Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szuder

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szuder

  1. Szuder odpowiedział(a) na boom_mike temat w Audi A4/S4 B6
    ładniutki avancik... kilka zabiegów stylistycznych i bedzie booomba....
  2. Witam wszystkich, Mam problem z domykaniem szyb. Do tej pory domykanie szyb działało bez problemu z kluczyka i z pilota, a pewnego pięknego dnia przestało działać. Jestem z tego powodu bardzo niepocieszony:(:( Centralny zamek działa bez problemu. Nie działa tylko domykanie szyb. Co mogę zrobić, żeby to naprawić. Gdzie jest umieszczony jest moduł komfortu w B5 1Z??? Czy jest to osobne urządzenie, czy znajduje się w pompce centralnego? Gdzie szukać przyczyny tego uszkodzenia?? Prosze o pomoc...
  3. baaardzo ładniutka.... felga bombowa... pięknie się prezentuje
  4. ładna seria... kilka zmian stylistycznych i bedzie suuuper
  5. ładna prezencja... fajny kolor
  6. ładniutka, ładny lifting... zmiany bardzo korzystne
  7. ładniutka... szkoda ze to nie A4
  8. Szuder odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A8/S8
    ładniutka limuzynka... bardzo reprezentacyjna:) obyś nie żałował zamiany na A8
  9. Szuder odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    bardzo ładniutka... śliczna felga... ale do przodu założył bym ori Valeo
  10. ładna seria. zrób delikatny lifting (lampeczki, fele) i bedzie suuper
  11. ładne zderzaczki:) ale felgi koniecznie zmień
  12. Mi oczywiście jak najbardziej (jak zawsze) PASUJE!!! :):) 30 CZERWCA 2007, GODZ 17, PODPROMIE. zapraszamy serdecznie
  13. zmiany korzystne, nawet bardzo:)
  14. widze, ze rzeszów śpi...:( podkarpacie nie chce sie spotykac
  15. w orginale (patrz kolega rob) wyglądają bardziej efektownie. Jak dla mnie to przekombinowałeś... reszta w kierunku S4 - REWELACJA
  16. ładna:) zmiany bardzo obiecujące
  17. właśnie, to grill robi "dużą robotę" pasuje idealnie... nic nie zmieniaj:) jest suuper
  18. zmiany bardzo korzystne... wygląd suuper:) ja też planuje założyć do swojej niuni lapmy FK, tylko w wersji BLACK:) pozdrawiam
  19. autko bardzo orginalne (napewno rzuca sie w oczy na ulicy) naklejki i progi mi sie nie podobają, reszta wyglada ładniutko:) napewno lepiej niz seria:) lampy tył - ładniutkie (choć ja bym założył białe - cleary), lampy przód to SONAR - wiec china (nie polecam) - ale ja bym założył ori VALEO (choć orginalne, ale łądnie sie prezentują do srebrnego) albo FK AUTOMOTIVE - z ringami, kolorek ładny. ocena ogólna 4 na 5 pozdro
  20. ładniutka fureczka. łądny kolorek
  21. wiec spot odwołany:(:( szkoda.... no trudno, może następnym razem.... pozdro 4all
  22. To jest nas dwóch...:) Bedzie mega spot :polew: To w takim razie może przełożymy ten spocik??? Sam już nie wiem co zrobic...:(:( Co proponujecie???
  23. felgi wyglądają orginalnie, ale mi się nie podobają. ja bym założył ori od RS4 lub od S4 i było by pięknie... oczywiście felgi ori bez modyfikacji:) ale każdy ma swój pomysł na auto i to trzeba uszanować
  24. ładniutka... ładne felgi, gratulacje za całokształt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.