Treść opublikowana przez Szuder
-
Aluminiowe lusterka oba duze - gdzie dostac?
Zapytaj w tej firmie. Mają duży wybór obudów na lusteka. Sam u nich kupowałem http://www.hansauto.pl/
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
popieram, bardzo ładna tylko chromowane lusterka zamontuj i bedzie suuuper.... uzupełnij profil
-
[B5 1.9 TDi 110km 1996] tak wygląda moja niunia!
bardzo ładna... uzupełnij profil
-
[b5] Moja niunia - kiedyś i dziś
zmiany napewno korzystne... ... wygląda dużo młodziej i ładniej... ale wygląda jak seria:( uzupełnij profil
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
ładniutka, ładne delikatne zmiany nadają jej charakteru... zadziornego uzupełniij profil
-
[B5 1.9 TDI] AUDI A4 AVANT - RS BLUE - tuning-studio.pl
zmiany jak najbardziej korzystne uzupełnij profil
-
moja niunia b5 1.8T
bardzo ładna, modyfikacje trafione w 10
-
[B5 1.6] moje piękne białe audi
ładny białasek.... ... zmiany jak najbardziej korzystne czym malowałeś dokładki zderzaków???
-
[B5 2.8 QT] Mój Wilczek
ładny sedanik, nie zamieniaj na Avanta... fajne fotele kubełkowe - skórzane
-
Audi A6, 2,5 TDI, 155 KM, 2002r.
ładna szósteczka,, piekny środek...
-
moja przepiękna niunia[B5 1.8 T]
ładna seria
-
[B5 1.6] Moje A4 1996r. Założone Angel Eyes... :)
bardzo ładnie wygląda, ale ja wole FK niż SONAR
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wpiszcie się na liste kto będzie... ... bo jakoś małe zainteresowanie jest tym spotem... 1. Szuder
-
[ALL] Ilość czynnika i oleju w układach klimatyzacji -wartości
Dzięki Iceman za pomoc
-
Lampy angel eyes
też chce kupić takie lampy, jak masz założone. Mam pare pytań: Dobrze świecą w nocy?? Jakie masz założone żarówki?? Słyszałem, że w tych lampach można wymienić żarówki w ringach, żeby np zmienić kolor świecenia?? Z góry dzięki za odpowiedź... Żarówki mam założone 2xH7 Boscha, ale możesz zołożyć coś innego. W lampach tych możesz założyć także xenony bo są przystosowane do nich. Co do światła niemam żadnych zastrzeżeń, łatwa regulacja jak w ori, montaż bardzo prosty, pasują idealnie. Czy można wymienić żarówki w ringach to musiałbym sprawdzić, ale niemusisz bo ringi świecą idealnie. Dzięki za wyczerpującą odpowiedź... Już wszystkie wątpiwości rozwiane:) - jestem zdecydowany na ich zakup. Jeszcze raz dzięki
-
[A4 B5, 1Z 95 r]Jakie reflektory?
Angel Eye z FK, to dobry wybów - dobry produkt
-
[ALL] Ilość czynnika i oleju w układach klimatyzacji -wartości
Ice man, mam do Ciebie pytanie... Jaki symbol czynnika chłodzącego powinien być do Audi A4 B5 1996 1,9TDI. Czy można mieszać różne rodzaje czynnika. Czy można uzupełnić czynnikiem 407C?? Proszę o odpowiedź, z góry dzięki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Reasumując... Spotykamy sie: Data: 26 maja 2007 A.D. Miejsce: na parkingu przy Hali na Podpromiu Godzina: 16.00 Kto ma ochote i możliwość, niech przybywa!! A potem bedziemy sie zastanawiać co i gdzie dalej robić... Możemy np. przejechać się po mieście kolumną naszych audiczek...
-
Lampy angel eyes
też chce kupić takie lampy, jak masz założone. Mam pare pytań: Dobrze świecą w nocy?? Jakie masz założone żarówki?? Słyszałem, że w tych lampach można wymienić żarówki w ringach, żeby np zmienić kolor świecenia?? Z góry dzięki za odpowiedź...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pasuje mi 26.05, proponuje godzinę 16 (o 14 może być za gorąco:()
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jestem jak najbardziej "ZA", żeby zacząć już coś organizować, bo koniec (maja) jest juz blisko...:) Ma ktoś jakieś propozycje, co do daty, godziny no i miejsca spotu??? Prosze pisać Wasze propozycje
-
Dyskusja o marnym tunerze w Rzeszowie [wydzielony]
Nie jest tak żle:) Za zaworek N75 zapłaciłem 140 zł (w ASO 180zł) Niestety wiedza kosztuje:) A chłopaki z AUTOMACHERA posiadają taką wiedze:)
-
Dyskusja o marnym tunerze w Rzeszowie [wydzielony]
Teraz robię autko w firmie "AUTOMACHER" http://www.automacher.com.pl/ Chłopaki naprawdę znają się na rzeczy i mają bardzo dobry sprzęt Pozdrawiam [ Dodano: 11-05-2007, 08:28 ] O kasę walcze, ale chyba muszę się pogodzić z tym, że przepadła:( Koleś cały czas twierdzi, ze wykonał swoją robotę, a ja wiem, że tak nie jest, bo auto nie jedzie, tak jak powinno. A opinie napewno mu zepsuje, żeby już nikogo więcej nie oszukał!!
-
Dyskusja o marnym tunerze w Rzeszowie [wydzielony]
oczywiście że czułem brak moczu, ale koles powiedział mi, ze trzeba wymienić jeszcze czujnik ciśnienia doładowania umieszczony w ECU i zapłacić kolejne 500,00 i dobrze, ze mu nie zostawiłem auta, bo sie okazało, ze czujnik jest OK, a jego modyfikacje (czyli opornik) spowodowały uszkodzenie zaworka N75 (juz wymieniony i auto śmiga - jak na 90 koników) [ Dodano: 09-05-2007, 15:05 ] nie ma hamowni
-
Dyskusja o marnym tunerze w Rzeszowie [wydzielony]
I to jest właśnie najgorsze, że nie mam żadnej faktury ani innego dokumentu zakupu:(:( . Wszystko było "na gębe":(:( Mój błąd Ale to nie zmienia faktu, że koleś jest WIELKIM OSZUSTEM. Dlatego chce przestrzec wszystkich przed nim! A kasę bede próbował odzyskać, choć nie będzie to łatwe...:(