Treść opublikowana przez Szuder
-
Moja A4 quattro !! 1,9TDI 130PS
ładna seria... czekamy na zmiany stylistyczne i będzie miodzio... ładna felga to postawa
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)
piękna, piękna, piękna!! zmiany bardzo korzystne nic dodać, nic ująć gratuluje!!
-
[B6 AVF] Czarny AVANT
ładniutki avanicik, szkoda, ze seryjny:(:( wystarczy założyć ładne felgi od S-ki (np takie jak ma kolega rob) i będzie pięknie
-
[B5 ALG] A4 2.8 V6 193km Quattro
bardzo piękna :thumbup: gratuluje no i bardzo ładny kolorek poprostu piękna, bardzo mi się podoba :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hmmmm.... za brzozowem ostanio nie bywałem sprawdze, czy mi nie zajumali autka... żartuje... może jakiś klon
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jeżdże codziennie trasą: boguchwała - rzeszów oraz rzeszów - boguchwała jakby nie było to krótki odcinek trasy rzeszów - sanok
-
Audi 1,9 TDi AFN 110KM Avant czarny
bardzo ładny avancik... gratuluje! kilka zabiegów stylistycznych i bedzie miodzio... na początek większe felgi, lampy przód na valeo po II lifcie albo jakieś angele np czarne (takie jak ma rob) :thumbup: i koniecznie kierunki boczne :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
I to mi się podoba [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2007, 08:07 _________________________________________________ bierz wszystkich, kto chetny czym więcej ludziów tym lepiej...
-
[ALL B5] [B5 AVG] Avancior Motora był ... jest Marka.
ładniutki avancik... większa felga minimum 17" (ale 18" było by miodzio) opłacało sie długie szukanie... gratuluje udanego zakupu :oklaski:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
bedzie spotkanie PÓŁNOC-POŁUDNIE [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 09:52 _________________________________________________Kto jeszcze jest chętny na spotka 30 czerwca??? Bo jakoś słabe zainteresowanie widze
-
[B5 1.9 TDI 90KM] Moja a4 :)
ładniutka, 90ps troche mało, ale można zawirusować na więcej...
-
jakie lampy na tyl [B5 1995r]
ja obstawiam czarne cleary. bardzo ładnie wyglądają do czarnego ja mam takie: http://moto.allegro.pl/item206261194_super_lampy_diodowe_led_audi_a4_b5_lim_11_94_10_00.html i bardzo mi sie podobają
-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
jaki rozmiar kupiłeś do tablicy rej??? Żarówka rurkowa 31, 36 czy 41mm??? Ja mierzyłem i chyba 36 bedą pasowały najlepiej A do oświetlenia wnętrza 41mm - żarówka rurkowa
-
CZARNE LAMPY A4 SEDAN 95
Ja mam takie: http://moto.allegro.pl/item206261194_super_lampy_diodowe_led_audi_a4_b5_lim_11_94_10_00.html I jestem bardzo zadowolony:) Do czarnego tylko czarne lampy... Żadne ori czyba że chcesz zeby twoja audiczka wyglądała jak większkość w naszym kraju
-
widział ktoś cleary na tył do avanta b5 ??
czesc, A takie możesz załatwić w "lepszej" cenie??? http://moto.allegro.pl/item206432137_lampy_nowe_audi_a4_94_98_black_angel_eyes_.html A może ktoś inny ma takie lampy w dobrej cenie???
-
[B5 1Z] 96r. Domykanie szyb się zepsuło. Gdzie znajduje się moduł komfortu
bezpieczniki (przeleciałem wszystkie) sprawdziłem w pierwszej kolejności. który dokładnie bezpiecznik odpowiada za domykanie szyb??[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2007, 11:42 _________________________________________________ własnie wszystko inne działa bez zarzutu, padło tylko domykanie (z pilota i kluczyka)
-
[B5 1.9 TDI 90KM] Moja a4 :)
ładna seria
-
[A6 c5] 2,4Q Nojes fotkos... pieknos autkos :P
ładniutka... sedan piękniejszy od avanta...
-
Właśnie mam swoją A4 1.9 TDi sedan 99........... :D
bardzo ładna no i niezłe wyposażenie ...
-
[B5 AEB] Moje Red Tornado na nowych felach :D
nowe felgi ładne, ale bardziej podobały mi się poprzednie całokształt bardzo bardzo pozytywny :oklaski: :thumbup: ładnie się prezentuje twoja furka... :oklaski: gratuluje... podoba mi sie bardzo...
-
[B5 1Z] 96r. Domykanie szyb się zepsuło. Gdzie znajduje się moduł komfortu
czyli jest umieszczony wewnątrz pompki centralnego??
-
Właśnie mam swoją A4 1.9 TDi sedan 99........... :D
ładniutka, ładny kolorek, tylko felga mała...
-
Fotki mojej A4 :)
ładniutka ładna seria
-
[B5 ADR] Czarna Mamba z Olsztyna :-)
ładna czarna mamba:) gleba i ładna felga i bedzie slicznie
-
[B5 AEB 1,8]To i ja się pochwalę OOOO
ładniutka... taka jak moja jak ją kupiłem... potem były zmiany, zmiany, zmiany...:) i nadal trwają lekki lift i bedzie cacy....