Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szuder

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szuder

  1. ładna seria... czekamy na zmiany stylistyczne i będzie miodzio... ładna felga to postawa
  2. piękna, piękna, piękna!! zmiany bardzo korzystne nic dodać, nic ująć gratuluje!!
  3. ładniutki avanicik, szkoda, ze seryjny:(:( wystarczy założyć ładne felgi od S-ki (np takie jak ma kolega rob) i będzie pięknie
  4. Szuder odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    bardzo piękna :thumbup: gratuluje no i bardzo ładny kolorek poprostu piękna, bardzo mi się podoba :th:
  5. hmmmm.... za brzozowem ostanio nie bywałem sprawdze, czy mi nie zajumali autka... żartuje... może jakiś klon
  6. jeżdże codziennie trasą: boguchwała - rzeszów oraz rzeszów - boguchwała jakby nie było to krótki odcinek trasy rzeszów - sanok
  7. bardzo ładny avancik... gratuluje! kilka zabiegów stylistycznych i bedzie miodzio... na początek większe felgi, lampy przód na valeo po II lifcie albo jakieś angele np czarne (takie jak ma rob) :thumbup: i koniecznie kierunki boczne :th:
  8. I to mi się podoba [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2007, 08:07 _________________________________________________ bierz wszystkich, kto chetny czym więcej ludziów tym lepiej...
  9. ładniutki avancik... większa felga minimum 17" (ale 18" było by miodzio) opłacało sie długie szukanie... gratuluje udanego zakupu :oklaski:
  10. bedzie spotkanie PÓŁNOC-POŁUDNIE [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 09:52 _________________________________________________Kto jeszcze jest chętny na spotka 30 czerwca??? Bo jakoś słabe zainteresowanie widze
  11. ładniutka, 90ps troche mało, ale można zawirusować na więcej...
  12. ja obstawiam czarne cleary. bardzo ładnie wyglądają do czarnego ja mam takie: http://moto.allegro.pl/item206261194_super_lampy_diodowe_led_audi_a4_b5_lim_11_94_10_00.html i bardzo mi sie podobają
  13. jaki rozmiar kupiłeś do tablicy rej??? Żarówka rurkowa 31, 36 czy 41mm??? Ja mierzyłem i chyba 36 bedą pasowały najlepiej A do oświetlenia wnętrza 41mm - żarówka rurkowa
  14. Szuder odpowiedział(a) na pyci99 temat w Audi A4 B5
    Ja mam takie: http://moto.allegro.pl/item206261194_super_lampy_diodowe_led_audi_a4_b5_lim_11_94_10_00.html I jestem bardzo zadowolony:) Do czarnego tylko czarne lampy... Żadne ori czyba że chcesz zeby twoja audiczka wyglądała jak większkość w naszym kraju
  15. czesc, A takie możesz załatwić w "lepszej" cenie??? http://moto.allegro.pl/item206432137_lampy_nowe_audi_a4_94_98_black_angel_eyes_.html A może ktoś inny ma takie lampy w dobrej cenie???
  16. bezpieczniki (przeleciałem wszystkie) sprawdziłem w pierwszej kolejności. który dokładnie bezpiecznik odpowiada za domykanie szyb??[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2007, 11:42 _________________________________________________ własnie wszystko inne działa bez zarzutu, padło tylko domykanie (z pilota i kluczyka)
  17. ładna seria
  18. ładniutka... sedan piękniejszy od avanta...
  19. bardzo ładna no i niezłe wyposażenie ...
  20. nowe felgi ładne, ale bardziej podobały mi się poprzednie całokształt bardzo bardzo pozytywny :oklaski: :thumbup: ładnie się prezentuje twoja furka... :oklaski: gratuluje... podoba mi sie bardzo...
  21. czyli jest umieszczony wewnątrz pompki centralnego??
  22. ładniutka, ładny kolorek, tylko felga mała...
  23. ładniutka ładna seria
  24. ładna czarna mamba:) gleba i ładna felga i bedzie slicznie
  25. ładniutka... taka jak moja jak ją kupiłem... potem były zmiany, zmiany, zmiany...:) i nadal trwają lekki lift i bedzie cacy....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.