Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Postojowki - jakie zarowki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakie zarowki sa w postojowkach w A4 ? W A6 pewnie to samo bedzie :biggrin:

Opublikowano

Ty leniu :bicz: W5W .Bierz Philips Blue Vision.Ładnie świecą na biało

Opublikowano
.Bierz Philips Blue Vision.Ładnie świecą na biało

Dobrze wiedzieć :biggrin:

Opublikowano
  • Autor

Myslalem o diodach, chcialem biale swiatlo, bo mam jakies gowniane zoltawe , dzisiaj wymienilem H1 i H1 swieca na bialo a postojowki na zoltawo :rotfl:

Opublikowano
Myslalem o diodach, chcialem biale swiatlo, bo mam jakies gowniane zoltawe , dzisiaj wymienilem H1 i H1 swieca na bialo a postojowki na zoltawo :rotfl:

No mnie też wkurzało to żółte światło z postojówek wsadziłem Philipsy i jest białe :wink:

Opublikowano
Bierz Philips Blue Vision.Ładnie świecą na biało

Potwierdzam. Są naprawdę super!

Opublikowano
  • Autor

Ok Prezesie, jak mowisz - zamowilem juz na allegro :lol:

Opublikowano

Dolacze sie dop tego tematu zeby nie dawac nowego. Mam A4 1.8 1997 r. i chcialbym wymienic zarowki, chcialem sie zapytac czy wszystkie sa H1 czy tez moze tylko postojowki a zwykle sa inne ?? Oczywiscie jak kupie to Philips Bluevision skoro tak chwalicie :D

Opublikowano
Dolacze sie dop tego tematu zeby nie dawac nowego. Mam A4 1.8 1997 r. i chcialbym wymienic zarowki, chcialem sie zapytac czy wszystkie sa H1 czy tez moze tylko postojowki a zwykle sa inne ?? Oczywiscie jak kupie to Philips Bluevision skoro tak chwalicie :

U Ciebie sa H4 :wink:

Opublikowano
:a4fan: Ja mam diody BOSMA W5W czyste białe światło i efekt jest super :biggrin: .
Opublikowano

A jezeli mam ksenony to wkladajac te Philipsy rowniez bedzie ladny efekt :question:

Opublikowano
Ok Prezesie, jak mowisz - zamowilem juz na allegro :lol:

Cześć możesz dać linka do strony może też zamówie :wink:

Opublikowano

Mam rozumiec ze jak mam zwykle ori lampy to te zarowki postojowe pasuja do nich ?? bo tez sobie zamowie :P

Opublikowano

ja osobiscie nie polecam tych philispow. tez je mialem. teraz mam diody i sa one bardziej efektowne.

Opublikowano
  • Autor
ja osobiscie nie polecam tych philispow. tez je mialem. teraz mam diody i sa one bardziej efektowne.

Chodzi mi tylko o bialy kolor, a nie zeby je.alo po oczach :rotfl:

Opublikowano

to sa diody a nie xenony :rotfl: nikogo po oczych nie beda ..... chodzi mi o to ze tych philopsow prawie nie widac (nie roznia sie prawie w ogole od zwyklych postojowek) natomias te didy bardzo ciekawie wygladaja. co z reszta widac na zdjeciach.

Opublikowano
..... chodzi mi o to ze tych philopsow prawie nie widac (nie roznia sie prawie w ogole od zwyklych postojowek)

No prosze CIę nie żartuj.Standardowe żarówki jak świecą , mają kolor jak siki Weroniki , a Philipsy świcą ładnie na biało :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.