Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Postojowki - jakie zarowki ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Podlacze sie w ten temat, bo nie ma sensu zaczynac nowego. Pytanie mam tego typu, przerabial ktos kiedys zarowki postojowe W5W na BAX9S?? bo kupilem W5W Philips BlueVision aaa w aucie mam bodajrze BAX9S czyli zwykla zarowka a ta W5W ma tylko te dwa druciki na dole.... Moze ktos to kiedys robil ?? bo ja sie chyba z tym pobawia, szkoda mi tych zarowek, skoro je kupilem niech sie na cos przydadza. Pozdro

[ Dodano: 20-03-2007, 21:03 ]

Aaaa hehe juz problem rozwiazalem, a juz mi sie wydawalo ze bedzie trzeba przerabiac zarowki :P ale niee.... pytalem w paru sklepach o oprawki do zarowek W5W i o niczym takim nie slyszeli :/ aaa mam w aucie BAX96 i wczoraj, podjechalem do takiego malego sklepiku niedaleko mnie, i tak sie zapytalem o oprawki, a ta pani no mamy hehe kupilem dwie i przerobilem, teraz mam wtyki na zarowki W5W (tansze) i na dodatek oprawki pasuje idalnie do lamp :D aaa tak poza tym to roznica wielka, miedzy stara zarowka aaa ta Philips Blue Vision W5W teraz jeszcze kupie H4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A co powiecie o tych ledach, ma ktoś takie? Czy warto kupić czy lepiej philips bluevision. :biggrin:

http://moto.allegro.pl/item184204337_ba9s_t4w_postojowki_led_power_led_180st_rewelacja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm....poczytałem tematy z forum i sie zagubiłem juz, chce zmienic postojowki, bo kupilem juz h4 BV....

i... do H4 dostalem jakies postojówki ale nie pasuja do moich wejsc, stad pytanie:

jakie wejscia mam w reflektorach (chyba valeo) w r. 12.95 w a4 1.9 TDI.

Jakie postojowki mam szukać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm....poczytałem tematy z forum i sie zagubiłem juz, chce zmienic postojowki, bo kupilem juz h4 BV....

i... do H4 dostalem jakies postojówki ale nie pasuja do moich wejsc, stad pytanie:

jakie wejscia mam w reflektorach (chyba valeo) w r. 12.95 w a4 1.9 TDI.

Jakie postojowki mam szukać??

Jeżeli Valeo to tutaj popatrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy zamiast postojowek h6w przy moich xenonach valeo moge wsadzic zwykle t4w?

Te h6w sa strasznie drogie :kwasny:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

philips blue vision ładnie świecą - dzisiaj założyłem u siebie i efekt :good:

dają białe światło :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...