Treść opublikowana przez Szuder
-
[B5 AHU] Moja A4 Avant
ładniutka... zmiany bardzo obiecujące... pokazuj fotki na bieżąco...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
cóż za poświęcenie :thumbup: tylko jedź powoli :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Oczywiście, ze aktualna i obecność obowiązkowa bo jak nie to... :bicz3:
-
[B5 ABC] B5 2.6 V6 Moje Audi. Nowe foty
ładnie wyglada z nowymi lampkami
-
[B5 ADR] Lampy przód
u kogo kupowałeś lampki FK/DEPO ??? masz namiar na sprzedawcę??
-
[B5 ADP] czy ktoś może doradzić w sprawie lamp
Jak przerobiłeś kostki ze starych na nowy model lamp??
-
[ALL] Postojowki - jakie zarowki ?
ja mam postojówki LED... ładnie świecą białym swiatłem
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
jak wymienisz lampki to wrzuć zdjęcia
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
elkrecik, przybywaj... czym bedzie nas wiecej, tym lepiej...
-
[B5 ADP] Moja A4ka| nowe foto str.3
ładne autko... plany bardzo obiecujące... czekamy na zdjęcia po kolejnych zmianach...
-
[B5 ABC] [Piotrek(BoLeK)] Audi A4 2.6 V6
zmiany bardzo korzystne fajne lampki. szczególnie te z przodu. P.s. Musiałeś rezać błotniki?? i przerabiać kostki??? Gdzie kupiłeś te lampki do przodu?? na allegro? u jakiego sprzedawcy??
-
[B5 APT] Oto moje autko - str.6 - nowy zderzak
ładniutka... :thumbup: ładna gleba, ładna felga, zmień lampy przednie na czarne FK i tylne na ciemne np led i bedzie miodzio (wg mnie oczywiście)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Szogun, nie obiecuj, tylko przyjeżdżaj!!
-
a4 b5 tdi 90ps 1996
ładna seria... ... planujesz jakieś zmiany?? ja bym wymienił na początek lampy na nowsze (II lift - dla fanów ładnej serii) większy felunek gleba i już bedzie inaczej, tzn piękniej....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Już nie ma więcej chętnych na spota 27 października??? ;(
-
[B5 ADR] Moje Maleństwo :-D
ładniutka audika... ja bym wymienił lampy przód/tył i lekko posadził na glebę i bedzie miodzio
-
[B5 ABC] Moje A4
ładna... ładnie sie prezentuja chromy wokół szyb
-
Dyskusja o marnym tunerze w Rzeszowie [wydzielony]
teraz kolega mi serwisuje autko. nie ma zakładu, ale ma potęzny garaż i spore umiejętnosci i wiedze. jestem zadowolony
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
GM, nie masz spania?? Ze piszesz o 4 w nocy na forum??? :>
-
Moja A4 1.8 T...przed zmianami...i po
zmiany już są, ale czy korzystne??? szkoda, ze postawiłeś na lampy firmy SONAR Jak chciałeś założyć białe lampy do przodu, to trzeba było kupić po II lifcie (nie jestem zwolennikiem seryjnych rozwiązań, ale SONAR-y są żałosne) a do tyłu lepsze od tych byłyby po II lifcie albo takie: http://moto.allegro.pl/item254292139_lampy_tylne_nowe_audi_a4_clear_red_white_.html lub http://moto.allegro.pl/item253966559_lampy_ledowe_audi_a4_chrom_knurow_slask.html lub http://moto.allegro.pl/item251733844_lampy_tylne_crystal_audi_a4_b5_9599.html ale do ciemnego kolorku pasują takie: http://moto.allegro.pl/item251897389_lampy_tylne_swiatla_audi_a4_okazja_.html lub ledy: http://www.sklep.tuning24.pl/product_info.php?cPath=21_22_34_72&products_id=347 ale to moje zdanie, wieć bez urazy pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
GM, 27 pażdziernika szykuje sie niezły spocik...
-
Listwa Na klapę do B5
listwa chrom ładnie wyglada do avanta. ja mam sedan i zastanawiam się nad jej zakupem, ale nie wiem jak to bedzie wygladać
-
[B5 AHL]A$ Avant 1.6
ładnny seryjny avancior... tylko kierownica po złej stronie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
widze ze jest coraz więcej chętnych na spota 27 pażdziernika, co bardzo mnie cieszy... wierze w Was, ze nie zawiedziecie i wszyscy przybędą na spota a w ten weekend, jak ktoś chce sie spotkac, to możemy coś szybkiego zorganizować...
-
[B5 ADR] moje sreberko:)
Niestety tak własnie świecą sonary:(:( a drogowych pewnie wogóle nie masz:( Jedyne dobre Angele, to FK