Treść opublikowana przez Szuder
-
Moja a4reczka
ładniutki avancik... kilka zabiegów stylistycznych i bedzie booomba....
-
[B5 1Z] 96r. Domykanie szyb się zepsuło. Gdzie znajduje się moduł komfortu
Witam wszystkich, Mam problem z domykaniem szyb. Do tej pory domykanie szyb działało bez problemu z kluczyka i z pilota, a pewnego pięknego dnia przestało działać. Jestem z tego powodu bardzo niepocieszony:(:( Centralny zamek działa bez problemu. Nie działa tylko domykanie szyb. Co mogę zrobić, żeby to naprawić. Gdzie jest umieszczony jest moduł komfortu w B5 1Z??? Czy jest to osobne urządzenie, czy znajduje się w pompce centralnego? Gdzie szukać przyczyny tego uszkodzenia?? Prosze o pomoc...
-
[B6 1.8T] S-LINE Audi A4 z mega duzymi felgami 18'' + nowe zdjęcia p.s Sprzedam
baaardzo ładniutka.... felga bombowa... pięknie się prezentuje
-
Audi 1,9 TDi AFN 110KM Avant czarny
ładna seria... kilka zmian stylistycznych i bedzie suuuper
-
[B5 AFF] Wkońcu- A4 !!!!- zobaczcie i oceńcie.
ładna prezencja... fajny kolor
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
ładniutka, ładny lifting... zmiany bardzo korzystne
-
[A6 C5 2.8 30V Avant] Moja Asiunia+zdjecie wnętrza
ładniutka... szkoda ze to nie A4
-
[A8 D2 4.2] Moja nowa A8-ka Quattro Tiptronik
ładniutka limuzynka... bardzo reprezentacyjna:) obyś nie żałował zamiany na A8
-
a4 b5 moje aut
bardzo ładniutka... śliczna felga... ale do przodu założył bym ori Valeo
-
moja przepiękna niunia[B5 1.8 T]
ładna seria. zrób delikatny lifting (lampeczki, fele) i bedzie suuper
-
[B5 1,9 TDI 90 KM]Moja nowa srebrna perelka...
ładne zderzaczki:) ale felgi koniecznie zmień
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mi oczywiście jak najbardziej (jak zawsze) PASUJE!!! :):) 30 CZERWCA 2007, GODZ 17, PODPROMIE. zapraszamy serdecznie
-
[B5 1.8T] nowa odslona audi
zmiany korzystne, nawet bardzo:)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
widze, ze rzeszów śpi...:( podkarpacie nie chce sie spotykac
-
[B5 1.9 TDI] AUDI A4 AVANT - RS BLUE - tuning-studio.pl
w orginale (patrz kolega rob) wyglądają bardziej efektownie. Jak dla mnie to przekombinowałeś... reszta w kierunku S4 - REWELACJA
-
[B5 AFN] My A4 - Czas Tuningu
ładna:) zmiany bardzo obiecujące
-
[B5 ADP] Wakacyjny lifting mojej A4
właśnie, to grill robi "dużą robotę" pasuje idealnie... nic nie zmieniaj:) jest suuper
-
[B5 ADP] Wakacyjny lifting mojej A4
zmiany bardzo korzystne... wygląd suuper:) ja też planuje założyć do swojej niuni lapmy FK, tylko w wersji BLACK:) pozdrawiam
-
B5 95r 1.8 V5 20v -z małego na większe i od razu tuning
autko bardzo orginalne (napewno rzuca sie w oczy na ulicy) naklejki i progi mi sie nie podobają, reszta wyglada ładniutko:) napewno lepiej niz seria:) lampy tył - ładniutkie (choć ja bym założył białe - cleary), lampy przód to SONAR - wiec china (nie polecam) - ale ja bym założył ori VALEO (choć orginalne, ale łądnie sie prezentują do srebrnego) albo FK AUTOMOTIVE - z ringami, kolorek ładny. ocena ogólna 4 na 5 pozdro
-
Moje kochane B5 1.9 AFN [po drugim lifcie]
ładniutka fureczka. łądny kolorek
-
[B5 AFN] ZDERZACZEK OD S4 ,110PS,Fele 17'' ost foty z niemiec
ła :a4fan:dne lampy tylne
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wiec spot odwołany:(:( szkoda.... no trudno, może następnym razem.... pozdro 4all
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To jest nas dwóch...:) Bedzie mega spot :polew: To w takim razie może przełożymy ten spocik??? Sam już nie wiem co zrobic...:(:( Co proponujecie???
-
[B5 1.9 TDI] AUDI A4 AVANT - RS BLUE - tuning-studio.pl
felgi wyglądają orginalnie, ale mi się nie podobają. ja bym założył ori od RS4 lub od S4 i było by pięknie... oczywiście felgi ori bez modyfikacji:) ale każdy ma swój pomysł na auto i to trzeba uszanować
-
piekna i bestia-moje a4[B5 1.8]
ładniutka... ładne felgi, gratulacje za całokształt