajefajny.Marzyły mi się zderzaczki od s-4 ,ale ceny są zaj....... trudno może się kiedyś trafią.

MOC JEST BOGIEM,PRęDKOŚć NAŁOGIEM ,QUATRO ZABAWĄ AUDI PODSTAWĄ

Pozdrawiam

Opublikowano

piękny biały avancior :thumbup:

dużo pracy, ale sie opłacało. wygląd bez porównania do tego co było wcześniej jak go kupiłeś.

gratulacje :oklaski:

:a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.