Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szuder

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szuder

  1. no, no, no... nowe kółeczka są piękne!! bardzo ładnie się prezentują z tym kolorkiem gratki
  2. Data jest do ustalenia, choć nie ukrywam, że mi najbardziej pasuje właśnie 25 sierpnia 2007r. Bo potem, 1 i 8 września 2007r jestem nie osiągalny ;( GM-a napewno nie będzie, więc narazie jestem sam, na 25 sierpnia. Kto jest chętny niech się wpisuje. Zobaczymy ilu się nas uzbiera...
  3. a może to auto u Ciebie pod pracą ma założone lampy po II lifcie i one są jaśniejsze (prawie jak cleary red&white)
  4. sonarom nic nie pomoże jedyne rozsądne rozwiązanie, to wymienić na inne lampy, nie koniecznie ori ja polecam FK z ringami
  5. ładniutkie, i co najważniejsze ładniejsze od ori po II lifcie
  6. FK, to najlepszy wybór, jak chcesz mieć ładne lampki i jak chcesz się wyróżnić z tłumu seryjnych (ori, po liftach i innych) audi A4
  7. bardzo ładnie wygląda. zmiany bardzo, bardzo korzystne. gratuluje! p.s. Jak robiłeś ramki chromowane wokół szyb?? listwą chromowaną?? jaka jest ich szerokość??
  8. Szuder odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    seria
  9. kupisz sobie ładniejsze i z lepszym silniekiem... nie ma co żałować
  10. GM, ale My się chyba nie boimy???? Jak będzie więcej chętnych na spota, to ja oczywiście się pisze Pozdrawiam i zapraszam
  11. przybywaj [br]Dopisany: 08 Sierpień 2007, 14:04 _________________________________________________wszyscy na wakacjach, ze nikt nie pisze??? :bicz:
  12. ładniutka:) i ładna ramka
  13. Seria, seria, seria.... ... ale ładna
  14. Nie podoba mi się jak wyglada po Twoich przeróbkach. Jak dla mnie to wiejski tjuning :> Jak można było tak zepsuć takie piekne autko, jakim jest A4
  15. ładniutka, cichociemna, i szybka plany bardzo obiecujące. kierunki przednie koniecznie do wymiany i ładny felunek to podstawa bardzo mi sie podoba
  16. ładna seria, siekawy kolorek, bardzo mi sie podoba, rzuca sie w oczy
  17. ładna i niepowtarzalna
  18. ładna seria, też taką chcę
  19. ładna, ale lampy tył paskudne pozostałe planowane zmiany obiecujące
  20. mało widać na tej fotce. wygląda jak seria daj większe fotki to pooglądam i coś napisze więcej
  21. ładniutka
  22. witaj w klubie musisz czytać forum. wszystkie info o spotach będą umieszczane na forum. do zobaczenia na spocie
  23. ładna seria :th:
  24. wymiana lampek przód i tył by się przydała i będzie miodzio
  25. ładna seria ładna felga tylko troche mała 17-18" by się przydało i było by pięknie :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.